Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rikimaru75

Użytkownik
 • Content Count

  1,616
 • Joined

Community Reputation

1,133 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,758 profile views
 1. SST12 jeden z ładniejszych Glycine. Pojawią się nowe wypusty, ale moim zdaniem za dużo napchali na tarczę
 2. Może Christopher Ward. Z moich jestem bardzo zadowolony
 3. Ten model polecono mi na forum w 2007 r 🙂 miłe wspomnienia 🙂
 4. Dziękuję za informację, już zdążyłem kupić 🙂
 5. Za pierwszym razem sprzedawca oddał mi ze swojej kieszeni. Teraz umieścił info na przesyłce ze VAT pobrany, ale to chyba za mało dla naszych pocztowców 🙂
 6. Odgrzeję kotleta, dzisiaj taka sama sytuacja u mnie :-) Przesyłka z UK, zakup na ebay. nie wiem czy warto się szarpać z pocztą w moim przypadku wyszło 25 zł. Na przesyłce jest info VAT Paid poczta i tak swoje naliczyła.
 7. Dzisiaj przyleciał :-) zegarek fajny ale brakuje mi jakiegoś kolorowego akcentu np kontrastowa wskazówka. Mam tylko żółtą końcówkę sekundnika. Wiem że były inne wersje. Ogólnie wrażenie pozytywne. Nie miałem nigdy "matowego" zegarka więc jakaś nowość dla mnie.
 8. Bezel szafir. Za 2000 warto, ale zależy też od stanu. Był ostatnio na olx za 2300 poprosiłem o dodatkowe zdjęcia i dałem sobie spokój. Zegarek trochę zajechany.
 9. Jeśli trafisz Helsona będziesz zadowolony. Miałem dwa razy, zegarek bardzo wygodny i świetnie wykonany. Ps: Borealis Olisipo też fajnie leży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.