Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mars110461

Atlantic skazany na renowację

Rekomendowane odpowiedzi

kończąc pobyt tutaj jeszcze raz dzięki i za dobre słowo i za krytyki też by uprzejmości dać szanse. proszę się też nie gniewać za słowa prawdy co oczywiście my Polacy szczególnie nie lubimy zaraz ktoś gdy mówi, staje się czarny no bo inny . nie ważne co mówi, ale inaczej jest zły i na szafot z nim . .po prostu katolicy z wiewiórczym zapałem z szabelką w ręku.sądzę że jeszcze trzeba nam paru pokoleń by wytępiła się w nas zazdrość ,chciwość i tok myślenia .transformacja genetyczna . pozdrawiam jednak i życzę wszystkiego dobrego . a jak będziecie chcieli dla nauki odnowiony zegarek to oczywiście dam fotki bo raczej to co robię nie ma powodu do wstydu . dodam że jeszcze nie mam ale będę miał zegarek tylko czekam na gościa gdy będzie na głodzie alkoholowym bo teraz za dużo chce 200 stówki a pewnie kupie o połowę mniej zegarek nie wiem czy dobrze piszę nazwę MONT czy coś w tym rodzaju podobno robiony tylko na zamówienie wermachtu . ale czy to prawda ?bynajmniej trafi na pewno na Złotą no ale zobaczymy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można napisać tyle zdań i choćby raz, przez pomyłkę, nie zacząć któregoś dużą literą ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega Mars nadal do siebie mówi i innych nie słucha. Dostanie odpowiedź :angry: , nie dostanie :angry: . Jakby tego było mało jeszcze politykuje - a to o żydostwie, a to o katolickich szabelkach - my tu jednak wolimy o zegarkach rozmawiać, rzeczowo rozmawiać a nie tworzyć dziwne wywody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega Mars nadal do siebie mówi i innych nie słucha. Dostanie odpowiedź :angry: , nie dostanie :angry: . Jakby tego było mało jeszcze politykuje - a to o żydostwie, a to o katolickich szabelkach - my tu jednak wolimy o zegarkach rozmawiać, rzeczowo rozmawiać a nie tworzyć dziwne wywody.

ale o czym rozmawiacie ,czytam wsze posty i wnoszę że o niczym tak na prawdę . trochę rozrywki Panowie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat jest już tak wałkowany że trudno coś dodać . co pozostaje zwracać uwagę innym ,czy napisał z dużej czy z małej .a może dał przecinek nie w tym miejscu .obłęd. jak mam życzenie to założę dwa inne kalosze co komu do tego . mowie Wam od samego początku tolerancja to podstawa człowieczeństwa .nie każdy musi być taki jak bym sobie życzył ja . ..kończę bo sam wpadnę w chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami Go sobie wychodowaliście i jeszcze dokarmiacie :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to co go czeka ;Zegareczek dotarl dzis rano.

 

 

 

 

 

 

Po pierwszych oględzinach:

 

 

Mechanizm oryginalny. Na mostku nad napisem Atlantic 17 jewels zarysowanie” IV” ? adnotacja zegarmistrza/wlasciciela? Zegarek na chodzie choc amplituda wychylen balansu pozostawiaja sporo do zyczenia J

 

 

Na sprawdzarce czyli VIBROGRAFIE zapis na + (ok. 45s/doba) po odmagnesowaniu. Roznie w pozycjach.

 

 

 

 

 

 

Może trzeba już i wymiane sprężyny i gruntowny przegląd (1 rok gwarancji po naprawie) ale to koszt 250zl

 

 

Można i zostawic i przetestowac praktycznie na reku jak się będzie sprawowal w terenie i dopiero potem podejsc jakby było zle.

 

 

 

 

 

 

Bransoleta zdjeta i sugeruje nie zakładać bransolet, bo one sa stalowe a koperta mosiezna zatem stal mocniejsza przycina uszy slabsze. Na szczescie w tym wypadku chyba Malo uzywano na bransolecie bo uszy sa jeszcze ok.

