Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leoric

Użytkownik
 • Content Count

  1,011
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leoric last won the day on January 9 2017

leoric had the most liked content!

Community Reputation

354 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

1,835 profile views
 1. Spectre Diver Emerald wrócił na stal.
 2. Ja juz od lat wiem kto to Lincoln Six Echo 😉 😁
 3. Na pasjach tez fajnie. Udany projekt.
 4. Witam, Przede wszystkim dziękuję za miłe słowa, które przeczytałem o spotkaniach. Tylko dla wyjaśnienia mojego punktu widzenia, kilka faktów: 1. Spotkania od początku organizuje sam. Ogłaszam jedynie ich organizacje na forach których jestem członkiem, czyli tutaj oraz na CzwartymWymiarze i Czosocholikach. I dopóki postępuje zgodnie z regulaminem wszystkich społeczności, ciagle będę je ogłaszał, jako aktywny członek tych społeczności. Tak postrzegam moja lojalność. 2. Tak naprawdę nie walczę o frekwencję, a do wszystkich uczestników i tak odzywam się bezpośrednio. Od 3 lat spotykamy się mniej więcej w tym samym gronie. Wiec jest to spotkanie towarzyskie przede wszystkim. Natomiast zawsze chętnie przyjmiemy i ugościmy kazda nowa osobę. 3. Dla informacji: jedynie 3 uczestników na 24 tegorocznego spotkania dowiedziało się o nim z forum KMZiZ. 4. Nie oczekuje żadnego wsparcia od Władz Klubu naszego forum, jak i żadnego innego, gdyż jak dobrze wiedzą uczestnicy spotkań przede wszystkim cenie sobie niezależność w podejmowaniu decyzji. Liczę tylko na przyjazne przyjęcie, i przeważnie je otrzymuję jako członek tych społeczności. 4. Jeżeli w przyszłości pojawią takie inicjatywy Klubowe jak w tym roku (spotkanie u Pana Krzysztofa Płonki) zrobię wszystko by i w nich uczestniczyć i poinformować moich znajomych przez inne dostępne mi kanały informacyjne. Pozdrawiam, Leon
 5. @mario1971 serdecznie zawsze zapraszamy i Ciebie i każdego chcącego odwiedzic BB. Najblizsze, 10te juz spotkanie zapewne w sobote 29 lipca 2023 r o godz 1400
 6. Dziękuję Eugeniuszu za Twoj wpis. Myślę jednak, ze opis z Twojego post scriptum jest wyciaganiem zbyt daleko idących wniosków i wysoce dla Tomka niesprawiedliwym w mojej ocenie. Spotkania, które organizuje w BB od 8 lat są tak naprawde moja własną inicjatywą, ktora szeroko dzielę się i tutaj na KMZiZ, jak również na innych forach, których jestem członkiem (CzwartyWymiar czy Czasoholicy), a ktorych Tomek również nie wspomniał w swoim materiale. W mojej opini nikt z nas nie zapomina o dobrodziejstwach naszego forum, które właśnie dzięki takim, jak moja, czy właśnie Tomka inicjatywa jest ubogacane. Zaznaczam, ze pozwoliłem sobie odpowiedziec ad forum jedynie przez wzgląd na Twoj wpis umieszczony również tutaj, gdyż uważam, że takie tematy moglibyśmy omówić bezpośrednio. P.S. Tak tylko informacyjnie: Relacja Tomka z naszego spotkania na innych forach (choc nie zostały wspomniane w jego filmie) nie została usunięta...
 7. Witajcie, Już po naszym bielskim rokrocznym spotkaniu podstolika. Spotkanie nr 9 uznaję za zakończone. Dziękuję za Wasza obecność, rozmowy, zegarki i historie: Tomku, Jurku i Dawidzie, Krzysztofie, Jarku Bartku Wiktorze Łukaszu, Marcinie, Macieju, Tomku, Marku, Arturze, Mariuszu, Sławku, Marku, Macieju, Tomku, Jakubie! Również nasze poranne spotkanie u Pana Krzysztofa Płonki się wydarzyło, za co Eugeniuszu bardzo Ci jesteśmy wdzieczni! Jest to coś, co każdy fan i kolekcjoner zegarów i zegarków powinien zobaczyć. Pasja, entuzjazm twórcy oraz możliwość podziwianie dzieł sztuki, które dzięki swojemu talentowi stworzył lub przywraca do życia Pan Krzysztof to coś niesamowitego! Nie da sie tego opisac, czy zachęcać - tu trzeba przyjechać! Byliśmy obecni w tej pierwszej części naszego wydarzenia w 6 osób. Pan Krzysztof poświęcił nam prawie 3,5 h, z czego 2,5 godziny zwiedzalismy jego pracownię i ogladalismy jego dzieła. Gdyby nie kolejny punkt naszego programu, to tematów było na wiele, wiele wiecej. Niebywałe! Zresztą zobaczcie kilka zdjęć, które wykonał Jurek (dzieki!)
