Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mieczus

Użytkownik
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. Niestety bezowocne. Sprzedawca proponuje, aby wysłać do niego zegarek i on naprawi w ramach gwarancji. Tego boję się zrobić. Szukam zegarmistrza, który podejmie się dobrania zamiennika i naprawy. A do tego czasu ten śliczny zegarek będzie odpoczywał.
 2. Nie - i tak bałbym się go wysyłać z powrotem. Kupując go brałem pod uwagę to ryzyko, więc jak znajdę jakiegoś magika, który będzie umiał go postawić na nogi, to będę zadowolony :).
 3. Niestety nie. Żal ściska, bo oko cieszy.
 4. Byłem u zegarmistrza, który bez rozbierania dodał "tu i tam" po kropelce oleju i ruszył, ale po kilku dniach znów to samo. Zauważył też, że gdzieś tam jest pęknięte łożysko, ale nie wie, czy znajdzie zamiennik. Szkoda by było, bo zegarek mega mi się podoba. Masz podobny problem?
 5. Oby, to tylko to. 1. Czy ktoś spotkał się z podobna sytuacją w tym modelu? 2. Czy ktoś zna godnego zaufania zegarmistrza, który mógłby się tym zająć?
 6. Cześć, Mam problem z zegarkiem Lobbini mikrorotor. Mega mi się podoba - zegarek idealny, ale... słabo się nakręca. Inne zegarki po kilku machnięciach i założeniu na rękę działają jak trzeba. W Lobbini zegarek potrafi zatrzymać się w trakcie dnia co jest niezwykle irytujące. Zauważyłem, że w Lobbini jakoś tak ospale kręci się wahnik. Nie jest tak luźny, jak w innych moich zegarkach, tylko trzeba nim dobrze potrząsnąć, aby zakręcił. Nie jest to zegarek do gry w tenisa a niestety nawet w trakcie prowadzenia samochodu potrafi się zatrzymać, mimo że kierownicę czasem się kręci. Ktoś się może spotkał z czymś takim i chciałby się podzielić radą? Z góry dziękuję za pomoc. Paweł. VID_20210926_155737.mp4 VID_20210926_155706.mp4
 7. A może napisz do sprzedawcy. Dostarczenie instrukcji jest jakby obligatoryjne.
 8. Nie możesz pokazać całe zapięcie? Mikroregulacja jest zwykle po drugiej stronie.
 9. A może jest mikroregulacja przy zapięciu?
 10. Liczba zmian, przy zachowaniu trendu mody (w końcu trzeba to sprzedać) i użyteczności jest ograniczona i mam nadzieję, że z tym się zgodzimy. W ramach tych ograniczeń producenci projektują swoje produkty różniąc się czasem od siebie tylko drobnymi szczegółami. Domyślam się, że miłośnicy noży mogą mnie teraz próbować zadźgać ;), ale czy np. nóż kuchenny nie jest podobny do noża kuchennego? Oczywiście różnią się detalami, materiałami wykonania, ale raczej nóż to nóż. Wróćmy do dawnych czasów, gdy ktoś wspaniały wymyślił, że zegarek można nosić na ręce. Czy naśladowcą nie był już ten drugi, który też zaczął produkować zegarki do noszenia na ręce? Przecież miał jeszcze do wyboru tyle innych członków to jednak nie widzimy zegarków noszonych na udzie. Zegarki obu tych producentów na pewno różniły się jednak wyglądem (szczegół). Gdy Mickiewicz pisał np. Pana Tadeusza, to też podrobił Szekspira? Jedno i drugie jest książką i nawet pisane wierszem - technicznie rzecz ujmując są to tylko inne rozmieszczenie symboli graficznych zwanych literami (szczegół). To jednak nie Mickiewicz wymyślił książkę, czy nawet prozę a jednak chwałę zebrał. A teraz do naszego tematu... Kupiłem Monstera od Heimdallra. Długo się nad tym zastanawiałem, czy to jednak nie wstyd itd. Jednak czy seiko ma monstera z czerwoną tarczą przestrzenną (nie jest płaska jak w seiko) i szafirowym szkłem? Fakt jest tam mechanizm seiko a koperta i kajdan przypominają te od seiko, ale jakość wykonania... Sami wiecie.
 11. Wpadło kilka pasków od Mieszka. Skórka mega wygodna i profesjonalne wykonanie. Zegarkom chyba też pasuje, ale to oceńcie już sami. Jeszcze raz wielkie dzięki za paski i świetną robotę.
 12. Niestety niekoniecznie, bo oprócz vatu jest jeszcze cło, które też może być naliczone, ale już u nas. Czytałem gdzieś, że dodatkowo za obsługę celną poczta polska naliczać będzie opłatę w wysokości chyba 8.50zl :/. Dziwne czasy... Liczę na to, że za chwilę nasi chińscy przyjaciele znajdą sposób na to, bo jednak to im się trochę rynek skurczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.