 

 

RENOWACJA I POCHROMOWANIE KOPERTY 120zl

 

 

 

 

 

 

Wymiana koronki 50zl

 

 

Wymiana szkla plexi (takie musi być bo to szczyt techniki lat 50-tych XX wieku i taki projeky zegarka na plexiglass) 35zl

 

 

Wymiana teleskopow (stare to już padlina) 5zl/2szt

 

 

 

 

 

 

RENOWACJA CYFERBLATU (tarczy) â Tlo jasne bialosrebrne â jednolity na całości odcien koloru bieli caly mat poza miejscem na tarczy gdzie sa cyfro indeksy fosforem pisane â tam jest inna struktura tarczy „zabkowany okreg” który tez będzie ale w tym samym odcieniu bieli co cala tarcza. Może wyglądać na inny odcien poprzez to ze jest „zabkowany” . Cyfry pisane fosforem. To koszt całości za tarcze 200zl

 

 

 

 

 

 

RENOWACJA WSKAZOWEK + masa fosforowa 50zl

 

 

 

 

 

 

PASEK â polecam w dobrej cenie przy kompleksie naprawy i renowacji rabat -30% - ladny klasyczny z przeszyciem bez udziwnien. Jakby co to proszę podac kolor paska. Jaki rozmiar? Czy gruby przegub reki? XL, XXL, czy standard?

 

 

 

 

 

 

WYSYLKA 20zl TO CYTAT . WIĘC CO BRAĆ SIĘ DO ROBOTY ZA TEGO OKAZA .jedni popłaczą inni się radują . cholerna demokracja .

 

 

 

 

 

 

Czekam na zlecenie, co robic?

 

Szczerze? Dla mnie to równoznaczne z rozwaleniem zegarka siekierą. Najbardziej mi szkoda takiej pięknej, rzadziej tarczy, która trafi pod w zabójcze ręce renowatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja za końmi nie przepadam - jednak wolę Rolexy. Renowacje w większości zakładów kończą się często powstaniem wersji autorskich. Jedna Pani również uznała, że da radę:

 

attachicon.gifobraz przed i po.jpg

 

Niektórym się podoba. Idąc dalej to może Mona Lisę też poprawić bo popękana? Powtórzę jednak za Chronofilem: Luzik Panowie, odpuszczam. Nie po to tu jesteśmy aby prowadzić dyskusje z przytykami. Zegarek jest Marsa i on decyduje - szkoda, ale kolega sam nadmienił, że nie jest zainteresowany ratowaniem, gablotowaniem i takimi tam ....

 

Jeśli jednak czy to w Warszawie, czy w Poznaniu lub w Łodzi nie daliby rady to zawsze można jeszcze "odstrzelić" takie cudo:

 

 

 attachicon.gifAtlant Rainbow.jpg

 

Projekt autorski powstały na potrzeby pewnej dyskusji, ale niech się nosi B). jak ten projekt do dyskusji nie przedstawia wartości, jedynie przynosi koledze ośmieszenie to ja go kupie. by być uprzejmym nie oferuję ceny złomu użytkowego ,pewnie by to było by nie ładnie . doceniam kłopoty z tym ,dzwonienie , pewnie wysyłka itd. moja oferta skoro jest bez wartości daje 20 zł. po co ma przypominać życiowe błędy .myślę że to dobra oferta dla znawcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończąc pobyt tutaj jeszcze raz dzięki i za dobre słowo i za krytyki też by uprzejmości dać szanse. proszę się też nie gniewać za słowa prawdy co oczywiście my Polacy szczególnie nie lubimy zaraz ktoś gdy mówi, staje się czarny no bo inny . nie ważne co mówi, ale inaczej jest zły i na szafot z nim . .po prostu katolicy z wiewiórczym zapałem z szabelką w ręku.sądzę że jeszcze trzeba nam paru pokoleń by wytępiła się w nas zazdrość ,chciwość i tok myślenia .transformacja genetyczna . pozdrawiam jednak i życzę wszystkiego dobrego . a jak będziecie chcieli dla nauki odnowiony zegarek to oczywiście dam fotki bo raczej to co robię nie ma powodu do wstydu . dodam że jeszcze nie mam ale będę miał zegarek tylko czekam na gościa gdy będzie na głodzie alkoholowym bo teraz za dużo chce 200 stówki a pewnie kupie o połowę mniej zegarek nie wiem czy dobrze piszę nazwę MONT czy coś w tym rodzaju podobno robiony tylko na zamówienie wermachtu . ale czy to prawda ?bynajmniej trafi na pewno na Złotą no ale zobaczymy .

