Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leoric

Użytkownik
 • Content Count

  993
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leoric last won the day on January 9 2017

leoric had the most liked content!

Community Reputation

315 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

1,654 profile views
 1. LISTA ZAINTERESOWANYCH Sobota 30 lipca 2022 PROSZĘ WAS O DOPISYWANIE SIĘ 🙂 I. Godzina 10:00 Wizyta w pracowni u Krzysztofa Płonki: 1. Eugeniusz Szwed 2. leoric 3. Szyszkops 4. II. Godzina 14:00 9 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ: 1. leoric 2. Szyszkops 3. Eugeniusz Szwed 4. tymancjo 5. Jorgus77 6. radekvintage 7. Buran 8. Machu 9. Fazi 10. wristwatch 11. crayzee 12. coolefone 13. jackm 14. RysiekOchodzki 15. Marw 16. greenmag 17.
 2. Super! Zatem szukuje się nam wyjatkowo intensywny dzień dla Miłośników Zegarków i Zegarów Bielsku-Białej w sobotę 30 lipca 2022: 1. Godzina 10:00 Wizyta w pracowni u Krzysztofa Płonki i zapoznania się z jego zegarową twórczością i pasją zegarmistrzowską. Szczegoly: https://zegaryplonka.pl/ Czekamy na szczegóły związane z formą potwierdzenia zgłoszenia na tą część dnia i finalne potwierdzenie godziny rozpoczęcia od @Eugeniusz Szwed 2. Godzina 14:00 9 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ American Restaurant Bielsko-Biała Galeria SFERA I, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała Szczegóły lokalu, menu itp: https://www.facebook.com/American.Restaurant.Bielsko Zapraszam Was na oba wydarzenia lub na każde z nich z osobna! @Eugeniusz Szwed do zobaczenia!
 3. Witaj Eugeniuszu, Super pomysł! Sam chciałbym uczestniczyć w takich warsztatach u Krzysztofa Płonki, a połączenie z naszym dorocznym spotkaniem również jest super ideą. Słyszałem o jego dziełach i jestem w szoku, że to wszystko dzieje się w Bielsku-Białej. Jedyny problem, że termin 31 lipca to dla mnie osobiscie pierwsza możliwa wolna sobota w nadchodzącym czasie, a dla kilku innych kolegów jedyna okazja by w ramach własnego urlopu w kraju odwiedzić przy okazji Bielsko. Rokrocznie ustalenie terminu przed jego oficjalnym ogłoszeniem to długie kuluarowe rozmowy... Czy istnieje szansa by warsztaty u Krzysztofa Plonki odbyły sie w terminie 31 lipca? Myślę, ze wielu kolegów byloby zainteresowanych, tym bardziej, ze wielu przyjeżdża do BB z daleka. Ja osobiście na pewno chciałbym uczestniczyć w takim wydarzeniu, ale przed 31 lipca nie bede mógł niestety 😞 A czy możliwy jest termin 31 lipca lub późniejszy?
 4. Sama historia takiego wyboru to już będzie temat na opowieść 😉 Do zobaczenia!
 5. Mam pierwszy komunikat w sprawie tegorocznego spotkania: 9 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ TERMIN: 30 lipca 2022 roku. Sobota godzina 14:00. American Restaurant Bielsko-Biała Galeria SFERA I, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała Szczegóły lokalu, menu itp: https://www.facebook.com/American.Restaurant.Bielsko Prosze dobrze planowac terminy wakacyjnych wyjazdów 😉 Chciałbym zmienić nieco formułę... Spotykajac sie z Wami rokrocznie, po każdym spotkaniu mam pewien niedosyt i wrażenie, że coś mi umknęło: czy to poznanie Was lepiej , czy to rozmowa, czy to konkretny ciekawy zegarek i historia z nim zwiazana. Przekonuję sie o tym przegladajac zdjecia po wydarzeniu... Dlatego sugeruje "One Watch Meeting", czyli każdy z Nas, w miare możliwości (a nie bedzie to proste), przybędzie na spotkanie z JEDNYM zegarkiem i z historia z nim związaną (marki, modelu, własną historia zwiazana z posiadanym egzemplarzem i dlaczego ten zegarek wybraliście z innych na spotkanie). Myślę, że gdy każdy z nas dokona dla wszystkich pozostałych takiej "prezentacji" dowiemy sie wielu ciekawych rzeczy: i o sobie nawzajem, i o zegarkach, i o naszym hobby... Przybywajcie! Zdjęcie z roku ubiegłego ze spotkania nr 8 dla przyciągnięcia uwagi:
 6. Te juz poprawili, ale sa jeszcze inne smaczki... Plac Sw. Mikolaja - Santa Claus Squere 😉
 7. Dziękuję również. Było tak ciekawie, że może i jakaś książka powstanie o tym 😉
 8. 8 Spotkanie Bielskiego Podstolika Zegarkowego za nami. Jak to ładnie ujął Tomasz: "Dzisiaj było dobre. Dzisiaj był ten dzień w roku, ten dzień taki wyjątkowy prawie jak gwiazdka" Dziękuję kolegom za spotkanie i do zobaczenia za rok.
 9. Potwierdzam, że spotkanie aktualne. Proszę o informację, że się wybieracie. W poniedziałek chcę podać w lokalu liczbę osób ilu nas będzie Na tą chwilę, ze wstępnych potwierdzeń, powinno nas być na spotkaniu 18 osób Do zobaczenia!
 10. Potwierdzam lokalizację: 8 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ TERMIN: 31 lipca 2021 roku. Sobota Czekam na Was od 14:00 do 18:00 American Restaurant Bielsko-Biała Galeria SFERA I ul. Mostowa 5 Bielsko-Biała Szczegóły lokalu, menu itp: https://www.facebook.com/American.Restaurant.Bielsko Przybywajcie! Będę wdzięczny za wcześniejsze potwierdzenie, by wiedzieć ile osób się spodziewać!
 11. Mamy pierwszy komunikat w sprawie tegorocznego spotkania! Jeżeli "luzowanie" obostrzeń pozostanie w mocy, wszyscy się już zaszczepicie i będziecie mieli ochotę to wstępnie zapraszam: 8 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ TERMIN: 31 lipca 2021 roku. Sobota godzina 14:00. Lokalizacja do potwierdzenia. Prosze dobrze planowac terminy wakacyjnych wyjazdów 😉 Zdjęcie z roku ubiegłego z "nieformalnego" spotkania nr 7 przeprowadzonego w znacznie okrojonym składzie...
 12. We all live in a Yellow Submarine 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.