Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aparat5

pierwszy zegarek automat do 3 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem tu nowy ale pragnę nabyć swój pierwszy zegarek mechaniczny, najlepiej w automacie, bransoleta, szkiełko szafirowe, oraz szerokość koperty 42 mm. wybrałem taki oto  https://www.zegarek.net/zegarki/seiko/zegarek_seiko_SNP091P1.html  co o nim sądzicie ??

może jakies lepsze /inne propozycje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że twórca wątku z góry zakłada, że chce zegarek japoński i żaden inny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać co o tym sadzicie, bo jestem "świeżak" i otrzymać jakies propozycje, za które dziękuje. Orient SDJ00002W0 bardzo mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze zawracam tyłek ale czy mógłbyś mi podesłać jakiś link bo powiem ze znalazłem ale za 3,5 tys. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz na bazarku jest Orient Star WZ0021JC za 2,9k

 

wz0021jc.jpg?w=800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to mam jeszcze jedno pytanie jak z tym bazarkiem, zdarzały się jakieś spektakularne oszustwa ?? bo raczej wizja wpłacenia komuś kogo nie znam 3 k to mało mnie jara :) i tak wiem ze mogę wziąć za pobraniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie napisałeś czego szukasz, ale jak zdecydowałeś się na tego Orienta to trudno ;)

 

MOIM zdaniem przy ofercie tej Eterny kupowanie Orienta to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę :) z cłem i vatem wychodzi prawie idealnie 2000 zł :) jak umiesz sam zamówić to spoko jak nie to np. sokolow jak się zgodzi to może pomóc :)

http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-star-automatic-gmt-sdj00002w0-mens-watch-4491.html

 

 

dobra to mam jeszcze jedno pytanie jak z tym bazarkiem, zdarzały się jakieś spektakularne oszustwa ?? bo raczej wizja wpłacenia komuś kogo nie znam 3 k to mało mnie jara  :) i tak wiem ze mogę wziąć za pobraniem 

 

Akurat człowiek który oferuje tego Orienta jest na pewno godny polecenia :) Nie zdarzały się spektakularne oszustwa. Bynajmniej ja nie słyszałem. A zdarzyło mi się przelać dla osoby której nie znam nawet więcej niż 3 k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta eterna z bazarku widziałem na żywo bo kolega jest z Wrocławia. Zegar piekny!

Ja osobiście poszedłem w OS standard date.

 

Koledzy mnie tu nastawili odpowiednio i zaufalem.

Zegar tez kupiłem na bazarku.

 

Specem nie jestem ale mnie ten OS od 2 mcy co dzien zadziwia- nie wiedzialwem ze tak moze to dzialac na czlowieka ;)

 

OS PIKNY i ma opóźnienie 2.5min na....miesiąc- poważne. Gdzie sam producent podaje ok. 20 sek na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smule

Lepiej niz niektore chrono z certyfikatem. Wow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.