Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

...

Próba zostania jednozegarkowcem Diver casual vintage

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bugs

Bugs
  • Użytkownik
  • 2004 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:49

Zawsze pozostaje opcja modyfikacji gotowego modelu, np tak jak zrobiono to poniżej z SMP 2254 - uważam że wyszło genialnie. W obrębie tej samej marki czasem można.

http://forums.watchu...res-403797.html
  • 0

#22 nicon

nicon
  • Użytkownik
  • 3988 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 12:31

Nie idź drogą jednego zegarka bo będzie Cię nosić. Jeden zegarek nie działa, bo po prostu nie ma opcji żeby się nie znudził. Jak masz dwa zegarki to wystarczy że raz na jakiś czas założysz ten drugi i po powrocie ten pierwszy wydaje się znowu świeży. Do tego po wysyłce na serwis pozostaniesz bez fajnego zegarka. No i gdybyś chciał go jednak wymienić co pewnie prędzej czy później się stanie to znowu albo będziesz musiał dokupić drugi albo bujać się ze sprzedażą pierwszego podczas gdy oferty będą Ci uciekać sprzeda nosa. Moim zdaniem sweet spot to 2 zegarki. Nie ma dużo zachodu, nastawiania, kosztów serwisu, dylematów co założyć itd.

Skoro piszesz że w Tudorze wszystko jest OK to nie ma co kombinować na siłę. Zostaw Tudora i sprzedaj resztę oprócz dżiszoka. Nie wiem ile kasy wtedy będziesz miał wolnej, ale jeżeli za mało to dozbieraj trochę i kup AT, będziesz miał divera i sportowego casuala. Do jednego i drugiego możesz dopasowywać paski, do AT bardziej eleganckie, do Tudora jakieś stare skóry czy NATO, normalnie jakbyś miał 20 zegarków.

• 0

#23 swierszczu

swierszczu
  • Użytkownik
  • 2788 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 12:59

Na chwile obecna idę droga nie sprzedawania żadnego :) i pozostania z tym co mam :)
  • 0

#24 satanic

satanic
  • Użytkownik
  • 3423 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 13:10

I to jest najlepsza opcja B) .

• 0

#25 mylof

mylof
  • Użytkownik
  • 937 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 19:42

Nie idź drogą jednego zegarka bo będzie Cię nosić. Jeden zegarek nie działa, bo po prostu nie ma opcji żeby się nie znudził.

To zależy od osobowości. Ja noszę czarną Omegę Hour Vision od 2008 r. i - wierzcie lub nie - zegarek mi się nie znudził. Jest to jedyny zegarek, który noszę. Ja się przywiązuję do rzeczy i naprawdę długo potrafię się cieszyć z zegarka.

• 0

#26 clepsidre

clepsidre
  • Użytkownik
  • 230 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 19:48

Na jedyny zegarek.. wybrałbym Rolex'a Submariner'a no date z ceramicznym bezelem:)

• 0

#27 hezio

hezio
  • Użytkownik
  • 763 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 19:48

W ascezę jednozegarkową jakoś nie wierzę ;)

Jak już ktoś załapał zegarkowego "świra" to naprawdę ciężko przejść obojętnie obok wielu pięknych czasomierzy... ale jednocześnie zaczynam rozumieć kolegów powiedzmy "trzyzegarkowców" ;)

Jeden zegarek to mało i nie ma takiego uniwersalnego zegarka, który do wszystkiego pasowałby, a jeszcze nie daj boże do tyrki w brudzie, a potem na rower i zabawa na plaży :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Diver, casual, vintage

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych