Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kazik1701

Ashford.com

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiał ktoś z tej stronki ? W oko wpadł mi ball z linku:

 

Panowie bardzo mi się spodobał ball z linku wychodzi około 2000 zł

Można zamawiać ? Legit? Clo VAT dojdzie przy takiej kwocie ?

https://www.ashford.com/us/watches/ball/fireman/NM2188C-S3-BK.pid;jsessionid=815B7A02923E522ED1F0550A9EA7A01C.prd-store62?nid=cpg_cat2951057&so=4

 

Chyba dobra cena?

Można liczyć na ominięcie vatu i cła ?

Z góry dzięki za pomoc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jak najbardziej ok, VAT i wszelkie inne opłaty nie do uniknięcia co i tak pozwala na duże oszczędności .

 

Ogólnie dolicz ok 30% do ceny zakupu wszelkich opłat celno skarbowych .

 

Jak się podoba to brać i się nie zastanawiać :)

Edytowane przez czarci goniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyjdzie koło 2800 zł to już trochę więcej :D

Edytowane przez kazik1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu zamawiałem Orisa, był na rewelacyjnej promocji, niestety nawalił im system i źle naliczył podatek o 34 dolary i tyle brakło mi na karcie.Wysłałem zapytanie przez chat i otrzymałem wyjaśnienie iż cena jest inna bo błąd w naliczeniu podatku, z tym że jak otrzymałem odpowiedź to cena zegarka była już X2.Po wymianie kilku maili z managerem sprzedaży ustaliliśmy iż mogę poprzez chat kupić zegarek po starej cenie.

Wszystko przebiegło ma chacie bez problemów , płatność szyfrowana po 15 minutach konwersacji stałem się posiadaczem nowego zegarka.

W sumie to było miło i przyjemnie a jak udał się zakup to dopiero wypowiem się jak będę miał zegarek na ręce....czyli nie prędko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

W zeszłym tygodniu zamawiałem Orisa, był na rewelacyjnej promocji, niestety nawalił im system i źle naliczył podatek o 34 dolary i tyle brakło mi na karcie.Wysłałem zapytanie przez chat i otrzymałem wyjaśnienie iż cena jest inna bo błąd w naliczeniu podatku, z tym że jak otrzymałem odpowiedź to cena zegarka była już X2.Po wymianie kilku maili z managerem sprzedaży ustaliliśmy iż mogę poprzez chat kupić zegarek po starej cenie.

Wszystko przebiegło ma chacie bez problemów , płatność szyfrowana po 15 minutach konwersacji stałem się posiadaczem nowego zegarka.

W sumie to było miło i przyjemnie a jak udał się zakup to dopiero wypowiem się jak będę miał zegarek na ręce....czyli nie prędko....

Dlaczego nieprędko? Zegarek kupiony w ubiegły poniedziałek, był u mnie w czwartek. Zegarek kupiony dzisiaj planują dostarczyć 12.03.2020 r. czyli bardzo sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w poprzedni wtorek o 23;50, był w mieście wczoraj już. Dzisiaj odbiór bo była kłótnia z UPS o opłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.