Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michalop

Baume & Mercier

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj uczestniczyłem prezentacji nowości Baume & Mercier i muszę przyznać , że design coraz bardziej mi się podoba. szczególnie linii Classima . śliczny purystyczny design, świetna jakość wykonania i wspaniałe mięciutkie kroko-paski - i to nie ze świni , jak mam to miejsce w przypadku mojecho kochanego Pontosa SS ale z normalnego prawdziwego aligatora. :twisted: . szafirowe szkło również w deklu a cena porównywalna z pontosem.

szczególnie przypadł mi do gustu nowy automat z serii Classima execitives - z centralną sekundą i czarną tarczą. (w środku eta 2824 ) zdobiona , choć widoczna tylko przez otwór średnicy 10mm !

 

... i teraz najważniejsze ! będzie jeszcze ciekawiej ! jako że spotkanie było "biznesowe" miałem też wgląd w nowe projekty linni Classima , które będą prezentowane dopiero w przyszłym roku. wooow!

 

1. budzik + GMT

2. regulateur

3. nowe chrono

3. skacząca godzina

4 rezerwa chodu

 

wspaniałe i przede wszystkim rzadkie komplikacje . i wszystko poza pkt.3

do 2000 euro !!! wygląda na to że dla fanów B&M przyszły rok będzie bardzo ciekawy

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalop napisał:

wczoraj uczestniczyłem prezentacji nowości Baume & Mercier i muszę przyznać , że design coraz bardziej mi się podoba. szczególnie linii Classima . śliczny purystyczny design...

Jakoś mnie to nie dziwi, bo faktycznie linia Classima to, można rzec, istota puryzmu :wink:

Mnie również podoba się B&M Classima z tym, że mam na myśli zegarek z sekundnikiem nad "6-tą", a jak! :)

 

Jeśli chodzi o przyszłość, to czekam głównie na regulateur'a i skacząca godzinę, w tej cenie mogą nieźle namieszać na zegarmistrzowskim rynku :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie :?:

W takiej cenie :?: :shock: :roll:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, czyli w Polsce w granicach 10-11 tys zł :)

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.