Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

drm

Breitling Professional x 2

  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem. Zegarki niezbyt popularne i podejrzewam, że nie kupilibyście kwarca w tej cenie. Dlatego nie ma w ankiecie opcji: żaden :)

No ale gdyby jednak.... Który wam się bardziej podoba:

 

1. Breitling Airwolf, bransoleta, niestety ciemna tarcza niedostępna bo gdyby była do kupna to byłby mój faworyt

ref. A7836334/G563/140A

 

A7836334.G653-SS.jpg

 

 

2. Breitling Chronospace. Dostępny na kauczuku. Jego największym minusem jest wielkość, całe 48mm. Trochę chyba za dużo.

ref. A7836534/BA26/201S

 

img_prod1514_0_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuipłbym żadnego, ale nie dlatego, że kwarc, tylko że nr 2 jest gigantyczny (48mm :rolleyes: ), a pierwszy ma po prostu brzydki bezel. Na żywo nie widziałem więc wypowiadam się tylko po tym co widzę na zdjęciach. Ale nr 1 wydaje mi się jakiś taki mdły i do tego właśnie ten dziwny bezel. Ja bym szukał dalej - a przynajmniej nr 1 z czarną tarczą - wiadomo dlaczego nie jest dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czarnej wersji w Aparcie gdzie chcę kupić zegarek. Tzn. inaczej - jest dostępny z czarną tarczą ale po pierwsze na pasku, po drugie z mniejszym rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design mi bardziej podchodzi Chronospace ale ..... właśnie ten rozmiar :( Miałem okazje kiedyś ponosić na swoim 19 cm nadgarstku 48 milimetrowego Brajtka i nie wyglądało to dobrze .

P.S.

Jaki jest powód zamiany Blackbirda na któryś z tych modeli ? Jeśli to nie tajemnica oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tajemnica.

Miałem zamówionego nowego Braitlinga Superocean Chronograph II z automatycznym mechanizmem ale niestety nie dotarł na czas w tej wersji którą chciałem.

Potem zobaczyłem Professionala i jakoś przypadliśmy sobie do gustu. Postanowiłem kupić jakiegoś kwarcyka pierwszy raz od niepamiętnych czasów :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

airwolf nie jest brzydki- mi sie bardziej podoba niż z ciemna tarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch brałbym pierwszego, ale tylko ze względu na rozmiar. Miałem ostatnio okazje oglądać na żywo ok. 100 różnych modeli Breitlinga (salon w Koszycach), ale jakoś te nie przykuly mojej uwagi. Był też Airwolf z ciemna tarczą, i z tego co pamiętam chyba na bransolecie, czyli taki jak Cię interesuje. Musiałbyś zadzwonić ew., bo nie jestem pewien. Bywam tam często więc mogę Ci sprawdzić. Aha. I dawali ponad 20 proc. rabatu. Nie wiem ile masz w Aparcie.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Koszycach jest jakiś duży salon Breitlinga?

Mieszkam na południu Polski i mógłbym bez problemu zrobić sobie wycieczkę aby pooglądać zegarki mojej ulubionej firmy.

W Aparcie mam większy rabat niż ten o którym piszesz. Tak jak mówiłem, gdyby był czarny na bransolecie to długo bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Koszycach na głównej ulicy, deptaku obok katedry. To nie salon samego Breitlinga. Masz tam Taga, Piageta, JLC, IWC, Longinesa, Omege i pewnie coś jeszcze, nie pamiętam. Ale Breitling zajmuje bez mała pewnie 1/3 salonu. Jak inne marki mają po jednym regale, albo pól to Brajtek ma chyba ze 3 wielkie gabloty, a do tego jeszcze jedna, albo dwie witryny, takie w stolikach, gdzie zegarki są ułożone poziomo. Bylem w wielu butikach z tą marką na świecie, ale takiego wyboru nie widzialem nigdzie. Tak jak pisałem. Podejrzewam, że bez mała pełna kolekcja Breitlinga. Naprawde warto, jeśli lubisz markę.

PS. I zapomnialem... Duży wybór Zenitha.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy koniecznie musi być z tym koszmarnym wyświetlaczem cyfrowym? Breitling robi też ładne kwarce ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie robi.

Mierzyłem Colta z chronografem, ale nie podoba mi się bo .... nie ma skrzydełek (loga) na tarczy.

Colt 44 mi się nie podoba.

Superocean z chrono - tutaj nie dostanę takiej ceny jakiej oczekuje.

A poza tym mi się podoba z wyświetlaczem :)

 

@msokol19 - dzięki za informację. Nie kojarzysz czy jest czynne w sobotę i niedzielę? Spróbuje poszukać info w necie.

