Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nicckus

8-miesieczny labrador szuka nowego domu.

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie, oddam 8 miesiecznego pieska masci biszkoptowej. ma wszystkie szczepienia, okaz zdrowia, piekny cieszacy sie zyciem piesek:)

do oddania zmusza mnie sytuacja gdyz sie przeprowadzam no i nie ma innej mozliwosci jak oddac tonia (bo tak sie wabi)

nie mam serca oddac go do schroniska a gdy oddam w dobre rece bede spokojniejszy. jezeli nie mozecie przyjac, to zapytajcie znajomych, moze ktorys z nich chcial by mlodego labradora :) bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam. odbior mozliwy na terenie radomia, ew. dowoz do wawy ale nie recze za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś więcej, np: jaki ma charakter, jak z sikaniem, zostawaniem samemu, może jakieś foty???


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

charakter- bardzo wesoly piesek, uwielbia sie bawic, biegac( jak to szczeniak) jest bardzo ruchliwy,

co do sikania to niemoge powiedziec bo nie jest u mnie w domu tylko u mojej ukochanej. z zostawaniem samemu nie ma problemu. fotki mam jedynie jak jest miesieczny i jak ma 3 miesiace. zainteresowanym przesle na maila. ew. jutro/po jutrze wrzuce fotki jak wyglada teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał jakieś fotki to zapodaj, najlepiej na forum, zawsze będzie większa szansa znalezienia nowego domu dla szczeniaka :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlepiej by było gdyby piesio trafił w ręce jakiejś zaufanej Tobie osoby. Pamiętacie historię z Ozzym :?: :? :evil:. nicckus, dobrze się zastanów zanim oddasz komuś tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi się udało Żonę przekonać, to brałbym go w te pędy...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pamietam i to jest straszne. w moim otoczeniu nie ma nikogo kto mogl by go przyjac. jestem zdruzgotany bo tak bardzo chcial bym go wziac od moejgo kochania ale rodzice nie pozwalaja :P szukam w rodzinie kogos kto by chcial ale szczerze watpie aby ktos go przygarnal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej by było gdyby piesio trafił w ręce jakiejś zaufanej Tobie osoby. Pamiętacie historię z Ozzym :?: :? :evil:. nicckus, dobrze się zastanów zanim oddasz komuś tego psa.

Święte słowa :!:

 

Labradory to naprawdę kochane psy (ja mam czekoladkę, a nie biszkopcika ;-)). Maro, namów żonę. Zdaje mnie się, że dobry z Ciebie ludź. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Ponoć sam jestem jak taki Labrador :P


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maaaro daj sie namowic :)

jej byl bym dozgonnie wdzieczny :P

teodor uwielbia jezdzic samochodem wiec nie bylo by problemu z nim podczas podrozy :D sam wskakuje do samochodu hehehe :D( serio :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... gdyby chodziło w tym wszystkim o samo chcenie, to już byłbym w drodze po Teodora :wink: Ale to nie jest taka prosta sprawa. Musimy się dobrze nad wszystkim zastanowić. Chodzi przede wszystkim o to jak zorganizować czas żeby piesek nie był za długo sam w domu. Ja pracuję różnie, Żona na zmiany (od 8 - 16 i od 11 - 19), ja z reguły od 8-16. Gdybym mógł sobie zmienić jakoś godziny co drugi dzień, to może by coś z tego wyszło, ale w tej chwili nie wiem czy tak mi się uda. Pies jak każda żyjąca istota wymaga odpowiedzialności i odpowiedniego traktowania, dlatego musimy się dobrze zastanowić, żeby nie skrzywdzić zwierzaka pochopną decyzją.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ... nie chce go wypchnac bo to nie o to chodzi. przemysl li daj mi znac. poruszylem niebo i ziemie zeby dostal sie do odpowiedzialnych ludzi. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi jeszcze na ile mniej więcej Teodor jest przyzwyczajony zostawać sam :wink: Oczywiście zdjęcia też będą mile widziane, gdybym nawet nie ja, to może ktoś z dobrych znajomych będzie zainteresowany.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maro, przekonaj żonę- bierz Tonia :P

Jeśli w takim wypadku serce woła TAK! to z pewnością wszystko będzie dobrze. To mądre i kochane pieski, wszystkiego się nauczą dla swojego Pana- tak żebyście byli z niego zadowoleni, poważnie :)

Ja na swoją Lenkę zdecydowałem się w czasie sporych zmian w moim życiu i nie było momentu, żebym czegoś żałował, żeby coś się nie układało!

