Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rikimaru75

Użytkownik
 • Content Count

  1,566
 • Joined

Community Reputation

766 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,613 profile views
 1. Oglądałem na Ali. Z opłatami wyjdzie niecałe 400 zł. Warto? Chciałem zegarek na codzień żeby nie było placzu jak gdzieś uderzę itp.
 2. Mam wrażenie że opłaty UC wyciąga z kapelusza 🙂 ostatnio miałem "przygodę" z przesyłką z UK. Sprzedawca pobrał VAT od mojego zakupu (od 1 lipca zmieniły się przepisy). Poczta Polska pobrała VAT i opłaty po raz drugi. Nie wiem jak to obliczyli. Deklaracja na przesyłce 12.50 £ przesyłka 3.05 £ pobrali mi 27.50 PLN Zacytuj pewnego "trubadura" 🙂 "Jak tu się nie wkur... mam kiedy widzę to wkoło "
 3. Naliczają 23% VAT od łącznej ceny towaru z przesyłką. Cło to jakieś drobiazgi. Dochodzą koszty odprawy celnej. Były przypadki że mimo darmowej przesyłki UC naliczał opłaty za transport wg swojego cennika. Dotyczyło to głównie przesyłek ze sklepu Ashford. (Zazwyczaj na święta mają taką promocję- free shipping)
 4. Mam nowego Krzyśka, będę odsyłał do sklepu ponieważ wybrałem wersję GMT. Odsprzedam po kosztach zakupu 507 £
 5. Po wysłaniu wiadomości do sprzedawcy otrzymałem częściowy zwrot .
 6. Właśnie zauważyłem że na przesyłce nie ma takiej informacji.
 7. Hej Kilka razy kupowałem paski od sprzedawcy z UK na ebay. Od pewnego czasu przy aktualnej cenie przedmiotu widnieje kwota VAT. Po zakupie VAT jest doliczany do finalnej ceny. Więc w mojej ocenie za wszystkie opłaty płacę z góry. Niestety dzisiaj przychodzi listonosz z przesyłką i informuje mnie o opłacie w wysokości 27 zł 😞 Gdy poinformowałem listonosza ze VAT już opłaciłem odpowiedział "ja się za bardzo na tym nie znam bo to dopiero weszło, można złożyć reklamację" 🙂 Chyba czegoś nie rozumiem
 8. Krzysztof doleciał, trzeba ponosić 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.