 8. Przypominam się i zapraszam na wyjątkowo intensywny dzień⏱⏰🕰 do Bielska-Białej. ✅Sobota 30 lipca 2022: ✅GODZINA 10:00 Dla zainteresowanych: Wizyta w pracowni u Krzysztofa Płonki ul. Słowackiego 34 ( siedziba firmy Metal Form) i zapoznania się z jego zegarową twórczością i pasją zegarmistrzowską. Szczegóły: https://zegaryplonka.pl/ ✅GODZINA 14:00 9 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ American Restaurant Bielsko-Biała Galeria SFERA I, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała Szczegóły lokalu, menu itp: https://www.facebook.com/American.Restaurant.Bielsko Proszę pamiętajcie przynajmniej o jednym wyjątkowym zegarku i historii z nim związanym do podzielenia się z pozostałymi. DO ZOBACZENIA!!! Więcej informacji również tutaj: https://www.facebook.com/events/718838545905130
 9. Wpłaty sa przeznaczone jedynie do weryfikacji gości, gdyż Pan Krzysztof zaprasza nas do swojego domu. Cześć w Sferze jest nieodpłatna.
 10. Ten Azores jest swietny A ja juz z dwoma w sumie to chyba polskim ambasadorem marki jestem 😉
 11. LISTA ZAINTERESOWANYCH Sobota 30 lipca 2022 PROSZĘ WAS O DOPISYWANIE SIĘ 🙂 I. Godzina 10:00 Wizyta w pracowni u Krzysztofa Płonki: 1. Eugeniusz Szwed 2. leoric 3. Szyszkops 4. II. Godzina 14:00 9 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ: 1. leoric 2. Szyszkops 3. Eugeniusz Szwed 4. tymancjo 5. Jorgus77 6. radekvintage 7. Buran 8. Machu 9. Fazi 10. wristwatch 11. crayzee 12. coolefone 13. jackm 14. RysiekOchodzki 15. Marw 16. greenmag 17.
 12. Super! Zatem szukuje się nam wyjatkowo intensywny dzień dla Miłośników Zegarków i Zegarów Bielsku-Białej w sobotę 30 lipca 2022: 1. Godzina 10:00 Wizyta w pracowni u Krzysztofa Płonki i zapoznania się z jego zegarową twórczością i pasją zegarmistrzowską. Szczegoly: https://zegaryplonka.pl/ Czekamy na szczegóły związane z formą potwierdzenia zgłoszenia na tą część dnia i finalne potwierdzenie godziny rozpoczęcia od @Eugeniusz Szwed 2. Godzina 14:00 9 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ American Restaurant Bielsko-Biała Galeria SFERA I, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała Szczegóły lokalu, menu itp: https://www.facebook.com/American.Restaurant.Bielsko Zapraszam Was na oba wydarzenia lub na każde z nich z osobna! @Eugeniusz Szwed do zobaczenia!
 13. Witaj Eugeniuszu, Super pomysł! Sam chciałbym uczestniczyć w takich warsztatach u Krzysztofa Płonki, a połączenie z naszym dorocznym spotkaniem również jest super ideą. Słyszałem o jego dziełach i jestem w szoku, że to wszystko dzieje się w Bielsku-Białej. Jedyny problem, że termin 31 lipca to dla mnie osobiscie pierwsza możliwa wolna sobota w nadchodzącym czasie, a dla kilku innych kolegów jedyna okazja by w ramach własnego urlopu w kraju odwiedzić przy okazji Bielsko. Rokrocznie ustalenie terminu przed jego oficjalnym ogłoszeniem to długie kuluarowe rozmowy... Czy istnieje szansa by warsztaty u Krzysztofa Plonki odbyły sie w terminie 31 lipca? Myślę, ze wielu kolegów byloby zainteresowanych, tym bardziej, ze wielu przyjeżdża do BB z daleka. Ja osobiście na pewno chciałbym uczestniczyć w takim wydarzeniu, ale przed 31 lipca nie bede mógł niestety 😞 A czy możliwy jest termin 31 lipca lub późniejszy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.