Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AspirantS

Użytkownik
 • Content Count

  942
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

328 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1114 profile views
 1. Na drugim biegunie - zegar w cenie piwa ( na rynku w Krakowie).
 2. Po pierwsze to wcale nie jest wielki kloc. Zegar ma 40 mm na 40 mm. Ja przed zakupem miałem wrażenie, że będzie za duży. A tymczasem rozmiar jest kompaktowy. W dodatku dolna część koperty jest profilowana w półokrąg i bardzo dobrze przylega do nadgarstka. Jakby nie było to jest koperta typu bullhead za 2/3 ceny vintadżowego seiko. I taka koperta to coś całkowicie innego niż wszystkie zegarki jakie miałem. Szczególnie, że koperta jest "pochylona" w kierunku wzroku użytkownika. Tzn. krawędź w górnej części nadgarstka jest wyżej niż w dolnej części nadgarstka. Kolor "bordo" jest obłędny. W połączeniu z żółtymi subtarczami sprawia, że kolega "Słoniu" w swojej recenzji bardzo trafnie określił model jako "żubr w budyniu czyli jesienne maliny". Tym bardziej, że na deklu jest napis "żubr w budyniu"! Pasek miękki, wygodny. Jeśli jakieś minusy - to polerowane boki koperty. Łapią ryski ekspresowo. Trzeba pamiętać, że koperta składa się z dwóch elementów, więc nie zamaczać nawet w umywalce. Niby trzymam jako inwestycję, ... i co chwilę noszę.
 3. Dzięki. Widziałem. Irytuje mnie brak sekundnika. No i wolałbym najpierw "pomacać".
 4. Kupuj!!! Świetna jakość za tą cenę. Ja też nie byłem przekonany, a teraz jest najczęściej zakładanym zegarem. Żonie powiedz, że sprzedasz inny, żeby zbilansować budżet. Nawet jeśli nie sprzedasz, to takie wyjaśnienie zawsze działa. Reszta to kwestia personalnej i związkowej uczciwości. Co do zegarka, to niby jest 44 mm średnicy, ale krótkie L2L sprawia, że się świetnie układa na nadgarstku. I nawet 20 mm paska nie sprawia, że nato wygląda słabo. A np. w przypadku Seiko Monstera założenia nato jest słabe.
 5. Gdzie można kupić taki model? Z Batmanem też występują? A poniżej całe popołudnie, i wieczór.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.