Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rav3nlord

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Hobby
  jiujitsu, MMA, podatki, prawo gospodarcze
 1. Nie było mnie tu dłuższa chwile. Ktoś mi może wyjaśnić co takiego się wydarzyło ze Batmany kosztują 75kpln. ??? Z dwa lata temu żal mi było wydać 33.
 2. Żeliwny broil king. Wydane 5kpln ale nie żałuje ani złotówki. Szybkość, smak, wygoda warta tej ceny.
 3. Grado polecam we Włoszech. Rewelacyjny klimat na 10 dni. Od granicy austriackiej jakieś 2-3 godzinki drogi. Jest plaża i starówka.
 4. Jest bdb jeżeli chodzi o trzymanie czasu po serwisie. Po 4 dniach idealnie z sekunda w zegarze iPhone. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Jakieś 2m na tydzień. Wydaje mi się ze tak po pół roku zaczął irytująco nie trzymać norm.
 6. Przegląd gwarancyjny w związku ze spieszeniem. Zobaczymy jaka bedzie dokładność chodu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. tak, oczywiście masz rację - ośmiodniowiec P.5000 - doczytałem iż dotyczy to niemal każdej szt. po 2016r. będę oddawał w tym miesiącu.
 8. pytanie do właścicieli mechanizmu mechanicznego 7days cal 9000 (510, 560) - czy oddawaliście już zegary na serwis gwarancyjny z uwagi na spieszenie zegarka przekraczające 3min/7dni ?
 9. Do wyboru do koloru. Bez czekania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 10. Nie widzę w tym nic złego, wyślę swój przed końcem gwarancji. Zegarek jedynie na tym zyska - bezpłatny przegląd.
 11. Ja osobiście dużo pewniej czuje się mając pama na ręce niż mając go zostawić w domu... Pawel007 pama510 z sandwich nie kupisz już od ponad roku u AD. Swoją droga nie kupowałbym go byle gdzie gdyż nowe partie 510, 560 spiesza ok 2min na tydzień - znana przypadłość wiec będziesz musiał skorzystać z gwarancji.
 12. Apropo GMT Master - Grubo! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.