Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janek Sarnowski

Probna recka wideo

Rekomendowane odpowiedzi

To moje pierwsze podejscie do recenzji wideo,mysle,ze nie poszlo najgorzej,ale najlepiej tez nie bylo.Planuje zamiescic je rowniez na zagranicznych forach,dlatego beda po Angielsku.Jesli sie spodoba,to zrobie wiecej (-:


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proper respect


Instagram.com/horlobby.watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek świetna robota, sam niedawno myślałem o takim nagraniu, może kiedyś się odważę. Bardzo płynnie się wypowiadasz i masz przyjemny akcent, wyraźnie mówisz, nieraz może nieco za szybko a za mało dokładnego pokazywania zegarka, pod różnym kątem, z różnych perspektyw, smaczki jak dekielek, koronka, i warto robić takie filmy kiedy jest ciemno, wtedy naświetlasz zegarek i pokazujesz jak świeci:) Swoją drogą ładny ten casiak ;). Wyszła bardzo fajnie ta prezentacja, a jak poprawisz kilka rzeczy to będzie znakomicie. Pozdrawiam


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do zdania Breitlinga. Brawo za odwagę i zapał do jej zrealizowania. Angielskiego słuchało się z przyjemnością, co do zbliżeń na zegarek, to pewnie kwestia sprzętu. O siebie dodam, że przed następną recenzją przydałby się może jakiś manicure :-)) Oby było tych recenzji więcej i życzę, aby dotyczyły jak najlepszych zegarków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet dobrze Ci wyszło jak na pierwszy raz. Fakt - przydał by się manicure ;)

 

PS.

Co ty robiłeś z tym Casio że taki poharatany ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek,wlasnie o to chodzi,ze nic nie robilem.To moj zegarek wakacyjny z zeszlego roku,mialem go kilka razy na windsurfingu,czy na plazy.To tyle.Od tamtego czasu zalozylem go moze z 3-4 razy.

Co do manicure to gram na gitarze i basie,wiec zawsze mam pojechane paznokcie.Ale cos tam sprobuje zrobic przed nastepna recka (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie Ci wyszło, tylko mów nieco wolniej.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota...sam kiedyś nagrałem taka recenzje (Samuraja) to wiem jak to jest.

 

Świetny angielski...czyżbyś mieszkał gdzies poza polską ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,UK od czterech lat.Ucze sie i planuje zostac na stale (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

bardzo fajna robota i fajny akcent,swoją drogą gdzie go nabyłeś ;)

 

może ten piasek na plaży go tak załatwił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ostatnio nie mogę ścierpieć jak sekundnik w indeksy nie trafia. Chyba się zbyt pedantyczny zrobiłem ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktic,wlasnie dlatego te oceanusy wycofywali.Sypaly sie wiecznie,z tym sekundnikiem to chyba jedna z tych przypadlosci (-;

Mrovka,piasek nie zrobi takich glebokich i dlugich rys IMO,chociaz kto tam wie (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.