Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lorakaj

Kwarc do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam dla kogoś zegarka kwarcowego, męskiego, do mniej więcej 200 złotych.

 

Problem w tym, że musi być względnie mały, sądzę że koperta 40 mm to maksimum, a lepiej żeby był mniejszy.

 

Pozostałe problemy:

- bransoleta z pełnych ogniw;

- stonowany i prosty wygląd;

- data;

- WR co najmniej 30m, a lepiej 50;

- szafir.

 

Od siebie mogę dodać, że fajnie jakby miał "jakiś" szlif na tarczy i względnie uznany mechanizm.

 

Jakby się dało, to z linkami był prosił ewentualne propozycje.

 

Dzięki. :)

Edytowane przez lorakaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłbym szafirowe szkło, bo w tym przedziale cenowym potwornie zawęża to wybór.

 

Jeśli nie musi być szafir to przeglądałbym timexa, pulsara i adriaticę.

Lorus raczej będzie prezentował zbyt duże średnice, ale kto wie.

 

Polecam Wenger. Dostępne w sieciówce swiss. ( Nie pracuję tam, ani nie mam w tym udziałów; żadna autoreklama).

Mają kilka modeli w promocji. Widziałem na żywo - ładnie wykonane i wyglądają na droższe.

 

Ale do 200 zł i tak będzie ciężko.

Poluj na bazarku na używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłbym szafirowe szkło, bo w tym przedziale cenowym potwornie zawęża to wybór.

 

Jeśli nie musi być szafir to przeglądałbym timexa, pulsara i adriaticę.

Lorus raczej będzie prezentował zbyt duże średnice, ale kto wie.

 

Polecam Wenger. Dostępne w sieciówce swiss. ( Nie pracuję tam, ani nie mam w tym udziałów; żadna autoreklama).

Mają kilka modeli w promocji. Widziałem na żywo - ładnie wykonane i wyglądają na droższe.

 

Ale do 200 zł i tak będzie ciężko.

Poluj na bazarku na używkę.

 

Musi być szafir.

Wenger fajny, mam scyzoryk od lat i jest świetny, ale zegarki sporo za drogie.

 

 

parnis ala daytona - 39 mm, szafir, pelne ogniwa, jedynie brak daty, Pagani z datą. 

 

Niestety data to konieczność, a pagani już zbyt wymyślny.

 

 

 

 

Byłby ideał, gdyby nie  "złota" powłoka. Sama stal. Chodzi o właśnie taki prosty wygląd, mogą być same indeksy, mogą być też rzymskie bądź arabskie.

 

Coś w większym trochę budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kwarca to kup CASIO BEM 111d, za ok 230zł. Ma szafir, ma 37,5 mm, ale sprawia wrażenie większego. Ma NAKŁADANE INDEKSY STALOWE, ma szlif na tarczy oraz prążki. Ma Lume ( słabą ale ma). Ma lite ogniwa.

Jedyna wada, to nie wymienisz w nim bransolety na pasek bo ma koperte nietypową.

Czarny za 230, ultra tanio bo normalnie kosztuje 300zł ( i tyle kosztuje wersja perłowa)

https://www.ceneo.pl/44263562

 

 

Jeżeli chcesz możliwość wymiany pasków to Casio Retro shapphire. Też ładny ale bez bransolety w zestawie. Możesz dokupić np mesha

https://www.ceneo.pl/60607062

Edytowane przez apodyktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.