Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MWATCH

Orfina porsche design 5100

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy zwracam sie z prośbą o ocenę zegarka którego zostałem właścicielem. :) Czy oryginalnośc nie budzi zastrzeżeń , Jak jest z dokładnośćia tego werku .

 

mp67.jpg

 

6e9k.jpg

 

ccbx.jpg

 

 

2g9t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginalny .


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze które dałeś to był tego wart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz się ile ? :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ,to było poprostu szczęście ,które trafia sie może i raz w życiu ..., zegarek prawdopodobnie pojawi sie na bazarku ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MWATCH rozumiem złapać okazyjnie jakiegoś Atlantica czy nawet starą Omegę, ale takie cuś? Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cuda się zdarzają ;), jęsli ktoś bedzie zaintersowany kupnem to proszę o kontakt na priv 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle ile dałeś? :D  :D  :D Ja byłem przy tej transakcji i jak bym wiedział,że ty to ty to byśmy pogadali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesiu13 następnym razem musimy pogadać obowiązkowo .Co do ceny

to tajemnicą handlowa i myślę że wiesz o co mi chodzi ...

 

 

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej bo ją nie widzę jaki szczegol Ci nie gra

 

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieli się Koledzy, to ja nie mam nic do dodania, każdy widzi identycznie a jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesiu13 następnym razem musimy pogadać obowiązkowo .Co do ceny

to tajemnicą handlowa i myślę że wiesz o co mi chodzi ...

 

 

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Oczywiście,że wiem o co chodzi i gratuluję nabytku [spóźniłem się ze dwie minuty] :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nikogo nie zmuszam do wiary w to czy w tamto , dwa tematy w sieci i tylko jeden człowiek twierdzi, że takie tarcze są ok !

Poza nim jest wiele niewiadomych a to że zostały zmienione w roku 79 a to że w 80,82 , a to że Sinn je wymieniał nie wykorzystując już trytu, a to jeszcze coś innego . Jeden i ten sam człowiek tylko , cała reszta jest przeciwko, poza tym nie podaje żadnych żródeł takiej informacji , natomiast sam na pewno ma taką wersję.

Każdy ma swój rozum.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://forum.atgvintagewatches.com/showthread.php%3Ft%3D2274&prev=/search%3Fq%3DMilitary%2Bchronograph%2Bwithout%2B3H%26start%3D30%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DQnk%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1366%26bih%3D639

 

wklejaj z translatora aby inni Koledzy też mieli przegląd sytuacji

 

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://forums.watchuseek.com/f7/vintage-porsche-design-3h-military-chrono-orfina-95626-2.html&prev=/search%3Fq%3Dhttp://forums.watchuseek.com/f7/vintage-porsche-design-3h-military-chrono-orfina-95626-2.html%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Dmzk%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official

 

EDIT: z tą brzozą oczywiście masz 100% racji :lol:

Jeśli pięć osób Ci mówi, że jesteś koniem - to warto się rozejrzeć za owsem, jakoś tak to leciało...

 

EDIT 2: to nie jest kwestia samego 3H - cała tarcza jest inna i na pewno była wymieniana ponieważ w roku 70 wszystkie tarcze powinny mieć 3H i inny krój napisu "swiss made" Teraz zostaje tylko pytanie przez kogo, jaką firmę i gdzie była wymieniana, lub to sa dostosowywane zapasy magazynowe lub coś jeszcze innego .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram napisać zapytanie bezpośrednio do firmy  , tu jeszcze inni forumowicze potwierdzaja tezy o wymianie tarcz .

 

http://forum.atgvintagewatches.com/showthread.php?t=2274 ,nie bedę sie kłucił bo nie posiadam zegarka od nowości , mój dziadek tez nie służył w tym wojsku .( na moje szczęscie). Jest wiele za i przeciw ,jedni twierdzą ze tarcze te były od nowości inni że były wymieniane przez sinn , ale stwierdzenie że diabeł tkwi w szczegółach nie rozwikłało naszych stwierdzeń .To jest jak w wątku z tarczami atlantica  zwłaszcza originali czarnych , nikt nie potrafi stwierdzić które są oryginalne i czy były wymieniane,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście ja niczemu nie zaprzeczam tylko wklejasz tą samą linkę którą wkleiłem powyżej, jeszcze raz podkreślam to ten sam Człowiek tak twierdzi gdyż sam ma identyczny egzemplarz a czy to prawda czy nie - tego nie wiem. W każdym razie sprawa nie jest oczywista nawet Konrad Knirim z tego co czytałem też nic konkretnego nie powiedział albo zachęca do zakupu Jego książki, z tego co pamiętam to nawet Weslowski zrobił kilka błędów nie wiem czy świadomie czy nie.

Szczerze mówiąc zainteresował mnie temat niby historia niezbyt odległa a tyle niewiadomych ...

Nie wklejam pozostałych linek - zostawię je na deser :rolleyes:, za długo szukałem aby ot tak wkleić .

 

EDIT: Jeśli bedziesz miał coś takiego

 

 

Wtedy śmiało możesz dodać 2k do swojej ceny ... :rolleyes:

zapomniałem dodać

 

 

z takimi zdjęciami

 


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.