Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarmistrz dla Omega Seamaster 300m 'Bond' Warszawa

Szukam fachowca by zrobić standardowy serwis omega seamaster 300m Omega bond seamaster professional omega seamaster blue

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fafura

Fafura
  • Nowy Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:25

Witam,

niedawno nabyłem używaną omegę seamaster professional 300m (zegarek bonda) ref. 2531.80. Szukam dla niego dobrego zegarmistrza by dokonać gruntownego przeglądu (dokładność, czyszczenie, smarowanie, test wodoszczelności). Byłem już w oficjalnym serwisie omegi tj. Swatch Group ale ceny są bardzo wygórowane - aktualnie nie mam takiego budżetu. 

Być może znacie kogoś solidnego w Warszawie z doskonałym parametrem "cena/jakość"? :) Z góry dziękuję za poświęcony czas i porady. 

omega 2.png

• 0

#2 lenybo

lenybo
  • Użytkownik
  • 1113 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:45

https://www.pkt.pl/f...zowskie-1950910

polecany był na forum i naprawia drogie zegarki

• 0

#3 Marpie

Marpie
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:17

Witam,

niedawno nabyłem używaną omegę seamaster professional 300m (zegarek bonda) ref. 2531.80. Szukam dla niego dobrego zegarmistrza by dokonać gruntownego przeglądu (dokładność, czyszczenie, smarowanie, test wodoszczelności). Byłem już w oficjalnym serwisie omegi tj. Swatch Group ale ceny są bardzo wygórowane - aktualnie nie mam takiego budżetu. 

Być może znacie kogoś solidnego w Warszawie z doskonałym parametrem "cena/jakość"? :) Z góry dziękuję za poświęcony czas i porady. 

attachicon.gifomega 2.png

Tylko pamietaj, że w cenie serwisowej masz wymiane szkła, wskazówek, uszczelek, polerowanie icostam jeszcze.

• 0

#4 Fafura

Fafura
  • Nowy Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:23

Tylko pamietaj, że w cenie serwisowej masz wymiane szkła, wskazówek, uszczelek, polerowanie icostam jeszcze.

Wiem, że w Swatchu robią kompleksowo to co mówisz ale cena za taki serwis to 2,2k i czas oczekiwania to miesiąc. Narazie nie mam budżetu na taki serwis, no i chciałbym nacieszyć się nowym nabytkiem a nie rozstawać się z nim na tak długi czas :) być może kolejny serwis zrobię bardziej gruntownie ale na tą chwilę zależy mi na podstawach - tym bardziej, że stan wizualny zegarka mnie zadowala. Stąd pytanie o alternatywnych fachowców. Dzięki za uwagi :)

• 0

#5 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:29

Pan Zbyszek na Pięknej jest ok 

• 0

#6 Fafura

Fafura
  • Nowy Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:34

Pan Zbyszek na Pięknej jest ok 

dobra to nie ma co dalej szukać - dziękuję ślicznie za rekomendacje

• 0

#7 sanik

sanik
  • Użytkownik
  • 10675 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 18:26

A w ogóle to trzeba mu robić większy serwis? Podjedź do Butiku, gdzie sprawdzą Ci stan mechanizmu, przy okazji umyją i zrobią test szczelności. A wszystko w gratisie + kawa :) 

• 0

#8 Fafura

Fafura
  • Nowy Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 20:41

A w ogóle to trzeba mu robić większy serwis? Podjedź do Butiku, gdzie sprawdzą Ci stan mechanizmu, przy okazji umyją i zrobią test szczelności. A wszystko w gratisie + kawa :)

Hmm cenna porada - dzięki! :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: omega seamaster 300m, Omega bond, seamaster professional, omega, seamaster, blue

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych