Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lolek004

Oryginalny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na samym starcie chce zaznaczyć, że jestem osobą w ogóle nie obeznaną w temacie zegarków a teraz przejdźmy do rzeczy, chce sobie kupić jakiś zegarek ( do 1000zł ) i znalazłem sobie ( http://inaczas24.pl/produkt/emporio-armani-ar5905-sportivo/ ) tylko nie wiem czy zegarki z takich stron są w ogóle oryginalne. Nie znam się zbytnio na cenach zegarków, jeśli możecie stwierdzić czy to autentyk, czy nie byłbym wdzięczny :) . Jeśli okaże się, że nie czy mielibyście jakiś zamiennik w podobnym stylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniadze kup sobie prawdziwy zegarek


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie mi chodzi o to czy ten zegarek jest oryginalny to z tej firmy mi się bardzo podobają a ten konkretny model bardzo wpadł mi w oko. Tylko nie wiem czy jest on oryginalny i w tym potrzebuje pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał wygląda jak podróbka, nikt na podstawie zdjęć renderowych nie jest w stanie określić oryginalności, jednak sklepy internetowe zarejestrowane na terenie Polski raczej sprzedawają oryginały. Imho nie wart tej ceny, w podobnym stylu znajdziesz Casio z linii Edifice albo Lorus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najlepsza rada w tym przypadku jest taka, żeby faktycznie rozejrzeć się za czymś innym  ;) Jeśli musi być chrono, to warto przyjrzeć się ofercie seiko/citizena na mechanizmach kwarcowych  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Aliexpresie są niesamowite ilości podrabianych zegarków Armani, jeśli nie jesteś pewien tego dystrybutora to najbezpieczniej jeśli odpuścisz.
Niepokojące jest też to że mają niewiele opinii w necie a sprzedają głownie marki modowe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj takiego szajsu, lepiej idź na aliexpress i kup sobie coś za kilka $, jakość ta sama a pieniądze oszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odradzam. Niebanalna stylistyka, powszechnie znana marka. Kupuj.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odradzam. Niebanalna stylistyka, powszechnie znana marka. Kupuj.

Podłość ludzka nie zna granic  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak odradzacie kupna z marki Emporio Armani ?

 

Bo są marki zegarkowe, które produkują zegarki i marki modowe, które zegarki podrabiają. Podróbka Rolexa, podróbka Armani, oryginał Armani - to jest niestety mniej więcej to samo. Jak Ci się ten "zegarek" podoba, to możesz kupić - nie będziemy Cię uszczęśliwiać na siłę, ale 500 złotych naprawdę można wydać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo są marki zegarkowe, które produkują zegarki i marki modowe, które zegarki podrabiają. Podróbka Rolexa, podróbka Armani, oryginał Armani - to jest niestety mniej więcej to samo. Jak Ci się ten "zegarek" podoba, to możesz kupić - nie będziemy Cię uszczęśliwiać na siłę, ale 500 złotych naprawdę można wydać lepiej.

 

Właśnie takich informacji potrzebuje ;p , jak wspomniałem na początku nie siedzę w temacie zegarków i nie wiem w co zainwestować a nie chce kupić czegoś co po paru miesiącach się zepsuje czy też wspomnianą podróbkę.

Mógłbyś powiedzieć mi czy " marki modowe, które zegarki podrabiają" to z tymi właśnie zegarkami coś się dzieję na dłuższą metę ?

I czy masz jakiś dobry zamiennik jeśli chodzi o marki albo które omijać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Casio może pchać zegarki elektroniczne za kilkadziesiąt złotych, a Seiko ma w ofercie fajne automaty poniżej trzech stówek, to taki chiński Armani też raczej się w rękach nie rozleci i nie zepsuje po tygodniu, ale jego jakość, precyzja wykonania w żaden sposób nie są adekwatne do ceny.

 

Omijać wszystkie marki modowe, na dobry początek szukać Seiko, Citizena, Orienta. W dziale jaki zegarek co chwilę przewija się masa fajnych propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź do salonu z zegarkami i poproś Armaniego i jakiegoś seiko - oba około 1k -1,5k. Zobaczysz różnicę od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odradzam. Niebanalna stylistyka, powszechnie znana marka. Kupuj.

Chyba , to jest dobre podejście do tematu :)

idź do salonu z zegarkami i poproś Armaniego i jakiegoś seiko - oba około 1k -1,5k. Zobaczysz różnicę od razu

Za 1500 pln to juz fajne Seiko będzie .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Orient Star

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega ma 500 zł, w tej cenie Orienta Stara nie uświadczysz. Tak jak pisałem wcześniej- do 500 zł Casio, Lorus, no może Citizena i kwarcyka od Seiko znajdzie w podobnej stylistyce do tego Armaniego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega ma 500 zł, w tej cenie Orienta Stara nie uświadczysz. Tak jak pisałem wcześniej- do 500 zł Casio, Lorus, no może Citizena i kwarcyka od Seiko znajdzie w podobnej stylistyce do tego Armaniego

Ale tu nie chodzi o to, że ma kupić za 1,5 w salonie w PL. Raczej o porównanie jakości naocznie - w salonach w PL i tak cena jest bardzo zawyżona + jeszcze do negocjacji górka. Tak więc to co za 1,5 w salonie to spokojnie za dużo mniej wyjdzie jak kupowane przez internet. Tu chodziło mi tylko o to, żeby zobaczył jaka różnica jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czy ma 1000 czy ma 500, to chyba wszyscy się zgadzamy, że można je lepiej wydać niż na Armaniego. No chyba, ze chodzi o jakiś ciuch od Armaniego  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego armaniego to jest jakaś zauważalna różnica wykonania dla normalnego użytkownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że tak, ale ważna też jest świadomość, że nie wydaje się kasy na tandetną wydmuszkę...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Jeśli chodzi o tego armaniego to jest jakaś zauważalna różnica wykonania dla normalnego użytkownika ?

Zegarki marek modowych - Emporio Armani, Michael Kors, Diesel, itp. to tzw. tani szpan. Z pewnością zaimponujesz niektórym takim "produktem". Ale ci, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o zegarkach, widząc to coś u Ciebie, raczej będą Ci współczuli.

Sam kiedyś byłem nieuświadomiony i pawie kupiłem taki zegarek, więc rozumiem Twoje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla osób zastanawiających się nad zakupem w sklepie, zgodnie z wątkiem powyżej, tj. www.inaczas24.pl warto poczytać opinie chociażby na Ceneo dotyczące tego sklepu i sprzedawcy. Wątki dotyczące braku kontaktu z tym sklepem, towaru otrzymanego niezgodnie z zamówieniem (tańszego niż ten zamawiany, inny model produktu), braku odpowiedzi na reklamacje są prawdą. Odradzam zdecydowanie i przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Ja też niestety zostałam oszukana. 

Edytowane przez MartaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.