Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcenao

Szwajcar open heart do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czytam forum jakiś czas, więc postanowiłem zapytać o nowy zegarek dla siebie. Jaki powinien być:

 

- open heart

- szwajcar

- jasna tarcza

- tarcza zdobiona (moletowana, szlif albo cuś innego)

- pasek skórzany (albo bransoleta - pasek można dokupić :)

- przeszklony dekiel

- koperta stalowa

- do kupienia w Polsce

 

budżet: 2500zł

 

Jeśli nie da rady w tym budżecie open heart to musi mieć datownik.

 

Moje typy:

 

- claude bernard 85017 3 ain - sklep strona producenta(trzecia kropka od prawej)

Najtańszy oraz najmniej efektownie wygląda

 

claude bernard 85017 3 ARBUN - sklep

też ładny i trochę tańszy niż poniższe, mechanizm SW200

 

- Tissot T063.907.16.038.00 - sklep recenzja

Bardzo ładny, ale podobno mechanizm nie jest najlepszy

 

- Roamer 550661 41 22 05 - sklep recenzja

Bardzo ładny, ale mechanizm jest dla mnie zagadką

 

Hamilton Jazzmaster Open Heart H32565555 - sklep

Najefektowniejszy wygląd oraz mechanizm bardzo dobry, ale (znacznie) przekracza budżet. Gdyby nie cena to brałbym ten, ale nie wiem, czy warto dozbierać.

 

Oraz oczywiście jestem otwarty na inne propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na stary. Świetne zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to będzie pierwszy porządny mój zegarek to zostanę jednak przy Szwajcarach. Który z przedstawionych przeze mnie w pierwszym poście byście wybrali/polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to będzie pierwszy porządny mój zegarek to zostanę jednak przy Szwajcarach. Który z przedstawionych przeze mnie w pierwszym poście byście wybrali/polecili?

większość tych szwajcarów "porządnymi" bym nie nazwał. w ostateczności z tego co wybrałeś to Hamilton.

 

jeszcze w podobnym budżecie masz

H32565135

H32565735

H42555751

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton - warto dozbierać. Z autopsji, naprawdę warto.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to będzie pierwszy porządny mój zegarek to zostanę jednak przy Szwajcarach. Który z przedstawionych przeze mnie w pierwszym poście byście wybrali/polecili?

Jeszcze nie dawno myślałem dokładnie tak samo. Szwajcar i tylko szwajcar - a skończyło się na Oriencie Senatorze (na pewno nie żałuję tego zakupu - znakomity zegarek). Poczytaj o tych zegarkach bo biorąc pod uwagę jakość do ceny trudno znaleźć coś lepszego. Orient Star to znakomita propozycja ale jeśli musi by koniecznie ten szwajcar - to stawiam na Hamiltona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj pooglądać i przymierzać zegarki. Miałem na ręce pozycje 1, 3 i 4 z mojego pierwszego postu oraz parę innych modeli różnych producentów. I szczerze mówiąc to Roamer zrobił na mnie największe wrażenie, choć Tissot też nie wiele mniejsze. I jestem zdecydowany na jeden z tych modeli.

Niestety we Wrocławiu nie znalazłem tego Hamiltona, ale przymierzałem różne modele podobne kolorystycznie i to jednak nie był mój gust, nie czułem się dobrze. Szkoda, że nie mam możliwości go przymierzyć, bo być może zmieniłbym zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał do wyboru Roamera i Tissota to z pewnością wybrałbym tego pierwszego, mało przychylnych komentarzy można ostatnio usłyszeć o Tissot, za to coraz więcej osób pisze, ze za "niskimi" cenami stoją plastikowe części :(.

 

Roamer walczy o swoją pozycje na rynku i co najważniejsze walczy jakością :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mike S dzięki za odpowiedź. Prosiłbym więcej forumowiczów o swoje zdanie i podpowiedzi w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.