Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakoś mi Panie nie podszedł Romek... Jakby coś mu brakowało...

Tego odczucia nie miałem np. jak dotarł do mnie gw-9200. Tam, to wszystko git było. Do wyboru Rycha przyczyniła się też recenzja kolegi Lestafa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że pozytyw

Wersja podstawowa najfajniejsza :)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw najlepszy ;)

 

PSX_20150911_211514.jpg

Pewnie że najlepszy :) ale negatyw to taki czarny charakter jeszcze w wersji BJ to już wogole :) tym mnie właśnie urzekł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce w normalnej cenie klasyka to polecam :P  DW 5600E

 

http://allegro.pl/casio-g-shock-dw-5600e-i5657226974.html

Już było podawane, nie czyta się wątków  ;)

 

Ale jakoś mi Panie nie podszedł Romek... Jakby coś mu brakowało...

Tego odczucia nie miałem np. jak dotarł do mnie gw-9200. Tam, to wszystko git było. Do wyboru Rycha przyczyniła się też recenzja kolegi Lestafa ;)

Recenzja Lestafa była super, też dzięki niej zacząłem się przekonywać do Risemana  :) .

Szkoda że nie ma porządnej recenzji z sercem Rangemana  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było podawane, nie czyta się wątków  ;)

 

Recenzja Lestafa była super, też dzięki niej zacząłem się przekonywać do Risemana  :) .

Szkoda że nie ma porządnej recenzji z sercem Rangemana  ;)

Umknęło mi, tyle tych wątków,że czasami nie nadążam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było podawane, nie czyta się wątków  ;)

 

 

Recenzja Lestafa była super, też dzięki niej zacząłem się przekonywać do Risemana  :) .

Szkoda że nie ma porządnej recenzji z sercem Rangemana  ;)

Była na forum recka Romka.

Nie mogę znaleść ale była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do recenzji Lestafa, to za przeproszeniem były pomyje  :P .

Jednak trzeba umieć napisać historię  ;) .

Kiedyś napisałem do Lestafa w tej recenzji, że jeśli miałby chodź 1 zł. od sprzedaży Ryśka dzięki jego recenzji to byłby bogatym człowiekiem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Waldzior, jest bezsprzecznie. Chyba mnie naszło na jakieś czarne przebranko po tych Twoich fotkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak wie co jak to z fotami nie da nam spokoju  :P .

Tylko to w pozytywnym słowa znaczeniu  ;)

Pstrykaj  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak wie co jak to z fotami nie da nam spokoju  :P .

Tylko to w pozytywnym słowa znaczeniu  ;)

Pstrykaj  :)

;)

Czasem lepiej wrzucić dobrą fotkę, niż pisać głupoty ;)

 

Teraz przynajmniej mogę pokazać to, co widzę przez obiektyw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sadzicie o takim zestawieniu?

 

VbJO3dr.jpg

 

Po lewej oryginał, w środku przekładka modułu z GW-M5630 do koperty GW-M5610 i na końcu dodatkowo jeszcze bezel i pasek od wersji 5610MR. ;)

 

A może jednak oryginał tylko w pomarańczowych gatkach?  :D  

 

1N0xAr4.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSZ środkowa góra najlepsza.

 

A to mój ulubiony mod 

 

Mod-01jpg_spweran.jpg

 

chociaż i tak wolę stock

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  ,..wszystkie sa fajne, ale dla mnie tylko black is black! inny kolor mi nie pasuje ze wzgledu na wiek, starszy gosc w orangu wygladalby za bardzo dwuznacznie ,..mlodym tak, moze byc nawet zolty, byle nie rozowy,...cha...cha!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He jestem coraz bliżej Romana.

GAC-100 poszedł do ludzi, G 520D też teraz tylko jeszcze na A-DROGO wisi jeszcze GR-8900 (pozytyw) i kasa się będzie prawie zgadzać. ADHD już atakuje.

No chyba,że  Rycha jeszcze gdzieś dorwe od uczciwego człowieka za przyzwoite piniondze :rolleyes: . Zobaczy się.

 

Już nie mogę się doczekać CELEBRACJI rozpakowywania Romana. Uwielbiam te chwile. :D .  Spokojny zrównoważony oddech, powolne wyważone ruchy, przetarcie puszki z nieistniejących drobin kurzu, pogładzenie jej. :D  Delikatne podważenie pokrywki, wyciągnięcie woreczka z sikorem ( dłonie zaczynają się pocić ).  Wstrzymanie oddechu i w końcu...,  w końcu ... odpakowanie długo wyczekiwanego niezniszczalnego potwora. 

 

Potem już standard - gładzisz go , przecierasz szkiełko dopasowujesz dziurkę i potem ulga.  JEST.

