Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AspirantS

Użytkownik
 • Content Count

  1,959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

AspirantS last won the day on November 2 2020

AspirantS had the most liked content!

Community Reputation

14,290 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

2,058 profile views
 1. I to takie prawdziwe BRUTTO. Bo wysyłają z magazynu na terenie Unii Europejskiej. Zatem żaden VAT lub cło nie będzie doliczone. Tylko już nie pamiętam, jakie dopuszczają sposoby zapłaty.
 2. Pisząc o cenie złapałem się na myśli, że za podobne pieniądze można nabyć np. Seiko Samurai. Przyznaję, że używkę. I trochę trzeba się naczekać na odpowiednią cenę. Co nie zmienia faktu, że myślę o tym zegarku. Mam 1970 pierwszej generacji i jest to bardzo dobrze wykonany zegar. I miałem 1939. Chociaż nie było chemii, to do jakości nie można się było przyczepić.
 3. Po zapoznaniu się z powyższym filmem jednak bym wybrał wersję z jednolicie czarną tarczą. To co kusi to ogólna estetyka i wreszcie szafir. Za to rozmiar dość spory, bo ponad 41 mm. I jednak kwarc. A cena to mocno ponad 1000 zł. Sam się waham.
 4. Zdradzisz, który to już Twój Nightwing? Piąty? Szósty? Masz wszystkie, czy nimi żonglujesz sprzedając niektóre, by kupić następne?
 5. Bardzo fajny. Czy to nowa edycja? Wygląda na to, że każdy producent chce mieć swojego "Blancpain".
 6. W nawiązaniu do wczorajszych wpisów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.