Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vincek

Jaki pasek do SNK803K2?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zdecydowałem się na zakup Seiko SNK803K2, ale z zamiarem zmiany paska. Szukam skórzanego w stylu "vitnage"?! W oko mi wpadł taki pasek z załącznika - ten na SKN809.

 

Czy jest możliwość kupienia takiego paska w Polsce? Szukam, ale nie mogę zlokalizować. Będę wdzięczny za pomoc :)

 

Chyba, że jest inna opcja (fajniejsza) lub macie inne proponuje. Jestem otwarty na wszystko :)

 

Pozdrawiam.

post-86718-0-62246900-1448835548_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leoric bardzo fajny :) i bardzo zbliżony. Chyba nic lepszego w kraju nie znajdę... dzięki!

 

Tak przeglądam sobie ofertę cheapestnatostraps i przy promocji cyber monday jest zniżka. Wtedy całkiem tanio można kupić u nich pasek. W oko mi wpadł: http://www.cheapestnatostraps.com/collections/leather-nato-straps/products/leather-nato-strap-ny2?variant=6132648197tylko pewnie na przesyłkę trzeba czekać 2-3 tygodnie, a w okresie przedświątecznym pewnie i dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincek

... nie zawsze tak do końca z tym czekaniem. Mam inne doświadczenia z podróży pasków przez ocean.

Prz dwóch zamówieniach zza Atlantyku czekałem góra tydzień.

A raz zdarzyło się, że zamówiłem w piątek i w poniedziałek miałem przesyłkę! Myślałem, że to żart!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to bardzo cenna informacja :

 

Mam jeszcze pytanie o rozmiar takich pasków (typ nato). Czy nie będzie za duży pod nadgrastek ok. 17,5 mm? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie za długi - to standard.

 

Albo gustownie wkładasz nadmiar parka z powrotem w szlufkę/zabezpieczenie - ja tak preferuję. Jak na tym filmiku:

 

Albo przycinasz go. Na YouTube znajdziesz instruktaż jak przyciąć pasek nato nylonowy. Skórzany możesz podobnie.

- nylonowy

https://www.youtube.com/watch?v=GLHyDYdTmkk - skórzany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz @leoric wielkie dzięki za pomoc - bardzo mi pomogłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto skraca nato? :blink:  ja mam kilka nato, bardzo lubię ten rodzaj paska i zawinięta końcówka co urok tego paska, obcięte nato to kastrat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt !

Na obu filmach to widać.

Pasek z dziurkami zaczynającymi się o milimetry od jego końca wygląda dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi ;) ja tam nie mam pojęcia jak to w rzeczywistości wygląda, ale ta wiedza na pewno się przyda :)

 

Czy możecie polecić paski NATO zulu skórzane 18 mm dostępne w Polsce (oprócz tych poleconych przez @leoric)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ze skóry to zgłosiłbym się do któregoś z forumowych strapmajkerów, po co wywarzać otwarte drzwi ;)

na allegro można coś znaleźć ale nie wiem jak z jakością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik o skracaniu skórzanego to nadaje się do "żarty, żartami..."  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ze skóry to zgłosiłbym się do któregoś z forumowych strapmajkerów, po co wywarzać otwarte drzwi ;)

na allegro można coś znaleźć ale nie wiem jak z jakością

 

 

To nie jest takie proste - problematyczne są te wszystkie "klamry" (a raczej ich brak), te które są zamieszczone na pasku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuje :) widocznie wcześniej szczęścia nie miałem :) teraz już wiem kogo pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.