Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jimi Jump

Spotkanie KATOWICE

Rekomendowane odpowiedzi

kto jeszcze? konkretnie, bez lania wody :)

 

Dopisuję się do listy.


Pozdrawiam,

GONZO

TISSOT "Le Locle"

SEIKO SKX807 "Aviator"

SEIKO SKX781 "Orange Monster"

SEIKO SND371 "Daytona"

ORIENT CEM65002 "Blue Mako"

Glashütte Spezimatic

Pisano Skeleton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie dotrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rezerwować na 6 osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się jeszcze ktoś dopisze ? Ale na obecną chwilę wygląda że 6 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrą koledzy Kolmar i Gonzo to będzie nas ośmiu. Może, ktoś jeszcze z jakimś znajomym wpadnie, więc lepiej wziąć więcej miejsc. Czyli Club Garage. Podajcie proszę adres tego przybytku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Club Garage.

 

przecież pisałem że Camelot z linkiem do klubu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lokal zarezerwowany. Stolik na 10 osób, piątek 15 lipiec, godzina 18, na moje nazwisko, tj Włodkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysiu!

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrą koledzy Kolmar i Gonzo to będzie nas ośmiu. Może, ktoś jeszcze z jakimś znajomym wpadnie, więc lepiej wziąć więcej miejsc. Czyli Club Garage. Podajcie proszę adres tego przybytku.

 

 

Do czwartku kontakt ze mną będzie utrudniony, bo wyjeżdżam w delegację.

Nadal piszę się na spotkanie w K-ce - śledzę wątek, więc tylko proszę o końcowe info gdzie i kiedy.


Pozdrawiam,

GONZO

TISSOT "Le Locle"

SEIKO SKX807 "Aviator"

SEIKO SKX781 "Orange Monster"

SEIKO SND371 "Daytona"

ORIENT CEM65002 "Blue Mako"

Glashütte Spezimatic

Pisano Skeleton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro spotkanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny scenariusz się spełnił, niestety odpadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że sam nie będę siedział przy stoliku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że sam nie będę siedział przy stoliku :(

 

Raczej nie - potwierdzam obecność.


Pozdrawiam,

GONZO

TISSOT "Le Locle"

SEIKO SKX807 "Aviator"

SEIKO SKX781 "Orange Monster"

SEIKO SND371 "Daytona"

ORIENT CEM65002 "Blue Mako"

Glashütte Spezimatic

Pisano Skeleton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po spotkaniu, szkoda tylko że tak krótko, ale siła wyższa a właściwie najwyższa/najważniejsza :) fajnie było, miło było Was poznać i pogadać no i na żywo zobaczyć kolekcję Copernicusa i JLC od MasterFan'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za naprawdę sympatyczne spotkanie i fajną atmosferę .

Jedyny minus ... złe światło było ... ciemno się jakoś zrobiło pod koniec że ledwo Gonza widziałem :) (W świetle trytu z "Diverka Skłodowskiej" byłby pewniej lepiej przeze mnie widziany :D )

Zaraziłem się Enicarami ! Sherpa rulez !

Copernicusy pierwsza klasa watche ! Byłem sceptycznie nastawiony, a tu takie miłe zaskoczenie !

Tylko to światło ;)

 

Pozdro Dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo sympatycznie i trzeba to powtórzyć.

 

Była okazja do "pomacania" takich zegarków jak m.in.:

 

- Omega PO

- Kompresor ;) od JLC

- Aviator na Mołni

- Copernicusy

- Steinhart Nav B-Uhr 44 mm

- Mondia

- Seiko

- Enicar

 

Niech to będzie rekomendacja na kolejne spotkanie.

 

Dzięki Panowie raz jeszcze za spotkanie.

Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się w większym gronie

i przy lepszym oświetleniu.


Pozdrawiam,

GONZO

TISSOT "Le Locle"

SEIKO SKX807 "Aviator"

SEIKO SKX781 "Orange Monster"

SEIKO SND371 "Daytona"

ORIENT CEM65002 "Blue Mako"

Glashütte Spezimatic

Pisano Skeleton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już z Poznania także Wam przesyłam podziękowania za spotkanie.

Chyba wychodzilismy z knajpy jako ostatni goście. Zapisuję się na więcej. Jak tylko bedę w okolicy na trochę dłuzej to dam znać. O ile główną część poswięcilismy zegarkom (faktycznie póki światła starczało) to końcówka naszych rozmów była już o róznych historiach jakie się w życiu zdarzają - swietny klimat. Poza raz któryś wychodzi że pasja zegarkowa łączy na wielu polach.

Trzymajcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam pytanie. Czy w tym roku będziecie organizować jakieś spotkanie na ziemi Śląskiej? :unsure:

Pozdrawiam Wojtek ( Gliwice )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do powyzszego zapytania !

 

 

Oj coś zbyt wielu chętnych nie widać

A szkoda :unsure:

Pozdrawiam

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin przedświąteczny nie jest może najlepszy do spotkań (zajęcia własne typu odwiedziny u klientów a i w domu huk rzeczy do zrobienia..) ale może tak na początku stycznia Panowie cośbyśmy się spiknęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.