Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Reluton

problem z 4R35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niecały miesiąc temu kupiłem Seiko SRPA93 na 4r35. W ostatni piątek zachciało mi się sprawdzić, jak dokładnie mierzy czas. Po ręcznym nakręceniu zsynchronizowałem go z zegarem atomowym (www.godzina.info). Po ok. godzinie miał ponad minutę+. Ok. Po kilku godzinach miał kilka minut+. Po dobie miał ok 30sek+. Dzisiaj, po trzech dobach noszenia, bez nakręcania koronką miał ok. 25 sek+, ale godzinę później wyszło +5 minut! Mam wrażenie, że pomimo satysfakcjonującej dokładności dobowej, rozbieżności w ciągu doby są ogromne. Czy tak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie powinno. Być może problem jest błahy, sklejający się włos, obluzowana wskazówka, ale bez zobaczenia mechanizmu nie da się tego potwierdzić. 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Poobserwuję go jeszcze kilka dni i zobaczę, jak się zachowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba rozwiązany. Seiko chodzi prawidłowo. To zegar atomowy szwankował :-)

Czas na stronie niby pokazywany był "live" - godziny, minuty i sekundy, jednak po odświeżeniu strony przeskakiwał o kilka minut do przodu. Czyli Seiko szło dobrze, a czas w necie nawalał.

Sprawa zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ma Seiko to można od niego ustawiać zegar atomowy a nie odwrotnie  :D


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ma Seiko to można od niego ustawiać zegar atomowy a nie odwrotnie  :D

 

 

żartowniś jaki czy co?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.