Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czarci goniec

Użytkownik
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KrK

Recent Profile Visitors

955 profile views
 1. Polecam kolegę Marka, wszystko w 100% tak jak w ogłoszeniu.

 2. Ja z zasady nie podaje nr telefonu aby nie odpowiadać na setki pytań, których odpowiedzi są w treści ogłoszenia oraz milionów pytań czy możliwa jest wymiana itp. itd. Telefon przekazuje w wiadomości prywatnej realnie zainteresowanej zakupem osobie, a nie bajarzom co by chcieli a nie mogą lub nie mają. Do tego Janusze i Madki pan da....bo im się należy... Po za tym co to za problem być oszustem z telefonem na karte prepaid zarejestrowana na słupa?
 3. Do tego cały czas działa kod dający 10% upustu : CLIQUE53 Cały czas się zastanawiam nad Straton Speciale...
 4. Promo: https://www.ashford.com/us/watches/ice/bmw-motorsport/BM-CH-BRD-B-L-14.pid?so=1&nid=cpg_
 5. Również chętnie dołożę się do utrzymania forum, czy to w postaci abonamentu czy w formie dobrowolnych składek . Czytając ten wątek i mając na uwadze inne wątki które pojawiają się w dziale np. co chciałbym zmienić mam niekiedy wrażenie iż to forum rozrosło się do takiego stopnia , ze niektórym włodarzom to się chyba nie podoba. Chciałbym także prosić o definicję "wartościowego użytkownika forum", co to oznacza? Przykładowo: Czy jeśli JA jako użytkownik z niewielkim stażem, który dużo czyta wartościowych postów kolegów klubowiczów, niekiedy udziela się w tematach które nie są mi obce, jestem lub zostanę wartościowym użytkownikiem forum? Czy jeśli zwiększę moje "achy i ochy" pod każdym zdjęciem pojawiającym się w np Chwalimy się co udało nam się upolować lub co masz dzisiaj na ręce, to spowoduje zwiększenie mojej wartości w oczach forumowych tuzów? Czy jeśli jestem użytkownikiem bazarku na którym jeszcze nie udało mi się zarobić złotówki bo nie jest to "clue" sprawy , musze być piętnowany bo często tam zaglądam? Pytam, bo może to tacy jak ja są nikczemnym elementem forum, wówczas i największa wpłata na działanie forum nie usunie ze mnie piętna
 6. Kuknijcie na jomashop, CK podobne do tych z TK cenie 49 i 69 USD, do tego dobre ceny na Tissota, sam się skusiłem . @ clusca, kod działa, dzięki.
 7. Panowie Moderatorzy i Administratorzy naszego rynku i działu sprzedam, chciałbym zapytać jakim kluczem usuwane są ogłoszenia ze zbyt dużą ilością zegarków(nie więcej niż 5 zegarków)? Zdarzyło mi się wystawić ok 1-2 miesięcy temu, ogłoszenie gdzie było o jeden zegarek za dużo. Do ogłoszenia przykładam się, zdjęcia są zawsze dwa w rozdzielczości nie rozwalającej wątku, krótki i treściwy opis. Nigdy nie robię tego na "rympał" więc zajmuje to czas aby wszystko było zgrabne i treściwe. Po czym nie wiadomo kto i co kasuje cały wątek, nie dając możliwości poprawy ogłoszenia. Bez choćby znaku sygnału... Zdarzyła mi się dwukrotnie interwencja kolegi Lawnowerman, polegająca do dopisaniu się do wątku(brak zdjęcia, brak ceny). Ten system pozwala mi szybko poprawić ogłoszenie nie męcząc się znowu nad jego ponownym przygotowaniem od początku. Tymczasem od pamiętnego usunięcia mojego ogłoszenia przyglądam się temu działowi i nie mogę znaleźć tego klucza... Aktualnie na bazarku znajduje się min. jedno ogłoszenie z większą ilością zegarków per wątek, które to są od kilku dni. Nie chcę wskazywać o które to chodzi, chciałbym jednak poprosić o wstrzemięźliwość z usuwaniem wątków, nad którymi niektórzy muszą poświecić więcej czasu, niż walnąć zdjęcie nic nie pokazujące. Może upomnienie w wątku---->określony czas poprawy----->kosz?
 8. Może to kwestia zdjęcia, bo wymiary są oki. Pomyśle nad Twoim, kolorystyka mi odpowiada.
 9. Całkiem nieźle, choć wybitnie długo nie trzyma. Przy okazji zapytam, Rikimaru75 jaki masz nadgarstek? Przymierzałem się do zakupu C01 ale trochę wydają mi się za długie uszy jak na 42mm.
 10. Bardzo dobry zakup i pierwszy zegarek mniejszy niż 42mm. Leży idealnie.
 11. Szanuje i popieram, jednak w praktyce nie przebije się przez inne oczekujące w pudełku na założenie na łapkę Najważniejsze że jednak znalazłem dla niego ewentualne zastosowanie...
 12. Ja się zastanawiam czy nie kupić Majtka na Eta 2824-2 z kodem wychodzi 134 USD, to taniej niż sam mechanizm, więc będzie jako ewentualny dawca Sam w sobie zegarek też nie jest brzydki...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.