Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Logan

G 9100 gulfman, a wygoda noszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do użytkowników. którzy używali, lub dalej używają powyższego g-shocka jak z komfortem noszenia mam nadgarstek 18,5 cm ostatnio schudłem i dla przezorności zmierzyłem nadgarstek i tyle wyszło dodam, ze jest w miarę chudy czy nie będzie ten gulfman odstawał mi tak jak np. dw 6900 i czy pasek będzie bardziej dopasowany do nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Na pewno nie, mam 17cm. i przymierzałem gulfa, to mikrus - mniejszy od Ryśka.

Pasek nie odstaje przy kopercie jak 6900-tka ( mniejsze te karby :D ). Na Twoim miejscu martwiłbym się że będzie za mały na 18,5 cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Logan, tak naprawdę to liczy się kształt nadgarstka, a nie tylko obwód.

Duże zegarki na płaskich nadgarstkach wydają się mniejsze niż na tym samym obwodzie, ale okrągłym.

A zatokowiec naprawdę nie jest wielki, więc i na okrągłym będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam płaski nadgarstek, szukam nie za wielgachnego G żeby za bardzo nie przeszkadzał, ale żeby nie był też  mikrus bateria podobno starczy na 7 lat ja i tak żadko używam funkcji dodatkowych w g shockach więc może wytrzyma więcej pod warunkiem, że mi się nie znudzi i go nie odsprzedam  :) sami wiecie ADHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywotnosb baterii jest podama raczej z zapasem..co do wielkosci bedzie w sam raz,napewno nie za maly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł gulfman i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jest mega wygodny pasek miększy od tych G które do tej pory miałem i tak miałem dw 5600 e, mudmana g 9000, dw 6900, i w każdym był taki problem, że jak zapiąłem np na 6 dziurkę było za ciasno, jak na 5 za lużno w gulfmanie jak zapnę na piątą zegarek, ani nie lata po ręku jak szalony, ani nie pije w nadgarstek, znalazłem swój złoty środek chciałem powiedzieć złoty g-shock, zegar super kupowałem od BigBen gwarancja polska Zibi, instrukcja pl mam nadzieję, że trochę pośmiga. Obiecuję fotki, ale muszę odebrać aparat bom pożyczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Fajnie  :) . Każdy musi trafić swoją dziurkę aby była dopasowana  :lol: . U mnie ten problem występował w GW-2310 i GW-M850 a trafiłem w DW-5600 i G-7900. Zobaczymy jak będzie z Risemanem (czeka na mnie w domciu  :D ).

Ciekawe czy można by dojść do takiego wniosku jak: Przykładowo - na kogo pasuję pasek GW-2310 to będzie pasował i w GW-M850, a na kogo nie pasuję DW-5600 to nie będzie pasował G-7900 ( no ale w tym przypadku mogą ratować skrzydełka) ... ?

A tak na marginesie casio mogłoby otworki dać bliżej siebie ( no chociaż 3 mm. ) chyba aż tak bardzo paska by nie osłabiło  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dokładniejszym wpatrywaniu się w gulfa oczywiście nie zauważyłem niedoróbek bo w g-shockach ich nie ma niepokoi mnie tylko jedna rzecz mianowicie jak patrzę centralnie na tarczę zegarka np. pod światło, lub gdy jestem na dworze to cyferki nie są takie mocno czarne tylko są takie jakby nie ostre czy to słaba bateria czy może ten wyświetlacz tak ma jak skręcę delikatnie nadgarstkiem robią się idealnie czarne w sgw 100 którego kiedyś miałem przez chwilę też był podobny problem co o tym sądzicie dodam, że ze zdjęć wypatrzonych w internecie na niektórych widać podobny problem zresztą w mudmanach też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki uspokoiłeś mnie tym postem, tylko zauważyłem, że w każdy wyświetlacz w g-shockach tj. w każdym modelu ma trochę inaczej, a tak w ogóle jak podoba się gulfman i mam jeszcze pytanie czy warto przedłużać gwarancję bo dostałem specjalny druk odnośnie tej usługi i się zastanawiam?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, każdy wyświetlacz ma inną charakterystykę, jedne są lepsze, inne gorsze. :)

 

Co do gwarancji to moim zdaniem można ją rozważyć w przypadku zegarków wyposażonych w solar, na wypadek awarii akumulatora, bo inne usterki po standardowym trzyletnim okresie gwarancyjnym są bardzo mało prawdopodobne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinnym noszeniu Gulfman, nie powoduje dyskomfortu w noszeniu nic nie pije nic nie ciśnie, wielkość i grubość w sam raz muszę się też przyznać co mnie skłoniło do zakupu Gulfiego, a póżniej szukania wszelkich informacji na jego temat byłem w kinie na filmie " Olimp w ogniu" i tam Gerard Butler gra agenta Secret Service i nosił identycznego G 9100, spodobał mi się na tyle i film i zegarek, ze postanowiłem go mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinnym noszeniu Gulfman, nie powoduje dyskomfortu w noszeniu nic nie pije nic nie ciśnie, wielkość i grubość w sam raz muszę się też przyznać co mnie skłoniło do zakupu Gulfiego, a póżniej szukania wszelkich informacji na jego temat byłem w kinie na filmie " Olimp w ogniu" i tam Gerard Butler gra agenta Secret Service i nosił identycznego G 9100, spodobał mi się na tyle i film i zegarek, ze postanowiłem go mieć.

Szybko się nacieszyłes bo juz wylądował na bazarku ;)

Coś nie podpasowało czy nabyty pod wpływem filmu i emocji?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem risemana u zegarmistrza w moim mieście i powiedziałem muszę go mieć,  jeszcze lepiej mi spasował jest super dlatego sprzedaję gulfiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Dobrze kolega zrobił :)

Gulf fajny ale Riseman fajniejszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.