Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

3kuba

Zegarek Festina Tauron PLK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim na wstępie. Mam prośbę o jakieś opinie na temat tych dwóch zegarków jako że jestem fanem koszykówki wpadły mi w oko.

http://www.zegarki.pl/produkty/2270/festina-16670-plk.html

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/18435_Festina_Chrono_Bike_PLK_Tauron_Basket_Liga_2016_F16838P

 

O firmie Festina juz sie troszke na forum naczytałem i są różne opinie ale niektóre wpisy były z 2013r więc może coś przez ten okres się zmieniło z jakością ?

Oba chyba mają podobne parametry jednak bardziej mi chyba pasuje ten Pomarańczowy chociażby ze względu na wielkość kopery. Ma to być zegarek na codzień. A może nie ma sensu i lepiej wydać te pieniądze na gshocka ? A może ktoś zna podobne zegarki które wychodziły związane z koszykówką ? Będe wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupił bym tych festin. Popatrz sobie na jakieś chrono seiko .

Jakieś seiko kinetic albo Citizen z solarem

W tej cenie Japończyki dadzą Ci więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie kupił bym tych festin.

 

Konkretny argument przeciw. Na co dzień sprzedaję droższe zegarki, ale mam też Festinę i SEIKO.

Żadne SEIKO w cenie do 700zł nie da nic więcej od tej drugiej Festiny.

Takie dziwne powiedzenie utarło się na tym forum. Od zawsze byłem wielkim fanem SEIKO, sam z resztą miałem z 10 zegarków, a Festinę tylko 1 ;)

Odkąd jednak mam w ofercie trochę zmieniłem zdanie. Powiem więcej - jak weźmiesz do łapy Festinę TDF2015 za 1199zł na gumie to ten zegarek jakością wykonania kładzie na łopatki SEIKO dwa razy droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa, że dekielek zardzewiał w jednej z nich. To się czasem zdarza gdy zegarek przed długi czas posiada folię na deklu dlatego nie ma co przesadzać i z dekla folię nalezy zdejmować zaraz po zakupie!

Sprzedawca się nie popisał, że takie zdjęcia wrzucił na stronę. Ale chyba tylko ja to zauważyłem ? :-)

 

wm_Chrono_Bike_PLK_Tauron_Basket_Liga_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiles 2 linki, a gdzie konkretne argumenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba mają solar. Jeden wr 200 . Za granicą do dorwania taniej . Niestety oba bez szafiru.

Faktycznie zardzewiały ;)

Do autora : Nie myślałeś o automacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

316L rdzewieje jak między folię a dekiel dostanie się wilgoć. Zdarza się nawet dużo droższym ;)

@egzo18 - nie piszmy o tym co gdzie można wyrwać, tylko odnieśmy się do polskich realiów cenowych.

Co do Citizena zgadzam się - dokładając trochę można kupić fajniejszy sikor od tej Festiny, ale Seiko na prawdę jest mocno średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób na tym forum kupuję za granicą . Sam mojego OSa nie kupowałem w Polsce . Więc zaproponować można . Fakt jeśli chodzi o polskie sklepy , to ceny są mało korzystne . Patrząc na teraźniejszy kurs dolara, za granicą trochę lepsze , ale to nie to co było pół rok temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też nie mam nic do Festiny. Jak się podoba to bierz a Jash sprzeda w dobrej cenie :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dużo osób na tym forum kupuję za granicą . Sam mojego OSa nie kupowałem w Polsce . Więc zaproponować można . Fakt jeśli chodzi o polskie sklepy , to ceny są mało korzystne . Patrząc na teraźniejszy kurs dolara, za granicą trochę lepsze , ale to nie to co było pół rok temu .

 

Bardziej chodziło mi o to, aby nie zestawiać ceny Festiny z polskiego sklepu z Seiko lub Citkiem z zagranicy. Tam wszystko jest tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się .

Kornel : Święte słowa . Na pierwszy miejscu wygląd . Zegarek ma się podobać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Rozumiem że za te 650zł można znaleźć coś innego po prostu tak jak pisałem w temacie chodziło mi o motyw związany z koszykówką. DLatego też pytałem że jeśli inne rodzaje polecacie to czy znacie z motywem koszykówki ale nie moge nic znaleźć. Zastanawiam sie tez nad gshockiem mam jednego ale białego i jest dojechany niestety. A na codzien chyba nic trwalszego nie ma.

 

@QuadrifoglioVerde

Rzeczywiscie zardzewialy nawet jakos nie przyjrzałem się.

 

A w parametrach jest napisane że mechanizm japoński.

 

Widze że coś link mi sie pomieszał chodziło o tego http://www.zegarki.pl/produkty/2271/festina-16670-plk.html

 

Poczytałem forum i widze wlasnie ze wiecej jest negatywów na tą festine wiec może odpuscić sam motyw jeśli mam być niezadowolony po jakimś czasie użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.