Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nicckus

8-miesieczny labrador szuka nowego domu.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, po czym wywnioskowałeś, że w ogóle mam psa? Po nicku? Po czym? Najwyraźniej mnie z kimś mylisz, zapewniam Cię, że się nie znamy, żaden z moich znajomych nie oddaje pieska w typie labradora, za to wszyscy moi znajomi znają mój domowy inwentarz.

to chyba nie wie pani co pisze:

Sama mam taki "egzemplarz" w domu, więc wiem ile to kosztuje.
Nie musisz mówić do mnie per "pani". Ale dziękuję.

nie mam zamiaru byc po imieniu z kims kto wprowadza agresje, zla atmosfere na forum. nie zycze sobie by pani mowila do mnie po "imieniu". i prosze to uszanowac.

moda bardzo prosze o oddzielenie tego oftopu bo nie ma sensu ciagnac tu tej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusina

No cóż, nie wiedziałam, że jestem agresywna. Przepraszam.

 

Mówię do wszystkich per Ty, zgodnie z netykietą, do Pana mogę oczywiście mówić per Pan, nic nie stoi na przeszkodzie.

 

"Egzemplarz", nie oznacza tego samego co "pies": sądzę, że dysplazję mogą mieć wszystkie zwierzęta posiadające szkielet wewnętrzny, a także ludzie, dlatego radziłabym się zastanowić przed napisaniem czegokolwiek. Jeśli to określenie (egzemplarz), ujęte w cudzysłów przecież, dotyczyło np. kogoś z mojej rodziny, wtedy nie jest już tak miło czytać takie posty. Nie mam psa.

 

 

Dla wszystkich wątpiących: sama niczego nie hoduję. Po prostu, jako miłośniczka zwierzaków zawsze będę przeciwna popieraniu wszelkich rozmnażaczy, pseudo-i-złych hodowców, handlarzy żywym towarem. Nabył pan psa z pseudohodowli, teraz go oddaje. W przypadku ras podatnych na dysplazje pytanie o papiery rodziców (badania), od którego zaczął się ten "OT" jest naturalne i na temat!

 

 

Dla mnie EOT, męczy mnie tłumaczenie czemu czarne nie jest białe oraz czytanie niewybrednych ataków, mimo iż nikomu nie ubliżyłam. Zapraszam na fora o tematyce zwierzęcej oraz na stronę http://rodowod.republika.pl/

 

A na koniec jeszcze rada dla p. Nicckusa. Jeśli Maro66 nie zdecyduje się na psa, proszę założyć mu wątek na www.dogomania.pl Tam mnóstwo ludzi codziennie pomaga psom i na pewno pomogą znaleźć dobry i zaufany dom dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawialismy o psach, niczym niezwyklym bylo odebranie zwrotu"egzemplarz" jako psa. dziekuje za rady, wole jednak oddac zaufanym ludziom. a maro ma opinie dobrego czlowieka dlatego mogl bym mu oddac tonia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam Sznaucerkę średnią - inaczej sam bym Go z chęcią zaprosił do mojego domu - jest wspaniały i bardzo sympatyczny myślę że nowy właściciel będzie zadowolony - oby był to Maro66 ;)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.