Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mieczus

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. Wpadło kilka pasków od Mieszka. Skórka mega wygodna i profesjonalne wykonanie. Zegarkom chyba też pasuje, ale to oceńcie już sami. Jeszcze raz wielkie dzięki za paski i świetną robotę.
 2. Niestety niekoniecznie, bo oprócz vatu jest jeszcze cło, które też może być naliczone, ale już u nas. Czytałem gdzieś, że dodatkowo za obsługę celną poczta polska naliczać będzie opłatę w wysokości chyba 8.50zl :/. Dziwne czasy... Liczę na to, że za chwilę nasi chińscy przyjaciele znajdą sposób na to, bo jednak to im się trochę rynek skurczy.
 3. Zapraszam na PW, żeby tu nie robić offtopa.
 4. No to ja trochę przepłaciłem nie spodziewając się letniej wyprzedaży i ciesząc się jak Reksio kawałkiem szynki, że kupiłem za 200 USD, ale zegarek i tak fajny :).
 5. Mój Lobbini ma zapięcie motylkowe i to całkiem fajna sprawa :). Te paski będą pasowały pod tego typu zapięcie? Albo może wiecie które będą pasowały?
 6. Przyjechał do mnie wczoraj lobbini mikrorotor. Faktycznie bardzo ładny, elegancki zegarek. Ma jednak jedną wadę - pasek. Teraz już wiem zo to jest pasek że skóry chińskiego smoka . Do tej pory były kajdany, gumy lub NATO. Proszę więc znowu o pomoc - gdzie kupię egelancki, wygodny pasek (myślę, że do 300zl). Najlepiej w Polandii lub tak, aby dotarł w maks. tydzień, bo okazja tuż - tuż.
 7. Szukam jakiegoś ciekawego garniturowca (o ile garniturowiec może być ciekawy) najlepiej w mechaniku, ale automatów nie skreślam. Kolor tarczy biały, wymiar max 40mm. Budżet do 250 USD Pomożecie? Na razie rozważam te: https://a.aliexpress.com/_vTTU0J https://a.aliexpress.com/_vmhHiJ https://a.aliexpress.com/_vab9gj
 8. To już byłaby rozsądna propozycja, bo obecne 4,5k - to spore przegięcie.
 9. A po ile były? Sam się czaję, ale nie wiem jak mogą głęboko zejść z ceny.
 10. W następny weekend -15% do wszystkich Krzysiów z hasłem MAINSPRING21.
 11. Dziękuję. A kojarzysz może jak to teraz wygląda z importem. Śledziłem dyskusję w jakimś wątku i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
 12. Napaliłem się C65 w wersji super kompresor z niebieską tarczą. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak go kupić w "niezwariowanej" cenie? Myślałem o nowym, ale niezmęczoną używką też nie pogardzę.
 13. Kto by tam nosił jeden zegarek dłużej niż tydzień 😁 A w ciągu tygodnia odchyłka jest na tyle mała, że to przeszkadza - popatrz jak sam odczytujesz czas... Czy 15:43:23s, czy za 15 czwarta? Nie ma to znaczenia - zegarek, to nie stoper. A ta przyjemność nastawienia, w trakcie której jesteście tylko dla siebie... Patrzycie sobie prosto w oczy i podziwiacie swoje smaczki... Bezcenne!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.