Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Breitling vs Breitling vs ...

porady przed zakupem Breitling superocean avenger zakup opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 M_K_44

M_K_44
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:10

Witajcie,

pewnie wiele informacji jest już na forum, jednak mam niewiele czasu i temat jest jak dla mnie gorący. Planuję zakup zegarka, który będzie pasował do mojego nadgarstka - 20 cm - robię sobie poważny prezent :).

rozważam Breitling Superocean 44 na stalowej bransolecie, który jako model schodzący można dostać w niezłej cenie. Jest sportowy i dość elegancki, taki na każdą okazję. Martwi mnie tylko informacja, że użyto gumy na bezelu, co wg. mojej oceny stawia pod znakiem zapytania jego "dożywotność" ... Czy posiadacie fachową wiedzę?

dlatego do porównania wziąłem Breitling Avenger Seawolf II satyna z kauczukowym paskiem, czarna tarcza. Trochę trzeba dołożyć, jednak czytałem kilka pozytywnych Waszych opinii. Jest bardziej militarny, jednak przełamując standardy i wkładając garnitur można "zapomnieć" go zdjąć...

przymierzałem również Omegę Seamastera 600, która prezentował się świetnie, ze swoją dyskretną sportową elegancją i jakością. Pomimo rabatu cena jednak znów znacząco podskoczyła i zrobiła się poważna inwestycja... Raczej już za drogo.

Proszę o Wasze opinie, liczy się jakość do ceny, "długowieczność", zadowolenie z użytkowania...

UWAGA - zegarek nie jest finansowany z programu 500 +... :)

• 0

#2 Muzzy

Muzzy
  • Użytkownik
  • 5005 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:42

Breitling Avenger Seawolf II na kauczuku do garnituru pasuje jak świni siodło....  Ale każdy ubiera się jak chce.

Najbardziej uniwersalna będzie Planet Ocean. Jeżeli Ci się nie spieszy to może lepiej poczekać i dozbierać trochę $$$.

• 1

#3 M_K_44

M_K_44
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 17:50

Breitling Avenger Seawolf II na kauczuku do garnituru pasuje jak świni siodło....  Ale każdy ubiera się jak chce.

Najbardziej uniwersalna będzie Planet Ocean. Jeżeli Ci się nie spieszy to może lepiej poczekać i dozbierać trochę $$$.

a wiesz coś na temat kauczuku w bezelu? czy nie niszczeje ze starości jak każda guma?

• 0

#4 Wywar

Wywar
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 02:51

Mam tego Breitlinga juz 4 miesiac i nic sie nie dzieje z ta guma, nie ma rysy i wszystko gra.
  • 0

#5 M_K_44

M_K_44
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 07:09

czas więc przymierzyć oba...

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Breitling, superocean, avenger, zakup, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych