Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mike S

Projekt Mołnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Chodziło mi o to, czy że subsekunda jest niżej nie będzie problemu z pomalowaniem. Nie znam techniki w jakiej to będzie robione, dlatego pytam.

To gdzie ma być sekunda to wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja na tarczę też raczej się piszę, kieszonka w serwisie więc jest szansa na pasówkę.

 

 

Wymacane na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur- ja też nie mam koperty i nie zamówilem w grupowym zamówieniu. To nie problem. Tak jak i serducho. Problemem jest tarcza.

 

@lordpinki - wyjasnij wszystkim ze potrzeba mieć tarcze i nieważne w jakim stanie i sekunda na której godzinie bo tarcza pójdzie do malowania a koronka w tych co jest na 12 pójdzie na 3 a tym samym wytłoczenie pod sekundę pójdzie na 9.

 

Piękny projekt :)

Czekam niecierpliwie na stara rzymianke :)

 

Dzięki za motywujące słowa. Jutro mam w pracy luźniej, więc powinienem mieć drugi projekt. Jest już cały w głowie :-)

 

- co do wersji z napisami i bez to czekam na konsensus;

- podobnie czy cyrylica, czy łaciński alfabet;

- sekunda na 9 jest a priori... :-)

- wiem, że mamy wszyscy wytłoczoną subsekundę, myślę, że da się tam zrobić nadruk - jak będę miał gotowy projekt to dowiem się na 100%;

- może ktoś wie gdzie można to taniej wydrukować (przy dwóch kolorach)?\

 

PS Mały błąd jest na tarczy. Kto zgadnie otrzyma nagrodę w wysokości! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruen

PS Mały błąd jest na tarczy. Kto zgadnie otrzyma nagrodę w wysokości! :-)

 

 

 

Powinno być USSR, a nie USRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być USSR, a nie USRR

To jest właśnie rewolucyjna czujność!

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruen

Jeżeli można, to sugeruję użyć napisu USSR MOV'T. Będzie bliższe komsomolskiej "Prawdzie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się piszę na tarczę, teraz tylko zdobyć tarczę, kopertę, werk, wskazówki i już!  :D

 

co do tarcz to myślę, że trzeba usystematyzować jakie powinny być bo zwróćcie uwagę, że część Mołni (np te z sekundą na 6) mają koła sekudników większe od tych co mają sekundę na 9, w mojej mołni (tej z samolocikiem) mam np 2 okręgi - jeden na sekundik (na 9) i drugi na samolocik (na 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lordpinki super wyszedł ten projekt. Byłem za napisami, teraz jestem za czystą tarczą, lepiej to będzie wyglądać :)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten projekt jest boski i ta niebieska 12 to strzał w 10 ;) albo 12 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Moim zdaniem po co psuć tą tarczę napisami typu "Made in" jak to nasza inicjatywa a nie ruska. Z drugiej strony po co robić na niej nazwę Mołni? To tak jakby wrzucić mechanizm z Omegi i próbować udawać coś czym nie jest.

Osobiście nie jestem za drukowaniem tam nazw jakiejkolwiek marki bo to bez sensu.

Zróbmy swoją własną czystą tarczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po co psuć tą tarczę napisami typu "Made in" jak to nasza inicjatywa a nie ruska. Z drugiej strony po co robić na niej nazwę Mołni? To tak jakby wrzucić mechanizm z Omegi i próbować udawać coś czym nie jest.

Osobiście nie jestem za drukowaniem tam nazw jakiejkolwiek marki bo to bez sensu.

Zróbmy swoją własną czystą tarczę :)

+1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po co psuć tą tarczę napisami typu "Made in" jak to nasza inicjatywa a nie ruska. Z drugiej strony po co robić na niej nazwę Mołni? To tak jakby wrzucić mechanizm z Omegi i próbować udawać coś czym nie jest.

Osobiście nie jestem za drukowaniem tam nazw jakiejkolwiek marki bo to bez sensu.

Zróbmy swoją własną czystą tarczę :)

Jestem za :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Drugi projekt miazga! :)

A czy można poprosić o taką wizualizację na zegarku?

Genialna robota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi projekt miazga! :)

A czy można poprosić o taką wizualizację na zegarku?

Genialna robota!

Jeśli będzie ładne foto to zrobię wizualizację. W sumie dobrze by było to zobaczyć na oryginalnych wskazówkach i kopercie docelowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na telefonie ale ten niebieski ring można poprosić jakoś ciemniejszy? Tak tylko do wglądu.

 

Oba projekty świetne :)

A wskazówki oryginalne Mołniowe chyba trzeba wstawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo tak na dwójeczkę się piszę :D Cierpię z powodu braku fajnego, nietuzinkowego zegarka. Z taka tarczą byłby hicior.

 

Tylko wskazówki, cały czas się zastanawiam, które byłyby najlepsze, hmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umarłem w butach, kiedy zobaczyłem nr 2  :wub:  Jest świetny! Qrczaki...też się piszę na tarczę. jkiegoś grata Mołnię mam; wprawdzie balans uwalony, ale co tam....może coś szarpnę gdzieś ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi jest dobry, a co myślicie jakby zrobić IV w takiej formie IIII ? Wtedy jest trzy grupy indeksów.

 

 

Wymacane na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.