 

Edit: znalazłem http://www.maskal.sk/-contact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to miejsce :)

Miłe Panie, ta z którą rozmawiałem ni w ząb nie rozumiała angielskiego, ale ona po słowacku, ja, po nieudanych próbach z angielskim, po polsku i szło się dogadać :)

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o to miałem zapytać :) Czy angielski czy polsko - słowacki był głównym sposobem komunikacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą panią, z którą miałem do czynienia zdecydowanie polsko-słowacki, ale było jeszcze ze trzy inne ekspedientki. Same panie :)

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 1! Miałem kiedyś B1 - był przez pewien czas nawet non stop na nadgarstku.


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Aerospace Evo" z aktualnej gamy, kolejny klasyczny Breitling, piękny może nie jest - "koszmarny wyświetlacz cyfrowy", ale charakterny... tego bym wybrał ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam, wcale nie charakterny. Wręcz przeciwnie.

Za lekki jak na Breitlinga (tytan) i nie ma przycisków z boku. No i kolor stali lepszy niż tytanu.

Sprowadzili mi do Katowic Airwolfa, jadę jutro oglądać. Pewnie znowu przymierzę Aerospace, ale wiem  że go nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też po głowie chodzi Aerospace ale nie mogę się do niego w żaden sposób przekonać. Na zdjęciach wyglada fajnie a na ręce w rzeczywistości jakoś inaczej. Robiłem już kilka podejść ale nie mogę sie zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki bez urazy , ale mi oba trącą bazarem i bułgarami sprzedającymi zegarki za 15 pln

Jesli chodzi o rozmiar 48 to nosilem kiedys przez chwile 48 . Dramat ! A facetem jestem nie waskim nie małym i nie lekkim


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te odczucia wynikają z faktu , że obracasz się w towarzystwie bułgarskich handlarzy.Ja miałem przyjemność zapoznać się z jakością breitlinga w eleganckim sklepie i zapewniam , że jest to najwyższa klasa wykonania w segmencie. A co do wzornictwa to breitling jest jedyny w swoim rodzaju i przez to piękny.A na rynkach nie bywam więc może bułgarzy już przegonili technologicznie tę zaczną manutakturę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, każdy kupuje to co jemu się podoba i to w tym jest najważniejsze :) Dla mnie kiedyś np. Breitling for Bentley to była przysłowiowa wieś (nie obrażając nikogo bo sam mieszam na wsi) a teraz wiem, że to będzie mój kolejny zegarek.

 

Z tym 48 mm masz racje, nie wiem tylko dlaczego moja żona twierdzi że wygląda ok, szczególnie że mój nadgarstek nie należy do największych (16,5 cm).

 

fe114c4086a3c73f.jpg

 

Dzisiaj tak jak mówiłem jadę obejrzeć Airwolfa. Gdyby był czarny to byłby już mój, a z białym niestety się waham. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16.5 cm nadgarstek i 48 mm klocek , żona się myli ;) wg mnie wyglada kiepsko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie według mnie niestety też. Dodatkowo kupiłbym pewnie wersję na bransolecie która jeszcze powiększyłaby dysproporcje nadgarstek.zegarek. A szkoda bo bardzo mi się ten zegar podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taki mały nadgarstek i raczej nie patrzę nawet na zegarki większe niż 42mm a w wyjątkowych przypadkach mooooże do 43/44mm, ale raczej wolę od 44mm trzymać się z daleka. Natomiast 48 to nie jestem sobie nawet w stanie wyborazić na takim nadgarstku i jaosobuście na bank bym odpuścił, niezależnie od tego co to byłby za zegarek. Pasek układających się prawie w literę V nigdy dobrze nie wygląda, gdy uszy wystają za nadgarstek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem, przymierzałem zegarek numer 1.

O podłogę mnie nie rzuciło jak go zobaczyłem. Ładny jak dla mnie, poprawny i tyle. Z czarna tarczą myślę, że wyglądałby dużo lepiej.

O tym że go nie kupiłem zdecydowała jeszcze jedna rzecz, myślę że nie do zaakceptowania w zegarku kwarcowym, którego cena na półce wynosi grubo powyżej 10.000zł. Mianowicie wskazówki sekundowa i minutowa nie trafiają w indeksy! Jeżeli tą pierwszą jeszcze bym przeżył tak ta druga bardzo by mnie irytowała. Sprzedawca próbował regulować i ustawiać, ale po kilku próbach sam przyznał mi rację.

 

Zegarek numer 2 bardzo mi pasuje, ale tak jak pisałem dyskwalifikuje go rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.