Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vonziej

Creationwatches na ebay

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

W końcu zdecydowałem się i wybrałem zegarek - Orient Star. Chciałem go brać od cw_timeuk czyli od Creationwatches, który wysyła z Irlandii, ale nagle nie widzę żadnego przedmiotu od nich. Przeglądam przez ebay.co.uk, bo wiem, że przez inne nigdy nie wyświetlało. Nawet nie mogę wejść w zapisane zegarki, pokazuje, że brak strony...

 

Czy też macie 0 przedmiotów tam? Czemu tak nagle wszystko zniknęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na co.uk też nie mam

 

na .com masz standardowe crationwatches

 

może się zawinęli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na co.uk też nie mam

 

na .com masz standardowe crationwatches

 

może się zawinęli

ale tak nagle ? Wczoraj o 18 było a o 23 już nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u nich zegarek 14.09 i zastanawiam się czy w ogóle do mnie przyjdzie. Od razu po zamówieniu dostałem maila od creationwaches z nr paczki. Dzisiaj odpisali mi w wiadomości na ebay, że zegarek został wysłany przez Royal Mail, ale na trackingu wciąż cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klika tematów poniżej jest już o tym koncie na eBay. No i za długo się zastanawiałeś Vonziej, a mówiłem :D Anielski Michale spoko, odrobinę cierpliwości. Żebyś się nie zdziwił, ale paczkę potem dostarczy Ci GLS. Nie wiem na jakich zasadach to działa u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klika tematów poniżej jest już o tym koncie na eBay. No i za długo się zastanawiałeś Vonziej, a mówiłem :D Anielski Michale spoko, odrobinę cierpliwości. Żebyś się nie zdziwił, ale paczkę potem dostarczy Ci GLS. Nie wiem na jakich zasadach to działa u nich.

Właśnie wiem. Chyba zamówię przez .com bez VAT wychodzi 770 zł a z VAT trochę więcej niż na co.uk. Czy może Krygo lepiej poczekać i wrócą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, skąd mi wiedzieć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, skąd mi wiedzieć? :D

Łudzę się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klika tematów poniżej jest już o tym koncie na eBay. No i za długo się zastanawiałeś Vonziej, a mówiłem :D Anielski Michale spoko, odrobinę cierpliwości. Żebyś się nie zdziwił, ale paczkę potem dostarczy Ci GLS. Nie wiem na jakich zasadach to działa u nich.

Jednak jest update w trackingu i paczka zmierza z Manchesteru na Heathrow :)

 

Przesyłki do niektórych krajów europejskich Royal Mail wysyła przez GLS:

 

For certain European destinations, we use a Royal Mail Group Limited company called GLS. You can use GLS newwin-red-13-12.png to track International Tracked & Signed items sent to the following countries:

 

Austria (for International Tracked and International Tracked & Signed), Bulgaria, Czech Republic, Germany, Greece, Hungary, Luxembourg, Poland, Portugal, Romania, Slovakia and Slovenia

https://personal.help.royalmail.com/app/answers/detail/a_id/520/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, może jeszcze wrócą aukcje. W ciągu ostatnich paru dni dwukrotnie znikały i pojawiały się ponownie w komplecie. Myślałem, że to jakiś błąd i próbowałem z paru przeglądarek. Ostatecznie 18 września aukcje wróciły i udało mi się kupić jednego Orienta po czym znowu aukcje zniknęły. Coś kombinują, ale chyba jeszcze się nie zwijają, bo paczkę wysłali w parę godzin - tak myślę, bo tracking jeszcze nie jest widoczny w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.