Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tym kontrastem w gw-9400 ? chodzi mi o to że jak patrzy się na niego idealnie w poziomie do linii oczu to jest względnie(prawie ok,do zaakceptowania) jeżeli minimalnie zmieni się jego kąt w kierunku południa to kontrast jest słabszy(i czym bardziej zmieni się kąt to jest coraz gorzej) jeżeli ustawimy zegarek do linii oczu i zmienimy minimalnie kąt w kierunku północy to kontrast jest perfekcyjny.Też tak macie ?? da się coś z tym zrobić ?

I ja się staram z tym żyć :) miałem 3,5 roku klasyka a teraz zmieniłem na dcj i w tamtym z wyświetlaczem było lepiej ale powoli się przyzwyczajam.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teorię że trochę ostrości złapie z czasem, jak się przysmaży trochę na słoneczku ... serio, serio B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teorię że trochę ostrości złapie z czasem, jak się przysmaży trochę na słoneczku ... serio, serio B)

Mówisz poważnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego Romka prawie usmażyłem zostawiając na ostrym słońcu w samochodzie za szybą.

Całe szczęście długo nie leżał ale ekran już się zrobił czarny, czyli wg. instrukcji temp. mogła przekroczyć ok 60

stopni C.

Zaraz po przeniesieniu do cienia ekran wrócił do poprawnego wyświetlania i w mojej ocenie miał już lepszy kontrast niż przed opalaniem a w zasadzie wędzeniem :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak miałem kiedyś z 6900 lekko się podsmażył i ekran zczerniał jak tobie a po odstawieniu z okna wszystko wróciło do normy.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DCJ zniknął z eG, ciekawe, czy już na stałe.

Chyba znowu wskoczył na stock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na temat eglobalcentral bo z tego co widzę większość ludzi z tego źródła zamawia, a cenę mają chyba na chwilę obecną najlepszą:

Czy ktoś się załapał na cło/vat biorąc od nich czy jednak sklep daje gwarancję, że cła czy tam vatu nie zapłacimy?

Jaką poczta wysyłają? W sensie interesuje mnie czas oczekiwania na przesyłkę od momentu zapłacenia.

Nie wiem czy brać z eglobal Romka czy kupić np. na Creationwatches z DHL i zapłacić vat co i tak wyjdzie taniej niż w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusiu, jak jeszcze raz ktoś zada pytanie o eglobal to uduszę :-\

Działaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep wysyła z Anglii więc cła nie będzie. Gwarancja jest roczna sklepu a przesyłki wysyłają najgorsza firmą kurierska DPD czyli dokup ubezpieczenie bo paczki u nich lubią się gubić a coś o tym wiem. Płać PayPaylem i odmów kilka modlitw i powinno być ok.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eglobalcentral powinien nam za reklamę płacić, i baner forumowy na ich stronie :D


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niegrzeczny.gif

Oj ale zaraz żeby tak biczować? :P

 

Sklep wysyła z Anglii więc cła nie będzie. Gwarancja jest roczna sklepu a przesyłki wysyłają najgorsza firmą kurierska DPD czyli dokup ubezpieczenie bo paczki u nich lubią się gubić a coś o tym wiem. Płać PayPaylem i odmów kilka modlitw i powinno być ok.

 

 

O do tego ubezpieczenia na przesyłkę dobrze wiedzieć, bo zapewne wziąłbym bez. Gdzieś mi się przewidziało że wysyłają z Singapuru - dlatego pytałem, ale już wszystko wiem, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się czytać, lepiej zadać pytanie, to nic że poraz N-ty , aż do wyrzy... Zawsze znajdzie się dobry duszek co odpowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat leże w domu z kontuzja a miałem dziś 1 dobry uczynek niewykorzystany więc zaryzykowałem :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat leże w domu z kontuzja a miałem dziś 1 dobry uczynek niewykorzystany więc zaryzykowałem :)

 

  A no to chyba że tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ubezpieczenia IMO nie ma znaczenia jak płacisz Pay PAL. Ja biorę bez.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę Cię kornel zmartwić bez ubezpieczenia PayPal Ci nic nie da sam coś o tym wiem.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Może kolejny przyjdzie też ok jak dwa poprzednie :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę Cię kornel zmartwić bez ubezpieczenia PayPal Ci nic nie da sam coś o tym

 

 

Rozwiń temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zamawiał garmina za 1500zł bez ubezpieczenia i DPD dało d*py i zgubiło przesylke wiec Eglobal zwlekał i czekał na odp DPD, które w końcu uznało odszkodowanie w wysokości 30zł bo przesyłka była nieubezpieczona. Spór na PayPal nic nie dał bo sklep wysłał przesyłkę i radzą załatwić sprawe ze sklepem. Tak więc jak już kupujecie na Eglobalu to radzę brać ubezpieczenie bo DPD to najgorsza firma kurierska.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.