Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Co to za "trzeba iść do przodu"..? ;) Brzmi, jak "wybierz przyszłość". :D Jako fan Metallici, powinieneś wiedzieć, że przyjemnie jest trochę się pokręcić w kółeczko... ;)

Jako fan Metallici potwierdzam, że czasami lepiej patrzeć ...za siebie  :) A co do zegarków to po prostu wymyśliłem sobie, że czas przystopować trochę z zakupami, może przy okazji coś sprzedać i tym sposobem "ustrzelić" coś z nieco wyższej półki. Tak to sobie wymyśliłem  ;) A co z tego wyjdzie, to tego nikt nie wie; może sobie kupię fajnego Longinesa Grande Vitesse, który ostatnio wpadł mi w oko  :) Co myślisz? Chociaż zaraz, jaki jest sens pytać Cię o zegarek Longinesa  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon nie jest diverem. To zupełnie inny zegar. Jedyny w swoim rodzaju i na pewno nie pożałujesz kupna. Wersja w hesalicie jest zdecydowanie bardziej klimatyczna niż szafir. Jeżeli można tak powiedzieć. U mnie jest na zawsze .... Pasuje do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moon nie jest diverem. To zupełnie inny zegar. Jedyny w swoim rodzaju i na pewno nie pożałujesz kupna. Wersja w hesalicie jest zdecydowanie bardziej klimatyczna niż szafir. Jeżeli można tak powiedzieć. U mnie jest na zawsze .... Pasuje do wszystkiego.

Wiem, że nie jest diverem, bo trudno żeby nim był mając całe WR50  :) Cóż, zobaczymy, czym to moje oglądanie Moonów się skończy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Metallici potwierdzam, że czasami lepiej patrzeć ...za siebie  :) A co do zegarków to po prostu wymyśliłem sobie, że czas przystopować trochę z zakupami, może przy okazji coś sprzedać i tym sposobem "ustrzelić" coś z nieco wyższej półki. Tak to sobie wymyśliłem  ;) A co z tego wyjdzie, to tego nikt nie wie; może sobie kupię fajnego Longinesa Grande Vitesse, który ostatnio wpadł mi w oko  :) Co myślisz? Chociaż zaraz, jaki jest sens pytać Cię o zegarek Longinesa  :P

Czes wejść na kolejny poziom.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czes wejść na kolejny poziom.

No generalnie taki jest plan, tylko przy takiej okazji zawsze może się pojawić pytanie, co to jest ten "wyższy poziom"?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W Twoim wypadku to właśnie Omega.

Cóż, w takim razie trzeba kasiurę zbierać na tego nie-divera  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wyprzedaż kolekcję to jeszcze zostanie.

Z tą wyprzedażą to nie mam zamiaru przesadzać, tylko to, co wystawiłem na bazarek, ew. sam Alpinist, który zresztą jest diverem pełną gębą  ;) Te moje zegarki nie są takie złe (to oczywiście moje zdanie w tym temacie), więc nie mam zamiaru się wyprzedawać, żeby tylko na Moona mieć  ;) Nie mam co prawda na drugie imię "cierpliwość", ale spokojnie poczekam i się zobaczy, co ostatecznie z tego czekania wyjdzie  :lol:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku to właśnie Omega.

 

Biorąc po uwagę, że Rafał ma nadgarstek 17-letniej licealistki, a także to, że Moonwatch na tym forum nikogo nie zaskoczy, a przecież Rafał wyraźnie ma ciąg na rekord postów ;), to ja bym się jednak zdecydował na inną Omegę. Omega oferuje takim delikatnym nadgarstkom, jak Twój, Fidelio, sporo możliwości, które wyjdą poza szablon. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Biorąc po uwagę, że Rafał ma nadgarstek 17-letniej licealistki, a także to, że Moonwatch na tym forum nikogo nie zaskoczy, a przecież Rafał wyraźnie ma ciąg na rekord postów ;), to ja bym się jednak zdecydował na inną Omegę. Omega oferuje takim delikatnym nadgarstkom, jak Twój, Fidelio, sporo możliwości, które wyjdą poza szablon. ;)

Pewnie, dlatego mam już dwie vintage Omegi ;-) A poza tym Moon ma 48 mm L2L, a to nawet mój nieco wątły nadgarstek będzie w stanie znieść ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Vintage to nie zegarki. Nie liczą się jako normalne. :P:lol:

Nawet jako pół zegarka? Bo przy takim układzie miałbym chociaż JEDEN ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale, nie ma się co zastanawiać. Chodzi za Tobą Moon to dopóki go nie kupisz będzie chodził. I nic z tym nie zrobisz. Takie jest życie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rafale, nie ma się co zastanawiać. Chodzi za Tobą Moon to dopóki go nie kupisz będzie chodził. I nic z tym nie zrobisz. Takie jest życie.

Masz rację :-) Dziś PRAWIE kupiłem, gdyby nie to, że o parę minut się spóźniłem, to pewnie już jeździłbym po niego po Warszawie ;-) Ale nic to :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mi też brakuje, bardzo :-) Podobno za największą liczbę postów jest jakaś nagroda, a ja, jak każdy prawnik, lubię być ...korumpowany nagrodami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Najbrzydszy diver

Na pewno wielki.

Mua się podoba, ale rozmiar nie dla mnie. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

name=]&quot]]Tak. /quote]

Tak. Do bazarku nam brakuje ....Najbrzydszy diver

Nie jest taki brzydki :)

Mi też brakuje, bardzo :-) Podobno za największą liczbę postów jest jakaś nagroda, a ja, jak każdy prawnik, lubię być ...korumpowany nagrodami ;-)

Ale na Księżycu NIE MA WODY. :) Edytowane przez pablozpueblo

Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tak to się poddaję. ;)

W tych morzach rzeczywiście WR 50 wystarczy aż nadto. :)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co by nie było OT :-)

post-34987-0-17238300-1535478149_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.