Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EricRyan

ORIS 7433

Rekomendowane odpowiedzi

Da się powiedzieć. IMO podróba i to z tych kiepskich :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seb za szybką weryfikację, po czym można to poznać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyglądzie tarczy i po tym, co siedzi w środku - po werku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry mialem sie juz nie wypowiadac w takich tematach, ale nie mogę tego czytać a akurat zerknąłem.

To jest normalny oryginalny Oris z lat 90tych na ecie 2688.

Zanik ktoś coś napisze to może najpierw warto mieć wiedzę w temacie ....

Kolega Moderator który lubi usuwać tematy "nie jest OK" i tym podobne może pochyli się na innymi tematami gdzie przydalaby się interwencja i wiedza, moderacja to nie tylko kasowanie ale też prowadzenie dyskusji i wiedza. Zeby nie bylo to pisalem w ciemno gdyż nie wiem kto usuwa wątki :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Piotrze.

 

Wielu znafcow ;) Nie masz wiedzy nie stawiaj kategorycznych ocen.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Piotrze.

 

Wielu znafcow ;) Nie masz wiedzy nie stawiaj kategorycznych ocen.

Jeszcze się dowiem i złapię tego Kolegę :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry mialem sie juz nie wypowiadac w takich tematach, ale nie mogę tego czytać a akurat zerknąłem.

To jest normalny oryginalny Oris z lat 90tych na ecie 2688.

Zanik ktoś coś napisze to może najpierw warto mieć wiedzę w temacie ....

Kolega Moderator który lubi usuwać tematy "nie jest OK" i tym podobne może pochyli się na innymi tematami gdzie przydalaby się interwencja i wiedza, moderacja to nie tylko kasowanie ale też prowadzenie dyskusji i wiedza. Zeby nie bylo to pisalem w ciemno gdyż nie wiem kto usuwa wątki :)

Bez żadnych oznaczeń na deklu? Ciekawostka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych oznaczeń na deklu? Ciekawostka :).

Dla mnie ciekawostką są rude albo czarne (kolor skóry) Dziewczyny a dla innych to chleb powszedni :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciekawostką są rude albo czarne (kolor skóry) Dziewczyny a dla innych to chleb powszedni :)

1. Nie interesują mnie Twoje doświadczenia z dziewczynami.

2. Słaba analogia, ale OK. Niech Ci będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze Ty czegoś nie widzisz to nie znaczy że tego tam nie ma, przeanalizuj sobie zdjęcie dekla na spokojnie a być moze kiedyś dostrzeżesz to co jest oczywiste dla innych a dla Ciebie jest czarną magią.

Dla mnie też wiele rzeczy jest czarną magią ale wtedy czytam, uczę się, pytam, zdobywam doswiadczenie i moze kiedyś i mnie oświeci, czego Tobie życzę w tym przypadku.

Kiedyś jak ktoś ppelnil błąd to był Gość i przeprosił, przynał się i było git a dzisiaj ... szkoda gadać ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak po za tym, to całkiem ładny zegarek, tyle że jak na dzisiejsze standardy to pewnie trochę za mały dla "prawdziwych" mężczyzn  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Po wyglądzie tarczy i po tym, co siedzi w środku - po werku.

 

O ile mechanizm nie grzeszy urodą i dla kogoś kto nie zna marki może się wydać podejrzany (mnie też się wydał jak pierwszy raz zobaczylem), to co jest nie tak w tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seb za szybką weryfikację, po czym można to poznać?

Przepraszam Kolegę za wprowadzenie w błąd. Zbyt pochopnie udzieliłem odpowiedzi. Niezaprzeczalnie moja wina. Raz jeszcze przepraszam :).

 

 

Sorry mialem sie juz nie wypowiadac w takich tematach, ale nie mogę tego czytać a akurat zerknąłem.

To jest normalny oryginalny Oris z lat 90tych na ecie 2688.

Zanik ktoś coś napisze to może najpierw warto mieć wiedzę w temacie ....

Kolega Moderator który lubi usuwać tematy "nie jest OK" i tym podobne może pochyli się na innymi tematami gdzie przydalaby się interwencja i wiedza, moderacja to nie tylko kasowanie ale też prowadzenie dyskusji i wiedza. Zeby nie bylo to pisalem w ciemno gdyż nie wiem kto usuwa wątki :)

Ciebie nie przeproszę, bo nie mam za co. To Ty wskoczyłeś na mnie jak wściekły ratlerek :P

 

 

O ile mechanizm nie grzeszy urodą i dla kogoś kto nie zna marki może się wydać podejrzany (mnie też się wydał jak pierwszy raz zobaczylem), to co jest nie tak w tarczy?

Wydała mi się taka strasznie "papierowa". Wiesz na pewno, co mam na myśli. Nie wiem, czy to wina zdjęcia, czy kiepskiego monitora w pracy. Może po prostu już ślepnę, ale tarcza skojarzyła mi się z tymi tanimi chińskimi zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to są oczywiste podróbki nawet sami się do tego przyznają "Our fake Oris Mondphasenkalender watches and accessories collections are vast and discerning at the same time, both in matters of brands and designs. "

 

Porównaj sobie chociażby tarcze i brak obramówek niebieskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obramówek też wychodziły modele. Chodziło mi tylko o to, że nawet zegarki, które od ponad 10 lat nie są w produkcji są podrabiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy są skłonni chodzić w podróbkach będąc tego świadomymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy są skłonni chodzić w podróbkach będąc tego świadomymi :)

To prawda. Grunt, że sąsiad nie wie, że podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naskoczylem na Ciebie to przepraszam, nie było to moim celem. Chodziło mi bardziej o znikające momentalnie wypowiedzi czy tematy "nie po jedynej słusznej lini" natomiast tu gdzie należałoby coś sprostować to nic, cisza.

To oczywiście i tak bez sensu ale mogę ponarzekać :D

Co do orisa ze zdjęcia na stronie z podróbkami to tez oryginał, były wersje bez obwodek. Jak by zrobili zdjęcia podróbek to nikt by im tego nie kupił.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę za Twoją radą, ale temat rzeka - trochę wersji Orisa było. Za mało opatrzony z tym jestem :(. Nowe modele to jeszcze jako tako (po japońsku :)), ale te już ciut vintage traktuję hmmmm.... po macoszemu.

Obiecuję poprawę i mniej pochopne wrzutki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Wydała mi się taka strasznie "papierowa". Wiesz na pewno, co mam na myśli. Nie wiem, czy to wina zdjęcia, czy kiepskiego monitora w pracy. Może po prostu już ślepnę, ale tarcza skojarzyła mi się z tymi tanimi chińskimi zegarkami.

 

W sumie... jak te "księżycowe" Parnisy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie detal na tarczy jest całkiem ładny, tym bardziej jak weźmie się pod uwagę, że ten Oris ma tylko 35mm średnicy :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.