Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FRANK

Prośba o ustalenie jakiej firmy są te 2 mechanizmy.

Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro w dziale lenzkirch sprzedawane są dwa zegary z niżej pokazanymi mechanizmami.Sprzedający twierdzi,że to mechanizmy lenzkirch ponieważ są kołkowane.Ja takich mechanizmów lenza jeszcze nie widziałem.Może ktoś ma te same mechanizmy z sygnaturą firmy,która je wyprodukowała.Podkłady tarcz również nie kenzkircha.

post-41769-0-34500800-1381244234_thumb.jpg

post-41769-0-50400700-1381244247_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam sprzedającego i nie wiem skąd u niego taka wiedza, a werk z katalogu którym się podpiera ma zupełnie inny mostek. Po kształcie mostka stawiałbym raczej na H. ENDLERA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znam sprzedającego i nie wiem skąd u niego taka wiedza, a werk z katalogu którym się podpiera ma zupełnie inny mostek. Po kształcie mostka stawiałbym raczej na H. ENDLERA.

 

Ja również zwróciłem uwagę sprzedającemu,że mostki Lenza są inne oraz kształty mechanizmów z tak niskimi numerami powinny mieć górę zaokrągloną.Sprzedający twierdzi,że zdjęcie zegara z książki pokazał dla tego,że mechanizm lenza jest kołkowany.Szkoda tych licytujących bo myślą,że kupują zegar lenzkircha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wampiry też są często kołkowane a nie noszą imion takich jak Lenzkirchula.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zwróciłem uwagę sprzedającemu,że mostki Lenza są inne oraz kształty mechanizmów z tak niskimi numerami powinny mieć górę zaokrągloną.Sprzedający twierdzi,że zdjęcie zegara z książki pokazał dla tego,że mechanizm lenza jest kołkowany.Szkoda tych licytujących bo myślą,że kupują zegar lenzkircha.

Nieznajomość zegarów szkodzi.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.