Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

odCzasu doCzasu

katalogzegary.pl Wielkie zegarowe przeżycie

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób został przesunięty (cofnięty o godzinę) czas zegara zamkowego w Warszawie? Ja w Szczecinie, zegar na Zamku Książąt Pomorskich, zatrzymuję na godzinkę, idę w tym czasie na dół do knajpki, po godzinie wracam, puszczam maszynerię w ruch i po kłopocie. Zawsze robię to ok. godz. 21:00, gdyż o nakazanej godzinie 3:00 w nocy już śpię. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja blokuję dźwignię włączania kwadransów i kręcę o godzinę w tył.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniol: gdyby na dole nie było knajpki, to na pewno tak bym zrobił jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, to spoko... Z drugiej zaś strony zachwyciło mnie to, jak kwieciście i wylewnie można napisać o przestawianiu wskazówek zegara na wieży zamkowej. Gotowy scenariusz na "Krótki film o przestawianiu"... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał "przestawiać" z Cześkiem, ale nie wiem, czy byśmy wrócili po godzinie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.