Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maly1980

Poljot 23 jewels automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam z katalogów to 80. Jutro mogę sprawdzić, chyba że ktoś siedzi przy kompie i u Antonowa zobaczy z którego roku jest katalog "soviet wrist watches" - bo chyba tam były 55g.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale w katalogach z lat 70 tego modelu poljota nie widziałem.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Fluor jeszcze trochę świeci. Więc zapewne zegarek nie może mieć więcej niż około 30 lat ;-)

A więc lata 80'te. Tego się spodziewałem.

Dzięki!


Lubię stare zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zachowany zegarek, gratuluje  ^_^ . Jeśli nie wiesz to Poljot 55g jest obiektem westchnień wielu kolekcjonerów radzieckich zegarków więc możesz się chwalić naprawdę ciekawym okazem  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike,

bardzo dziękuję za miłe słowa.

To w takim razie jeszcze jedno czy dwa ujęcia tej maszyny ;-)

EDIT: niestety drugie zdjęcie ciągle przewraca mi się na prawy bok. Odpuszczam już edycję. Trzeba odwrócić głowę ;-)

20150426_100323_zpsubnpgffb.jpg

20150426_101052_zps9ytsi16u.jpg


Lubię stare zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw sobie zmontowanie bo jest krzywo włożony do koperty. Zobacz jaka szczelina między 8 a 14. A tak poza tym bardzo ładny egzemplarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw sobie zmontowanie bo jest krzywo włożony do koperty. Zobacz jaka szczelina między 8 a 14. A tak poza tym bardzo ładny egzemplarz :)

Witam, to nie szczelina :)

Taka specyfika tarczy, że jest z rantem.

Jak zrobię zdjęcie z perspektywy godziny 12 to "szpara" między 8 a 14 wizualnie zniknie, za to "pojawi" się miedzy 16 a 21 ... 


Lubię stare zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.