zegarki dla wehrmachtu to marinelli na allegro sprzedaje. polecam. nawet dla ss i gestapo się pewnie znajdą. i głowaccy chętnie je odnowią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 jak ten projekt do dyskusji nie przedstawia wartości, jedynie przynosi koledze ośmieszenie to ja go kupie. by być uprzejmym nie oferuję ceny złomu użytkowego ,pewnie by to było by nie ładnie . doceniam kłopoty z tym ,dzwonienie , pewnie wysyłka itd. moja oferta skoro jest bez wartości daje 20 zł. po co ma przypominać życiowe błędy .myślę że to dobra oferta dla znawcy .

 

 

:D:lol: A Kolega nadal nie poczytał - żart w finezyjnie prowadzonej dyskusji nie przynosi nikomu śmieszności - jest to jedynie projekt graficzny wykonany właśnie jako żart a nie fizycznie dostępny bohomaz a udostępniam go całkowicie bezpłatnie

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/45030-poka%C5%BCmy-swoje-worldmastery/page-53?do=findComment&comment=1012401

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . witam .dziś krótko bo mało czasu niestety trzeba pracować by jeść no i wzbogacać żydostwo w W-szawie . wracając do tematu zegarka .zastanawiam się skoro był na aukcji i wszyscy przerabialiście dyskutując ten temat nikt z Was go nie kupił. dlaczego ? , myślę że dla tego że jego wartość kolekcjonerska jest znikoma i doskonale zdając sobie z tego sprawę, więc nie ma co wylewać łez nad czymś co nie jest tego warte. jak mamy rozmawiać poważnie to proszę nie dawajcie mi powodu bym musiał sobie wyobrażać Wasze zbiory z całym szacunkiem do czasu którego poświęciliście tej tematyce . bynajmniej lepiej mieć jedną perłę niż sznur pełen korali z bazarowego rynku . tak myślę ja. wiecie doskonale że w tamtych czasach kiedy były robione te zegarki Europa wschodnia była chłonna nowości z zachodu a prawo rynku jest takie że jak jest zbyt to podaż się zwiększa. więc sypano do polski szczególnie ile się da. tak że magazynowanie czegoś czego jest dużo i czekanie stuleci chyba mija się z celem .

Jesteś tym gościem od "Old Spice" co tyłem na koniu jeżdzi? ;):D :D :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

NIE KARMIĆ TROLA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE KARMIĆ TROLA!!!

SZKODA MI TWOJEGO TATY ŻE TYLE CZASU POŚWIĘCIŁ NA CIEBIE . A TU TYLKO PLEWY /SPADAJ DURNIU . ALE TO TAK JEST JAK SIĘ ROBI DZIECI PO WINIE MARKI WINO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:lol: A Kolega nadal nie poczytał - żart w finezyjnie prowadzonej dyskusji nie przynosi nikomu śmieszności - jest to jedynie projekt graficzny wykonany właśnie jako żart a nie fizycznie dostępny bohomaz a udostępniam go całkowicie bezpłatnie

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/45030-pokażmy-swoje-worldmastery/page-53#entry1012401

