Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leoric

Użytkownik
 • Content Count

  948
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leoric last won the day on January 9 2017

leoric had the most liked content!

Community Reputation

179 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

1,368 profile views
 1. Przecież to nie temat "nowosci"😛 A ja akurat wyciagnalem z pudelka po roku wiec sobie wrzuciłem tutaj... W ofercie Steinhart już ich nie ma... Koronka jest wyjątkowo w tym modelu po drugiej stronie, wiec tutaj akurat ułatwia znacznie 😉 A gdybym chcial wygodnie przede wszystkim nosic, to nic nie przebije sznurkowej bransoletki i zrezygnowalbym z zegarków w ogóle 😁 A każdemu tutaj o co innego chodzi w zegarkach... W sumie ten argument "wygody" słyszę pierwszy raz 😆
 2. Steinhart Marine Timer, czyli twist na temat zegarka typu Marina. Zwykle te zegarki są inspirowane zegarami okrętowymi, służącymi kiedyś do nawigacji morskiej. Ale Pan Gunter pomyślał o łodzi podwodnej i charakterystycznym dla niej instrumencie pomiarowym: Stoperze Torpedowym. Oto efekt: "marinka podwodna", a całość uzupełnia pasek szyty z wojskowego mapnika z epoki.
 3. @kornel91 Skonczylo sie na żółtych akcentach i czekam na VC Manometr 02... A pomarancz wpadl przypadkowo jako wymiana na NTH 😉 Taka nieplanowana pomarancza 🙂
 4. Mnie zaskoczył pozytywnie jakością wykonania i dopracowaniem szczegółów, które widać dopiero na żywo. Te czarno-stalowe wskazówki i ring daty z srebrnym kolorze tła. Wykonanie i nałożenie indeksów. Świetne! Choć zgodzę się, że szczególnie przy dzisiejszej konkurencji, ciężko zapłacić za niego cenę sklepową. Warto zatem poczekać na promocję lub szukać egzemplarza z drugiej ręki.
 5. U mnie wylądowała Huldra i... "(...)Lubię śpiewać lubię tańczyć Lubię zapach pomarańczy" 😉
 6. Dwie fotki z dzisiaj jeszcze mojego DeepStar'a 1000
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.