Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leoric

Użytkownik
 • Content Count

  984
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leoric last won the day on January 9 2017

leoric had the most liked content!

Community Reputation

305 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

1,499 profile views
 1. Potwierdzam, że spotkanie aktualne. Proszę o informację, że się wybieracie. W poniedziałek chcę podać w lokalu liczbę osób ilu nas będzie Na tą chwilę, ze wstępnych potwierdzeń, powinno nas być na spotkaniu 18 osób Do zobaczenia!
 2. Potwierdzam lokalizację: 8 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ TERMIN: 31 lipca 2021 roku. Sobota Czekam na Was od 14:00 do 18:00 American Restaurant Bielsko-Biała Galeria SFERA I ul. Mostowa 5 Bielsko-Biała Szczegóły lokalu, menu itp: https://www.facebook.com/American.Restaurant.Bielsko Przybywajcie! Będę wdzięczny za wcześniejsze potwierdzenie, by wiedzieć ile osób się spodziewać!
 3. Mamy pierwszy komunikat w sprawie tegorocznego spotkania! Jeżeli "luzowanie" obostrzeń pozostanie w mocy, wszyscy się już zaszczepicie i będziecie mieli ochotę to wstępnie zapraszam: 8 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ TERMIN: 31 lipca 2021 roku. Sobota godzina 14:00. Lokalizacja do potwierdzenia. Prosze dobrze planowac terminy wakacyjnych wyjazdów 😉 Zdjęcie z roku ubiegłego z "nieformalnego" spotkania nr 7 przeprowadzonego w znacznie okrojonym składzie...
 4. We all live in a Yellow Submarine 😉
 5. ... ale i tak wiadomo że "Seiko lepsze" 😛
 6. Mam i ja... Standardowo już na nowych paskach... Na razie zostanie na NATO... Muszę jednak przyznać, że to jest najlepszy pasek jaki miałem od VC. No i pierwsze dalsze zachwyty: -Chwyt, dokręcanie i praca koronki świetne. -Ten żółty jest idealny. BRAWO! -Szczotkowane powierzchnie pomiędzy i na powierzchni uszu przez całą kopertę naprawdę OK! -Ten pękaty bezel, którego się obawiałem nadaje mu właśnie tego charakteru jak nazwa... -Dawno już nie miałem zegarka z płaskim szafirowym szkiełkiem - tu pasuje idealnie. Dziękuję @QuadrifoglioVerde I pozostałym za świetny projekt i genialny zegarek!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.