Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

katzenjammer

Nie każdy zegarek na każdą okazję...

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, nie chciałem awantury w poprzednim wątku, ale tak wyszło niechcący, że teza może zbyt radykalnie postawiona została... nevermind... Tak naprawdę, to powodem moich wątpliwości jest mój kolega, Tomek, który uważa się za bardzo eleganckiego mężczyznę. Oznacza to, że nawet na zwykłe (nieoficjalne) spotkania ubiera się w garnitur, spinki zakłada, krawat jak się patrzy itp... Kłopot w tym, że (i tu znowu gromy się pewnie posypią :twisted: ) dodatkiem do tych wspaniałych gajerów od Armaniego, Ceruttiego i Ermenegildo Zegna, jest KWARCOWY TIMEX !!!! o żesz urwana jego nać!!!!! No to już ja nic nie rozumiem, bo ojciec wychowywał mnie w przekonaniu, że elegancki mężczyzna to nie nosi kolczyków, wisiorków, bransoletek i fingli (dla niezorientowanych: fingiel to sygnet taksówkarski na małym palcu) i że jedyną dopuszczalną biżuterią mężczyzny z klasą jest ZEGAREK!!! No więc niech mi ktoś wytłumaczy (bo ja prosty metal jestem i może nie kumam) jak można wybulić 4 500 PLN na garnitur (taki co się w dodatku mieni kolorem w zależności od kąta padania światła LOL :shock: ) a na ręku osłabiać kwarcową popeliną???? Jezu, pewnie znowu mi się dostanie... :) , ale co tam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

zzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no to w tym miejscu krotkie zestawienie : prominenci i ich zegarki

 

-George Bush ma i nosi Timexa

-Bill Gates Seiko za 30 Dolarow

 

PATEK PHILIPPE:

 

-Wladimir Putin -ale nosi na prawej rece

-Walt Disney

-Ella Fitzgerald

-Charles Lindbergh

-Arthur Rubinstein

-Admiral Richard Byrd, badacz polarny

-Marie Curie

-Albert Einstein

-Leo Tolstoi

-Rudyard Kipling

-Richard Wagner

-James Packard - Grand Complication

-Peter Tschaikovski

 

AUDEMARS PIGUET

 

-Arnold Schwarzenegger, wiele AP Royal Oak i Paneria Luminor

-Garri Kasparov,AP Royal Oak. zawsze zdejmuje zegarek pryed partia szachow - gdy juz jest pewny zwyciestwa zaklada go ponownie - tw. wojna psychologiczna

-Alberto Tomba - "Tomba la Bomba"

 

BAUME & MERCIER

 

-Jack Villeneuve

 

BREGUET

 

-Sir Winston Churchill

-Napoleon i Herzog Wellington mieli podobno obaj pod

Waterloo "Breguety"

-Ettore Bugatti

-Breguet pojawia sie tez w pracach puszkina , Dumas i Verne´a

 

BVLGARI

 

-Ben Affleck

 

CARTIER

 

-Antonio Banderas

 

FRANCK MULLER

 

-Elton John

-Naomi Campbell

 

JAEGER LE COULTRE

 

-John F. Kennedy

-Michail Gorbachov

-Nelson Rockefeller

-Charles de Gaulle

-Richard Nixon

-Charlie Chaplin

-Ronald Reagan

 

ROLEX

 

-General Eisenhower

-Charles de Gaulle

-Richard Nixon

 

TAG HEUER

 

-Ayrton Senna

-Borris Becker

 

VACHERON & CONSTANTIN

 

-Alexander II, Car Wszechrusi

-w 1865r. sprawil sobie go rowniez Cesarz Chin.

 

pozdrawiam piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TAG HEUER

 

-Ayrton Senna

-Borris Becker

 

A takze:

 

- Tiger Woods

- Kimi Raikkonen

 

Ostatnio dolaczyli do nich:

 

- Uma Thurman

- Brad Pitt

- Juan Pablo Montoya

 

A najslynniejszym uzytkownikiem Tag Heuera (chociaz wydaje mi sie, ze wtedy jeszcze Heuer byl bez Taga) byl Steve McQueen.

 

tagheuermcqueen2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do znanych ludzi noszących znane marki to dodam jeszcze mojego faworyta czyli

 

Omega

-Cindy Crawford

-Michael Schumacher

-Pierce Brosnan

-Anna Kournikova

-Alexander Popov

-Ellen McArtur

-Ernie Els

-Ian Thorpe

-Dean Barker

-Gerry Lopez

-Qi Qi

-Thomas Stafford

-Eugene Cernan

-Michael Phelps

-Sergio Garcia

-Coco Lee

-Jeremy Clarkson

 

Co do Rolex'a to nie należy zapominac również o takich nosicielach jak

-Myke Tyson

-David Beckham

-Paul Newman

ORAZ Diego Maradona ktory dzwiga az dwie Daytony

 

Z resztą nie ma co przepisywać, więcej jest tu ->http://zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=413

 

Co do "nieodpowiedniego" zegarka na rece to mysle ze wiekszosc ludzi tego nie zauwaza. Dla wiekszosci liczy sie ogolne wrazenie. Niedawno spotkalem sie z opinia "O ten gosc jest na stanowisku, wiec na pewno nosi Rolexa" przygladnolem sie i na reku dostrzeglem zwyczajne Casio. Czy zmienilo to opinie innych o tej osobie? Nie.

