Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

leoric

Użytkownik
 • Content Count

  1059
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leoric last won the day on January 9 2017

leoric had the most liked content!

Community Reputation

450 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

2185 profile views
 1. Polecam kanapki i inne na miejscu: https://poddebowcem.pl/
 2. Zapraszam Was na 11 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ Formuła: "Śniadanie ze SWiP" ✅Sobota 3 sierpnia 2024 ✅GODZINY 7:00-12:00 Przybywajcie, kiedy Wam wygodnie. Pod Dębowcem - Piknik Bar Al. Armii Krajowej 290 Bielsko-Biała DO ZOBACZENIA!!! P.S. Będę bardzo wdzięczny za potwierdzenie obecności, czy tutaj w wątku lub w wiadomości prywatnej do mnie.
 3. Zaskoczony jestem jak wygodnie układa sie na nadgarstku wobec tego co zapowiada jego rozmiar. Jest inny i wyjątkowy. To zaciekawia. A to nawiazanie do historii to fajne rozwiniecie tej zaczepki. Czyli ładna i ma coś do opowiedzenia. 😉
 4. Dla mnie dziś powrót do produktów TimeFactors po wielu latach. Ciągle przynoszą uśmiech;-)
 5. Tu podsumowanie i szerzej w temacie nurkow przedpremierowo film od Tomka! https://www.youtube.com/watch?v=pT5ec-hCdtA
 6. Dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Kolejne SPOTKANIE Zegarkowe W formie: "Sniadanie ze SWiP" 3 sierpnia, sobota 7:00 - 12:00 Pod Dębowcem - Piknik Bar Bielsko-Biała Al. Armii Krajowej 290. https://g.co/kgs/74JAKrw Do zobaczenia!
 7. !!!!!ZMIANA LOKALIZACJI!!!!! SPOTKANIA 12 MARCA, wtorek 17:00- 20:00 Ze wzgledu na dużą ilosc juz zgłoszonych(!!!) i ograniczeń lokalowych - NIE podaje nigdzie oficjalnie nowej lokalizacji, by nie miec gosci bez potwierdzenia. Jesli ktoś z Was chce - prosze niech do mnie dzwoni, SMSuje lub Messenger'uje na numer 603773334 !!!! WAŻNE !!!! Jezeli potwierdziliście mi, że będziecie to proszę Was bardzo o potwierdzenie dzień wcześniej Swojej obecności! Do zobaczenia!
 8. Kolejne spotkanie zegarkowe. ZAPRASZAM. 12 marca, wtorek 17:00-20:00 Bielsko-Biała Nowa lokalizacja
 9. Z Wielkiej Trójki: PP, VC czy Lange ani jednego nie pamietam. Wszystko, a raczej duzo innych, "poniżej" od tego, wydaje mi się juz było dowiezione. Głównie jednak, jak mi sie wydaję, koncentrujemy sie na uczestnikach i wzajemnych interakcjach i rozmowach, a zegarki maja znaczenie drugorzedne i sa jedynie pretekstem do spotkania. Zapraszamy i z brandy, i z brendami, i z mikrobrendami również!
 10. I tak było u nas w BB: Dziękuję wszystkim co przybyli. Do zobaczenia w 2024
 11. @PistolPete dziękuję Nosi sie ciągle moja 417... W sumie od tygodnia tylko marka na H 😉
 12. Dzis na ręce. Wyjatkowo inaczej: na gumie ala Maron Brando i ciekawie IMHO wyszło...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.