Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ezechiel123456789

Zegarki mechaniczne-moje Januszowe przemyślenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ten przykład z mercedesami to taki przykład. Są Mercedesy, które też mają wady, i zegarki, które też mają wady. Czy na akceptowalne. To zależy jaki masz zakres akceptacji. Mógłbym wytknąć Ci w Mercedesie rzeczy bardzo przeczące Twojej "tezie" o trzymaniu standardów i poziomu. Z autopsji. Co do "nie mieszczą się w jakimkolwiek akceptowalnycm zakresie"? Serio? 2-3 sekundy robi Ci różnicę? Serio nie zdążysz na tramwaj? Serio tak punktualnie w Twojej miejscowości jeździ transport publiczny? Gdzie to jest? Jeśli na te pytania odpowiedź jest twierdząca w Twoim przypadku kup Astrona GPS. Gwarantuję, że nie ucieknie Ci żaden punktualnie jeżdzący tramwaj. Wszak nie od dziś wiadomo, że komunikacja miejska reguluje swój rozkład zegarem atomowym. :)

Tak więc, jak już pisałem i ja i koledzy wcześniej nie chodzi tu o punktualność w aspekcie zegara atomowego. Każdy Ci przyzna, że kwarce są dokładniejsze co do zasady. O co robisz raban?

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aut i marek to np.nowy Mercedes Sprinter chowa się przy Fiacie Ducato...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowa gównoburza jak się patrzy! 

Tramwaje u mnie w mieście jeżdżą punktualnie,o ile się nie wykoleją.Tramwaj jest to jedyny środek transportu w galaktyce,który potrafi przyjechać punktualnie na przystanek w piątek o 16:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dałem się wciągnąć... I jak będziesz miał zegarek mechaniczny to się na ten tramwaj spóźnisz... ? Serio? Tak z ciekawości zegarków. Z jakiego wzorca czasu korzystasz? Jak często dokonujesz korekty swojego zegarka, bo taki mechanizm, jak w Lorusie robi średnio 30 sekund odchyłki na miesiąc... Czasami więcej, czasami mniej. (Uprzedzając: mam to wiem). Więc po 2ch miesiącach Twój kwarc i wiele innych też "nie mieści się w jakimkolwiek akceptowalnym zakresie" ... Czyli tak jak dobry mechanik po miesiącu. Jak żyć?

Tlumaczyliśmy wcześniej o co chodzi w mechanikach. A Ty dalej swoje.

Edit: "Tramwaj jest to jedyny środek transportu w galaktyce,który potrafi przyjechać punktualnie na przystanek w piątek o 16:00." To mi zrobiło dzień. :D

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć tego nie mogę, ale...

 

Kto się odezwie poniżej ten ostatnia lama i zakuta 2 (teraz dają 1) :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ ja nie neguję tego,że drogie mechaniczne zegarki szwajcarskie są starannie wykonane i prezentują bardzo wysoką jakość. Tylko,że to jest produkt niekompletny [...]

 

A co mi tam, odezwę się... Otóż mnie osobiście nic tam nie brakuje, przynajmniej w moim. Ale mój też nie jest szczególnie drogi, kosztuje tyle co trochę już przechodzony passat. Gdybym potrzebował zegarka z modułem radiowym i czymśtam, to bym go nie sprzedawał. Miałem taki i sprzedałem. Najwidoczniej każdy z nas oczekuje czegoś innego, to przecież nie problem. Podobają mi się też kobiety o pełnych kształtach.

 

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem się wciągnąć... I jak będziesz miał zegarek mechaniczny to się na ten tramwaj spóźnisz... ? Serio? Tak z ciekawości zegarków. Z jakiego wzorca czasu korzystasz? Jak często dokonujesz korekty swojego zegarka, bo taki mechanizm, jak w Lorusie robi średnio 30 sekund odchyłki na miesiąc... Czasami więcej, czasami mniej. (Uprzedzając: mam to wiem). Więc po 2ch miesiącach Twój kwarc i wiele innych też "nie mieści się w jakimkolwiek akceptowalnym zakresie" ... Czyli tak jak dobry mechanik po miesiącu. Jak żyć?

Tlumaczyliśmy wcześniej o co chodzi w mechanikach. A Ty dalej swoje.

Edit: "Tramwaj jest to jedyny środek transportu w galaktyce,który potrafi przyjechać punktualnie na przystanek w piątek o 16:00." To mi zrobiło dzień. :D

 

Tak,spóźnię się.Tak,regulacja co tydzień zegarka jest dla mnie męcząca.W sumie to nie wiem jak często dokonuję korekty czasu-przy zmianie czasu z zimowego na letni.

Ależ mój lorus jest hiper-dokładnym zegarkiem atomowym i spełnia wszystkie wymogi.Bo kosztował śmieszne 300 zł i powinien się już dawno popsuć.Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego go dotąd nie zgubiłem  :) .

Natomiast drogi zegarek mechaniczny nie dość,że powinien być dokładny,to jeszcze powinien mi z rana-za przeproszeniem-wylizać anusa,żebym z uśmiechem wstał na szóstą do roboty.Bo jeżeli płacę za coś gigantyczne pieniądze to powinno mieć to gigantyczną jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,spóźnię się.Tak,regulacja co tydzień zegarka jest dla mnie męcząca.W sumie to nie wiem jak często dokonuję korekty czasu-przy zmianie czasu z zimowego na letni.

Ależ mój lorus jest hiper-dokładnym zegarkiem atomowym i spełnia wszystkie wymogi.Bo kosztował śmieszne 300 zł i powinien się już dawno popsuć.Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego go dotąd nie zgubiłem :) .

Natomiast drogi zegarek mechaniczny nie dość,że powinien być dokładny,to jeszcze powinien mi z rana-za przeproszeniem-wylizać anusa,żebym z uśmiechem wstał na szóstą do roboty.Bo jeżeli płacę za coś gigantyczne pieniądze to powinno mieć to gigantyczną jakość.

post-110583-0-90235200-1583821055_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Temat uważam za wyczerpany, zamykam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.