Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Też właśnie o tym pisałem ostatnio, że wzkazówkowych od groma a elektronik tylko jeden ostatnio wyszedł nowy - Roman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... G-shock mu być cyfrowy. Jeśli chciałbym wskazówki to sobie mechanika kupię. ;)

Też tak kiedyś myślałem ... kiedyś  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te nowe G ale straszne drogie, mogliby odnowić np gulfmana albo zrobić coś jeszcze innego w pełni cyfrowego z Masters of G w normalnej cenie. Teraz za te wskazówki strasznie słono liczą. Wiem, że rangeman jest jakby następcą risemana ale mogliby też pomyśleć nad jakimś zegarkiem twinsensor w następstwie po gw-9200 albo nad jakimś deepmanem z głebokościomierzem. Niestety albo byłby droższy od frogmana (te same certyfikaty pozwalające na wciskanie guzików pod wodą :) ) albi przyznali by, że można używać przycisków jak w starych casio. Spoza Masters of G chętnie zobaczyłem jakiegoś następcę gdf-100.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś myślałem ... kiedyś  ;)

Kiedyś to chciałem mieć mechanika. I mieć długie włosy. I nie mieć brzucha dużego. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Fakt jest taki, że wskazówki są bardzo dobrze widoczne pod każdym kątem, ale z tych wskazówkowych G to albo funkcje okrojone, a jak są na pokładzie to znowu wielkolud :-(

I tak biję się z myślami gulfmaster czy Gst

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to chciałem mieć mechanika. I mieć długie włosy. I nie mieć brzucha dużego. ;)

A widzisz, z czasem się zmienia to co sobie "zakładamy"  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak się zmieniło, że po wielu latach doszedłem do wniosku, iż G-shocki tylko cyfrowe, a wskazówki w mechanikach i tych dwóch światów nie zamierzam mieszać. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z tym problemu bo funkcje które mi są tylko potrzebne to stoper timer ...nawet budzika nie potrzebuje...A kompasy barometry i inne wodotryski są mi nie potrzebne. ...w Rismanie z tych jego funkcji dodatkowych nawet nie korzystam...może z raz z ciekawości uruchomiłem....kupiłem go bo fajnie leży i pokazuje dużo informacji jednorazowo ;) więc na gulfmastery mudmastery itp nawet nie patrzę. ...jakby zrobili coś podobnego bez tych pierdół to może bym się zainteresował. ...brakuje jak narazie nowego fajnego elektronika jak już niektórzy wspomnieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz stopera i budzików korzystam też z baro praktycznie codziennie bo w zależności od ciśnienia lepiej lub gorzej się czuję ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz stopera i budzików korzystam też z baro praktycznie codziennie bo w zależności od ciśnienia lepiej lub gorzej się czuję ;)

Widzisz wykres i od razu wiesz jak powinieneś się czuć :lol:

 

Dla mnie G też tylko cyfrowe. Jeszcze żaden G ze wskazówkami mi się naprawdę nie spodobał :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kto co woli :) Ja lubię te prostsze G bez funkcji wymiennych wyżej :) I jak już pisałem do stopera murze mieć LCD żeby było praktycznie :)

post-64161-0-13032200-1441965723_thumb.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz wykres i od razu wiesz jak powinieneś się czuć :lol:

 

Dla mnie G też tylko cyfrowe. Jeszcze żaden G ze wskazówkami mi się naprawdę nie spodobał :)

Nie, jak się źle czuję to zganiam na ciśnienie, a jak nie to na kobietę ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno badania naukowe póki co nie udowodniły wpływu ciśnienia atmosferycznego na złe samopoczucie, ale też to czasem odczuwam.

I obserwuję wykres, by wyciągnąć naukę na przyszłość :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabe te badania ;) Ja się najlepiej czuję przy ok 1005-1015hPa


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Też reaguję na zmiany ciśnienia i ten barometr lubię w rysiu ;)  natomiast termometr i kompas jest mi nie potrzebny, bo o tych spraw mam inne sprzęty. Natomiast podoba mi się GTS bardzo, bo jakby miesza dwa światy zegarkowe i ma to coś co lubię w mechanikach  :wub:  dodam, że kwarcowe ze wskazówkami raczej nie podobają mi się

murcins możesz dać zdjęcie jak on świeci w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym powodem dlaczego kupiłem gst były wyświetlacze lcd ....właśnie połączenie analogia z cyfrowym :) wskazówki świecą w nocy na zielono plus dodatkowe podświetlenie Led. ...dodałem do galerii do której wczoraj link podałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Rzeczywiście. Ze zdjęcia wynika, że lcd są podświetlone :)  to przeważa na korzyść GTS

A powiedz jeszcze jedno, bezel to plastik czy stal z pvd?

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki gumowanay plastik :) zawsze można metalowy zamówić jak komu pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Czarny ładniejszy i taki G-shockowy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten cały srebrny jakiś mdły według mnie ....a jak się znudzi zawsze można zamówić dodatkowe elementy w innym kolorze :) Noszę go już drugi dzień i bardzo jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz.

to ten który mam w awatarze... smutno jest...

 

ale mam plan... może ktoś ma koperte do DW5600C  ? najlepiej gold ?


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym swojego chętnie sprzedał ale kto go kupi z połamanym bezelem..

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem już nic większego od G-7800. O dziwo powrót do 6900 bardzo przyjemny i jestem mile zaskoczony :)

collage_20150911164222433.jpg
photo hosting


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przymierzałem w outlecie TT gw-9400 i szału nie było. Była to niebieska wersja w negatywie i z czytelnością był problem. Nie wiem, czy to wina sztucznego oświetlenia, czy taka natura negatywa. Cena myślę, że spoko, bo 937pln.Poszedłem z myślą, że coś zanabędę, a tu takie rozczarowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kto co woli :) Ja lubię te prostsze G bez funkcji wymiennych wyżej :) I jak już pisałem do stopera murze mieć LCD żeby było praktycznie :)

Tu nawet nie chodzi o te dodatkowe funkcje, ale o to, że te nowe wskazówkowe G-shocki mają tak nawalone na tarczy, że stają się kompletnie nieczytelne.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.