Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tolor

Breitlingowy dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

te Breitlingi z alledrogo często są w fatalnym stanie mimo odpicowanych zdjęć.

ja polecam jednak zakupy na chrono24, mimo mniej korzystnego kursu euro - zegarki są w lepszym stanie (zwłaszcza z niemiec i austrii)

ten colt to chyba najbrzysza wersja z tej serii

superocean znacznie ciekawszy - heritage jest na allegro za nieco wieksze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heritage z allegro jest za duży dla mnie, a 42 mm. nie podoba mi się,myślę o zwykłym Superoceanie 2. A co do stanu, to będę kupował po dokładnym obejrzeniu na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te Breitlingi z alledrogo często są w fatalnym stanie mimo odpicowanych zdjęć..

 

Podzielisz się doświadczeniami? Wygląda na to, że kupiłeś na allegro sporo Breitlingów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak mu nie przypasuje to może odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Breitlinga chorowałem od zawsze. Niestety miałem na ręce tylko niebieskiego Colta 44. Leżał super. Obecnie jestem bliski zakupu Heritage 46. Z tych dwóch wskazanych przez Ciebie ładniejszy ten pierwszy. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że żaden z tych zegarków nie wygląda rewelacyjnie na żywo - oba widziałem, bo też myślałem o jakimś większym zegarku w tym przedziale cenowym. Jeżeli jednak miałbym z nich wybierać to absolutnie Superocean, ten Colt to moim zdaniem jeden z brzydszych zegarków tego typu. Ale wolałbym dopłacić np. do takiego: 
http://www.chrono24.pl/breitling/superocean-gmt--id3104167.htm?id=3104167&picnum=9&tab=pics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo najbliżej mi do Superoceana 2, ten Superocean GMT jest fajny i niższy niz Superocean 2, jednak kupienie go w Polsce będzie trudne, a na zachodnich aukcjach różnie można trafić, w tym konkretnym linku nic nie piszą o pudelku i dokumentach.

 

A tak w ogóle to ostatnio była premiera Superoceana 2 w nowej wersji, podobnej do tej z gmt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.