Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marcenao

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Marcenao

 • Birthday 01/25/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

37 profile views
 1. Jeszcze chwilę potrzebuję, żeby się przekonać, nie wiem jak będzie się plastikowe szkiełko zachowywało z czasem. Moja literówka, szerokość koperty to 37mm. Przymierzałem zegarek siostry z kopertą 38mm i nawet spoko to wygląda Zastanawiam się też nad zamówieniem i jakby to nie było to, to czy nie spróbować oddać go (niby 14 dni jest na to). Tylko nie wiem, jak z kosztami transportu, bo jak 2 x 10 GBP to już jest 100 PLN niestety.
 2. Dzięki za info. Wiesz gdzie się pisuje ten kupon? Nigdzie nie widzę pola do wpisania. I jeszcze wysyłka 10GBP ? Niemce mają za darmo, a do nas płatna wysyłka. Mnie też zastanawia rozmiar, idealny dla mnie byłby 40-42mm, choć może 38mm nie będzie aż tak zauważalne.
 3. Nie zwróciłem na to uwagi, dzięki za info. Będę musiał jeszcze raz go przemyśleć. Z drugiej strony Omega też stosuje hesalit
 4. Wpadł mi w oko ten model: https://www.geckota.com/w-02-vintage-mechanical-racing-chronograph Co o nim sądzicie? gdzie kupowaliście swoje Geckoty? Przez ich oficjalną stonę?
 5. Archistorie. Jak odkrywać przestrzeń miast?” Radosław Gajda i Natalia Szcześniak
 6. W mniejszych pieniądzach to Certina DS1 trochę przypomina Speedmastera: https://dolinski.pl/certina-ds-1-ref-c006.414.11.051.01/
 7. Trochę lipa, ale będę musiał dać radę. Zastanawiam się nad m. in.: http://www.glycine.pl/combat-sub-automatic-szczegoly-155.html i http://www.glycine.pl/nowosci-szczegoly-156.html Dlatego muszę przymierzyć, a w tygodniu po pracy nie chce mi się specjalnie jechać do Wro do rynku ;/
 8. Wie ktoś może, gdzie można obejrzeć we Wrocławiu zegarki Glycine? poza Dolińskim, najlepiej jakaś galeria
 9. Zastanawiam się nad kupnem tego modelu zegarka: http://www.glycine.pl/nowosci-szczegoly-156.html Niestety ma on stalowy dekiel, czy byłaby możliwość zamontowania do niego przeszklonego dekla? Ile taka operacja może kosztować?
 10. Balticus Grey Seal na początku była cena 1100zł, natępnie 1500, a teraz 1800zł. Wiadomo skąd takie skoki ceny? Cena poszła z jakością produkcji w górę?
 11. @Balticus - Bartosz Czy na dolnym śląsku jest możliwość obejrzenia zegarka Grey Seal (niebieskiego)?
 12. W przyszłym roku wydaje mi się, że tak.
 13. Jak dla mnie to szkoda, że Chrono Royale nie jest w automacie. Może planujecie wersję w automacie?
 14. Moim zdaniem z powagi święta oraz rocznicy ten zegarek powinien mieć ręcznie nakręcany mechanizm i przeszklony dekiel Ciekawe jakby to wyszło cenowo.
 15. Moim zdaniem firmom z branży zegarkowej nie opłaca się zwalczanie podrób, ponieważ często podróby najczęściej sprzedawane są jako używki (w cenie używek), a oni nie mają zysków z handlu używkami. Choć wg mnie to mylne myślenie, ponieważ jak ktoś kupił oryginał i po jakimś czasie sprzedaje go jako używkę, komuś kogo nie stać na nówkę, to sprzedawca wróci do producenta po nowy produkt. A przy podróbkach wróci po kolejną podróbkę, więc koło się zamyka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.