PANIE kolego znam się na żartach proszę mi wierzyć i też potrafię odróżnić gustowny od złego . doskonale Pan wie że renowacja jednego zegara czasami kosztuje więcej jak cała ciułacza kolekcja .większość tych tutaj klubowiczów jak zdążyłem się zorientować w tak krótkim czasie to po prostu bazarowi chłopcy . co to by chcieli Leonarda ZA 20 -30 zł. dzióbią na Allegro na tyle na ile babcia da z ręciny albo rodzice z swoich wypocin .( to dobrze ze mają hobby, lepiej jak by mieli stać pod budką z piwem ) wadą jest jednak to że noszą się jak pawie i większość mają za nic . a spróbuj coś kupić od takiego zbieracza to cena jest zawrotna mimo że zdobył jakiegoś klamota między kluczami na stoisku. TO MNIE WKURZA .zdążył Pan zauważyć chyba że jak się coś powie prawdziwie do sypią się nie mal obelgi . więc z kim tu prowadzić rozmowę?.dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tym gościem od "Old Spice" co tyłem na koniu jeżdzi? ;):D :D :D

ja jeżdżę i sprawia mi to przyjemność . Aty walisz pewnie to też przyjemność . ciekawe może od tyłu od "Old Spice"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza. Moze moderator cos zrobi - w jednym z postów nasz Trol bezpośrednio obraza xyloga, a na dodatek pisze z caps-lock, a za to należy sie ostrzeżenie.

W innych natomiast jest nie uprzejmy wobec Kolegów. Dla przykładu wypisuje, ze większość Kolegów kupuje szrot z pieniądze rodziców.

 

@Mars

Nie chce pisać jak Ty, ale większość tych Twoich wypocin jest nic nie warte. Zastanów sie co piszesz.

Forum skupia pasjonatów, a nie rzucajacych bezpodstawne obelgi trolii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza. Moze moderator cos zrobi - w jednym z postów nasz Trol bezpośrednio obraza xyloga, a na dodatek pisze z caps-lock, a za to należy sie ostrzeżenie.

W innych natomiast jest nie uprzejmy wobec Kolegów.

 

@Mars

Nie chce pisać jak Ty, ale większość tych Twoich wypocin jest nic nie warte. Zastanów sie co piszesz.

Forum skupia pasjonatów, a nie rzucajacych bezpodstawne obelgi trolii.

przyjacielu jak ma się byle czym do czynienia to się go tak traktuje . zamiast oskarżać lepiej jest się skupić nad tym co się czyta . chyba że ( najpierw się pisze a potem czyta hi hi). to cytat pierwszy kolegi ...cook..Jesteś tym gościem od "Old Spice" co tyłem na koniu jeżdzi? ,,,,czyli to zwykły prostak .ciekawe czym go ojciec zrobił???????.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjacielu jak ma się byle czym do czynienia to się go tak traktuje . zamiast oskarżać lepiej jest się skupić nad tym co się czyta . chyba że ( najpierw się pisze a potem czyta hi hi). to cytat pierwszy kolegi ...cook..Jesteś tym gościem od "Old Spice" co tyłem na koniu jeżdzi? ,,,,czyli to zwykły prostak .ciekawe czym go ojciec zrobił???????.

Kolego, zastanów sie, czy to napewno my jesteśmy tutaj debilami.

Gościem od "old spice" jest Cook, którego to obraziles nazywając prostakiem. To także jest niedozwolone w klubie. Poza złamaniem regulaminu, to jest po prostu żałosne, co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ziomek Tarant nie może zrobić z tym pożadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zastanów sie, czy to napewno my jesteśmy tutaj debilami.

Gościem od "old spice" jest Cook, którego to obraziles nazywając prostakiem. To także jest niedozwolone w klubie. Poza złamaniem regulaminu, to jest po prostu żałosne, co piszesz.

.. wcale tak nie uważam gdyby tak było to na pewno bym sobie głowy nie zawracał. ale wszędzie trafiają się durnie tacy jak cook .na piesze z małej litery . to jego pierwszy cytat jeszcze raz go przedstawię...Jesteś tym gościem od "Old Spice" co tyłem na koniu jeżdzi?.....a pisze się jeździ a nie jeżdzi. panie cook.( nie bądź stronniczy tylko obiektywny . a wnioski i ocena sama ci się pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by było na tyle. Temat zamykamy. Kolega mars110461 otrzymuje 30 dni urlopu. Na odchamienie i naukę ortografii.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.