Przekonuj żonę i w auto po Tonia :!: :P

Trzymam kciuki :!:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemu zostaje sam :P na ile? hmm... na kilka godzin ale na ile dokladnie powiem jutro. wolamy na niego tofik, toniu, teodor, teo, na kazde reaguje :)kochana psinka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na dodatkowe informacje :)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis ukochana zrobila fotki, jutro bede je mial i umieszcze na forum ok 15.30 co do zalatwiania sie to zapomnialem o to spytac.

w kazdym razie ma ksiazeczke szczepien, (wszystkie wykonane), w domu moze zostawac tylko ze lubi psocic :)(wole ostrzec zeby nie bylo zwrotow bo to nie bylo by dla niego dobre). straszny z niego pieszczoch. reszty sie dowiem i jutro napisze. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A który Labek nie lubi psocić :?: :D. Moja ukochana ma labradora, który gryzie kwiatki, ostatnio przegryzł kabel antenowy itd. itp., ale i tak fajna z niego psina :). Gdybym ja nie miał psa, który ma już swoje latka i wymaga opieki, to chętnie wziąłbym tego labradora. Ale niestety w obecnej sytuacji nie mógłbym temu psu poświęcić zbyt dużo uwagi. Mimo to mam nadzieję, że Maro66 zdecyduje się na tego labradora i że psiak będzie u niego szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac tez mam taka nadzieje ze maro go wezmie, bo nie chcial bym oddawac w niepewne rece, a skoro piszecie ze jest takim fanem psow to jestem spokojniejszy(ale nie spokojny) ... pokaze jutro fotki, dogadamy sie i zobaczymy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też mam taką nadzieję (że go wezmę), ale muszę najpierw pogadać z szefem czy zgodzi się żebym zmienił godziny pracy co drugi dzień, no i muszę przekonać Małżonkę (w tym celu potrzebuję zdjęć):wink: . W każdym razie jakby się to wszystko nie skończyło i jeśli nie będę mógł zabrać psiaka, to i tak popytam u zaufanych, odpowiedzialnych znajomych, gdzie jestem pewny, że byłoby mu dobrze. Po prostu w taki sposób jaki będę mógł pomóc, tak pomogę.

Pozdrawiam :)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusina

Ja bym radziła jeszcze obejrzeć wyniki badań dysplazji rodziców pieska (skoro piszecie, że rasowy, to na pewno są do wglądu). To jeszcze młody pies i nie warto sobie fundować przykrej niespodzianki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, zeby nie bylo nieporozumien, jest to labrador lecz bez rodowodu. ale czy to cos zmienia?

ps. dzis powinienem wstawic fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest to labrador lecz bez rodowodu. ale czy to cos zmienia?

 

Gdybym miał sie decydować, to nie miałoby to dla mnie żadnego znaczenia. Liczy się charakter

Rodowód jest potrzebny przy prowadzeniu hodowli, ewentualnie jeśli ktoś ma zamiar wystawiać psa na wystawach, lub szuka psa do konkretnych zadań gdzie udokumentowane pochodzenie daje wysokie prawdopodobieństwo dziedziczenia pożądanych cech danej rasy.

Dla nie których to tylko zaspokojenie własnego snobizmu i próżności.

.

To oczywiście moje zdanie.


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdybym miał sie decydować, to nie miałoby to dla mnie żadnego znaczenia. Liczy się charakter

Rodowód jest potrzebny przy prowadzeniu hodowli, ewentualnie jeśli ktoś ma zamiar wystawiać psa na wystawach, lub szuka psa do konkretnych zadań gdzie udokumentowane pochodzenie daje wysokie prawdopodobieństwo dziedziczenia pożądanych cech danej rasy.

Dla nie których to tylko zaspokojenie własnego snobizmu i próżności.

.

To oczywiście moje zdanie.

 

Też tak myślę. Papiery (czyli rodowód) nie mają (dla mnie) znaczenia, ale ciekawe co na to Maro66 :?:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym brał psa to raczej bez rodowodu, ten z rodowodem i tak znajdzie dom. Moja była miała w rodzinie zwyczaj, że brali najsłabszego szczeniaka z miotu - tego niechcianego, z klapniętym uchem itd. To były zawsze przesympatyczne psiaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.