 

Dla nas klubowiczow zegarek jest dobra wykladnia gustu i poziomu spolecznego. Dla innych moze byc to garnitur, samochod czy ilosc telewizorow w domu :)

 

Lubie dostrzegac na rekach innych zegarki, ktore rowniez mnie fascynuja. Jesli tak nie jest... no coz musze przebolec ze inni nie podzielaja tej pasji co ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Yargoth,

ciekawy temat. Nie wiem czy przypadkiem Tom Cruise prywatnie nie jest "nosicielem" IWC :?:. Na pewno miał taki zegarek w doskonałym filmie pt. "Vanilla Sky".

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcy ! starczy już !!!

 

podać sobie ręce i dalej się bawimy!

niespecjalnie rozweselają mnie przepychanki na forum ... za dużo ich w codziennym życiu.

piotrek

 

KONIEC!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

lewandek napisał, że Tag Heuer'a nosi również Juan Pablo Montoya. Nie wiem czy tak faktycznie jest, ponieważ całkiem niedawno Audemars Piguet "poświęcił" swoją limitowaną edycję właśnie niemu. Jeśli byłby "nosicielem" Heuer'a wątpie żeby AP na to poszedł.

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lewandek napisał, że Tag Heuer'a nosi również Juan Pablo Montoya. Nie wiem czy tak faktycznie jest, ponieważ całkiem niedawno Audemars Piguet "poświęcił" swoją limitowaną edycję właśnie niemu. Jeśli byłby "nosicielem" Heuer'a wątpie żeby AP na to poszedł.

 

Z tego co widze na http://www.tagheuer.com to Juan Pablo wlasnie do nich dolaczyl i w 2005 roku bedzie reprezentowal Tag Heuera. Wiec albo AP na to poszedl - albo JP zmienil preferencje zegarkowe (czyli Tag dal wiecej) :)

 

Pozdrawiam,

Konrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie, ja też nie wiem jak to jest z tym Montoyą, ale w katalogu wydanym przez Chronos reklamuje zegarki Audemars Piguet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANERAI

 

- Sylvester Stallone - sygnowana seria SlyTech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

na potwierdzenie, że nie zmyśliłem sobie tego AP- JPM :wink: wklejam link z pięknymi zdjęciami limitowanego Audemarsa

http://www.network54.com/Forum/message?for...geid=1107085388

 

Z pozdrowieniami

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze tak panowie napiszmy co nasi politycy,biznes itp ma na rece?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto zgadnie co nosil slawny Ernesto Che Guevara?-cos na R na koncu X,taki wróg kapitalizmu........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

może ktoś widział w sobotniej GW artykuł o Ukrainie ze zdjęciem prezydenta nie wszystkich Polaków. Miał coś dużego prostokątnego na prawej ręce z sekundnikiem (chyba) w dolnym rogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri

Przy okazji Orlenu wytropiliśmy Bregueta u prezydenta NWP i u Kulczyka. Z kolei niesławnej pamięci Miller kiedyś pokazał się z Blancpainem ale nie pamiętam źródła tej informacji.

jendri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Miller ma na rąsi bardzo ładne IWC Portuguese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

A propos Millera: o ile sobie dobrze przypominam, przy okazji "afery" korupcyjnej w Bydgoszczy wyszło na jaw, że ktoś zdefraudował 4.000 zł klubowych, żużlowych, na zakup Raymonda Weilla (chyba), który miał być prezentem dla śmiesznego Leszka. Nie wiem, czy doszło do wręczenia, ale wyobrażam sobie jego minę z Blancpainem w tle. Chyba że Leszkowi nie robi różnicy, czemu też bym się nie dziwił.

A prezydent NWP (ładne) nosi też Francka Mullera, chyba ze skaczącą godziną. To chyba w celu ułatwienia podejmowania decyzji: na którą skoczy, tam bęc, bez ładu i składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri
:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

Piotr, i co Ty na to??? To znaczy na Millera i IWC. A może zmieniłeś zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos tematu, czy ktoś zauważył, że rzeczonemu Kulczykowi przy zegarku dynda złoty łańcuszek? No po prostu nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic!

Portuguese to Portuguese i niewiele jest rzeczy które mogą mi go obrzydzić! ( może tylko to że dochodzą słuchy o bardzo dużej awaryjności i niedokładności chodu kal. 5000)

... a na polityce się nie znam!

 

.... a właśnie przeczytałem że w marcu IWC prezenuje nowE modelE Ingenieur - to będzie coś!

 

 

piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że każdy forumowicz bedzie mogl dostac po jednym do testow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie Panowie jak kilka miesiecy temu Super Expres zmusil iemiatkowskiego i Szmajdzinskiego do wpisania w rejestr korzysci zegarków które przywiezli sobie ze wschodu? O ile pamietam to bylo po rolexie i franku mullerze na glowe.Szef WSI gen. Dukaczewski ma na lapie Rolexa,Kulczyk ma model Breguet-w Polsce 2 egzemplarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.