Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reluton

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący
 1. A dziękuję. Trudno złapać kolor tarczy. Przeważnie wygląda na prawie czarną. Musze popróbować w innym świetle.
 2. Reluton

  Astron

  Świadomość Twojego szefa ustawi Seiko w jednym szeregu z Casio. I lecisz. Coś mi się widzi, że przestałeś szukać zegarka odpowiedniego do wizerunku i rozglądasz się za czymś dla siebie.
 3. Reluton

  Astron

  Trochę się motasz. Raz chcesz mieć zegarek jako element wizerunku, później raczej "dla siebie". Jeśli Twój chlebodawca ma określone wymagania co do wizerunku pracownika, a Ciebie stać na ich spełnienie, to w czym problem? Kupujesz zegarek firmy znanej i uznanej za drogą i prestiżową, i po sprawie. Z tego, co piszesz, od zegarka może zależeć Twoje stanowisko więc moim zdaniem, nie ma się nad czym zastanawiać. Przy budżecie 7-8 kzł wybór zegarków eleganckich lub elegancko-sportowych masz ogromny. Kupisz fajny zegar, będziesz miał do pracy i do kościoła, szef będzie zadowolony, Ty też. A zegarek dla siebie kupisz z najbliższej premii. Gdyby w tym budżecie dało się wyrwać Omegę Seamaster... Albo pojedź po bandzie i kup starą, garniturową Omegę czy innego klasyka. Będzie marka, dusza i zazdrość szefa.
 4. Witam Szanowne Grono, Macie może zdjęcia SST pumpkin na pasku nato? Czarnym, czarno-pomarańczowym albo innym?
 5. Seiko. Bardzo rzadko występujący model "lun3" https://allegro.pl/oferta/zegarek-seiko-lun-3-srebrny-meski-7721431392
 6. O dokładności chodu było już sporo napisane, o "International Warranty" udzielanej przez CreationWatches też trochę... Przyszło mi się zmierzyć z obydwoma tematami jednocześnie. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem zegarka Orient Star SDJ00001B0. Mam go ponad miesiąc i od początku robi ok. +40 sek. na dobę. Odkładanie na noc w różnych pozycjach zdaje się nie mieć wpływu na wynik. Zegarek kupiłem na CW, gwarancja "międzynarodowa" zdaje się nie sięgać do Polski... Zegarmistrz stwierdził, że przy takiej odchyłce raczej nie skończy się na regulacji, tylko trzeba będzie przejrzeć cały mechanizm i powinien to zrobić serwis. I tu powstał dylemat - co dalej? Macie jakieś świeże doświadczenia z Poljot Euro? Pisać do nich, do Orienta a może do CW? t.
 7. Mam jeszcze zdjęcie furgonetki i wąsatego kuriera ;-) Takie tam budowanie napięcia miało być, ale chyba za cienki ze mnie forumowicz i zegarek za słaby :-)))
 8. I to w takim kolorze, w jakim był poprzedni Seeker!
 9. U mnie takie coś. Gdyby miał niebieską tarczę, byłby jeszcze fajniejszy.
 10. Tak. Kolor adekwatny do zawartości. Oprócz zegarka przysłali mi kilka garści flipsów, ale zupełnie bez smaku.
 11. Nareszcie, po małym spięciu z Creationwatches i DHL paczka dotarła!
 12. Nowe zakup i nowe doświadczenie z CW. Zegarek kupiony 6 sierpnia. Płatność paypalem. W trakcie składania zamówienia zaznaczyłem przesyłkę "zwykłą" a nie DHL. Mimo tego, sklep wysłał zegarek DHL. Co więcej, zadeklarowali pełną wartość zegarka, a nie zaniżoną, jak to mieli w zwyczaju. 8 sierpnia odezwał się celnik z DHL Polska z pytaniem o zawartość paczki i prośbą o dokumenty zakupu. Co ciekawe, załączył skany deklaracji naklejonej na przesyłkę, a według trackingu paczka jeszcze nie opuściła Singapuru. Wniosek - przy zadeklarowaniu wartości kwalifikującej towar do "odprawy", z automatu przesyłają dane przesyłki do miejsca docelowego, aby przyspieszyć czynności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.