Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
lenybo

Skywatches.com.sg

Recommended Posts

To może jeszcze dopiszę pewne informacje co by uspokoić publiczność i przyszłych nabywców.

Napisałem do sklepu z informację że zegarka dalej nie posiadam, dostałem informacje bym się nie martwił, mieli problem z kurierem.

Po rozmowie, zaproponowałem termin ostateczny do którego czekam, zaproponowano mi zwrot pieniążków. Więc miałem sobie spokojnie poczekać do 20 lutego.
PP na stronie termin daje do połowy czerwca, więc się uspokoiłem i w dalszym ciągu oczekiwałem na zegarek.
Zamówienie wysłane 3 stycznia do PL.

6 luty WER Warszawa.

Uśmiech powrócił, ciekawe ile teraz sobie poczekam.

Przesyłka ekonomiczna.

Guest Kowal_86

W WER Warszawa to pewnie nie za długo, ale jak wpadnie do WER Zabrze to już będzie znowu nieciekawie. Mój zegarek z HK trzymają od 27.01 i dopiero dziś ma byc zwolniony do dalszej wysyłki :)

Z WER Wawa ok 6-7 dni idzie, czyli tyle ile szedł zegarek z HK do PL :D
Singapur ma niestety jedną z gorszych poczt, moja przesyłka już 46 dni idzie, także czekam jeszcze 2 tyg.

Guest Kowal_86

Trzymam kciuki za ciebie, u mnie wczoraj zwolniony z kontroli celnej i dziś już w Krakowie. Może to już dziś :)

Edited by Kowal_86

Oby już dziś był u Ciebie, oczywiście czekam na fotki gdy już będzie na właściwym miejscu.

Zmienił się status z WER Warszawa na wprowadzono do księgi oddawczej UP Warszawa 1 o 9 rano, jestem ciekaw ile jeszcze pod drodze będzie tych komunikatów zanim dostanę paczkę.
Pewnie szans na dziś nie ma.

Jak jest z pocztą polską, powiadamiają o dopłatach za cło, wat, czy przychodzą z paczką i żądają opłaty?

Paczuszka odebrana w piątek 9 lutego, bez żadnych opłat dodatkowych, wartość na paczce 14$, teraz czas zacząć się zachwycać męską biżuterią.

Edited by worms1976

Proszę Cię, to mnie teraz zdenerwowałeś, mam nadzieję że mój list polecony ekonomiczny dojdzie.

Czyli czekam jeszcze do końca lutego, później mogę zacząć się martwić.

Naczytałem się że ludzie dostawali przesyłki w 14 dni i się na taki termin nastawiłem, widać to jest zbyt optymistyczna prognoza.

To co jak zegarek do mnie nie dotrze to nie dostanę zwrotu kasy, płaciłem PP

Standardowo 4-6 tygodni idzie przesyłka. Jak ktoś dostał w 14 dni to miał szczęście.

Deus Dona Me Vi

A ja mam pytanie czy ktoś kupował w tym sklepie z pudełkiem?

Jeśli tak to jak wtedy z vatem i cłem?Jak długo idzie przesyłka?

I czy bez pudełka sa wszystkie papiery?

Potrzebuję zegarka na prezent, nie dla siebie i wolałabym z papierami i pudełkiem.

Jesli bez pudełka będą papirey mogę ewentualnie z niego zrezygnować i w PL dokupić.

Ale instrukcję i resztę papierów bym chciała.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Edited by Lazur

Miałem pudełko z wszystkimi papierami.

Przyszło bez dodatkowych kosztów.

Szkło ok 2-3 tygodnie z czego chyba 10 dni leżało na wer.