Pierwsze dni - spoglądasz na niego częściej niż wymagałby tego zdrowy rosądek jakbyś gdzieś się ciągle spieszył dusisz przyciski nawet jak nie ma takiej potrzeby.

 

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze - po paru miesiącach coraz częściej nachodzą cię niespokojne coraz bardziej drenujące psychikę myśli -  musiałbym coś se znowu ku....a kupić.

 

Też przechodzicie takie klimaty. ???  

A może to ja jestem niezły dewiant. :wub: :wub: :wub: .

 

Pozdrawiam Paweł.

Edytowane przez kastor44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He jestem coraz bliżej Romana.

GAC-100 poszedł do ludzi, G 520D też teraz tylko jeszcze na A-DROGO wisi jeszcze GR-8900 (pozytyw) i kasa się będzie prawie zgadzać. ADHD już atakuje.

No chyba,że Rycha jeszcze gdzieś dorwe od uczciwego człowieka za przyzwoite piniondze :rolleyes: . Zobaczy się.

 

Już nie mogę się doczekać CELEBRACJI rozpakowywania Romana. Uwielbiam te chwile. :D . Spokojny zrównoważony oddech, powolne wyważone ruchy, przetarcie puszki z nieistniejących drobin kurzu, pogładzenie jej. :D Delikatne podważenie pokrywki, wyciągnięcie woreczka z sikorem ( dłonie zaczynają się pocić ). Wstrzymanie oddechu i w końcu..., w końcu ... odpakowanie długo wyczekiwanego niezniszczalnego potwora.

 

Potem już standard - gładzisz go , przecierasz szkiełko dopasowujesz dziurkę i potem ulga. JEST.

Pierwsze dni - spoglądasz na niego częściej niż wymagałby tego zdrowy rosądek jakbyś gdzieś się ciągle spieszył dusisz przyciski nawet jak nie ma takiej potrzeby.

 

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze - po paru miesiącach coraz częściej nachodzą cię niespokojne coraz bardziej drenujące psychikę myśli - musiałbym coś se znowu ku....a kupić.

 

Też przechodzicie takie klimaty. ???

A może to ja jestem niezły dewiant. :wub: :wub: :wub: .

 

Pozdrawiam Paweł.

Uśmiałem się bo widziałem siebie w Twoim opisie

Zdecydowanie jesteś dewiantem ale ja też

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe coś w tym jest:)

 

Panowie kuzyn za dwa tygodnie jedzie do stanów i pytanie gdzie można kupić jakiegoś G czy trzeba szukać jakichś sklepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się bo widziałem siebie w Twoim opisie

Zdecydowanie jesteś dewiantem ale ja też

 

Tapnięte z fona.

No to nie jestem sam w tym szaleństwie. hehe :rolleyes: .

Edytowane przez kastor44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

He jestem coraz bliżej Romana.

GAC-100 poszedł do ludzi, G 520D też teraz tylko jeszcze na A-DROGO wisi jeszcze GR-8900 (pozytyw) i kasa się będzie prawie zgadzać. ADHD już atakuje.

No chyba,że  Rycha jeszcze gdzieś dorwe od uczciwego człowieka za przyzwoite piniondze :rolleyes: . Zobaczy się.

 

Już nie mogę się doczekać CELEBRACJI rozpakowywania Romana. Uwielbiam te chwile. :D .  Spokojny zrównoważony oddech, powolne wyważone ruchy, przetarcie puszki z nieistniejących drobin kurzu, pogładzenie jej. :D  Delikatne podważenie pokrywki, wyciągnięcie woreczka z sikorem ( dłonie zaczynają się pocić ).  Wstrzymanie oddechu i w końcu...,  w końcu ... odpakowanie długo wyczekiwanego niezniszczalnego potwora. 

 

Potem już standard - gładzisz go , przecierasz szkiełko dopasowujesz dziurkę i potem ulga.  JEST.

Pierwsze dni - spoglądasz na niego częściej niż wymagałby tego zdrowy rosądek jakbyś gdzieś się ciągle spieszył dusisz przyciski nawet jak nie ma takiej potrzeby.

 

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze - po paru miesiącach coraz częściej nachodzą cię niespokojne coraz bardziej drenujące psychikę myśli -  musiałbym coś se znowu ku....a kupić.

 

Też przechodzicie takie klimaty. ???  

A może to ja jestem niezły dewiant. :wub: :wub: :wub: .

 

Pozdrawiam Paweł.

A daj spokój  :angry:  :angry:  :angry:  po wakacjach  sprzedałem romana w wersji camo i teraz żałuję jednak mimo, że wydawał mi się za duży  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie jestem sam w tym szaleństwie. hehe :rolleyes: .

Ja też się bez bicia przyznaje ^_^


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.