Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

S-3

Narzędzie do zmiany pasów

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję sklepu, hurtowni (najlepiej w Warszawie) gdzie mógłbym zakupić taki przyrząd.

Jeśli któryś z kolegów ma namiary na taki sklep proszę o info.

post-6116-0-45834600-1330863883.jpg

0090czgraf3.1f34b93250.jpg

lub

post-6116-0-76940800-1330863885.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3 - jak byś wiedział gdzie takie ustrojstwo Bergeona dostać to i ja bym był wdzięczny za namiar - choć nie ukrywam że nie wiem czy jest on w stanie zwyciężyć z ultra nożykiem modelarskim za 2,5zł któremu nie oparł się jeszcze żaden teleskop... ale kto wie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3 - byłem dziś w hurtowni, w której kupowałem takie ustrojstwa jak na drugiej fotce i pani obiecała mi że zamówi, ale kiedy będą nie wiadomo. Póki co w 3 hurtowniach nie mają ani sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywają w Brokocie w Poznaniu na Winogradach.

10 PLN dałem, a cena wskazuje, że to nie Bergeon. Ale porządnie wygląda.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bywają w Brokocie w Poznaniu na Winogradach.

10 PLN dałem, a cena wskazuje, że to nie Bergeon. Ale porządnie wygląda.

Pozdrawiam

Iko

Również bym sobie zakupił.Podaj mi adres bo nie wiem co to za sklep chociaż Winogrady znam jak własną kieszeń.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego kupiłem w buran01


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest kilku chętnych to może zakup zorganizowany.

Tylko kto by się podjął tego wyzwania. Ja niestety nie mam wprawy w zakupach zagranicznych, ale jezeli ktoś się podejmie ja jestem chętny na te zabawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestawik narzędzi do naprawy okularów otrzymałem dzisiaj od żony.Zakupiony w Tesco za uwaga:9,99 pln.Z informacji udzielonej przez sprzedawce wynika ,ze zestaw ten jest dostepny we wszystkich Tesco na terenie kraju.

 

W zestawie znajdziemy:

 

6x=> płaskich srubokręcikow:od 1 mm.do 3 mm.

1x=> szpikulec:wprawdzie nie skracałem bransolety ale moze się przydać.Długosc uzytkowa koncowki ostrej ok.4-5 mm.

3x=> krzyzaki.Najmniejszy powinien otworzyc kopertę.

1x=>pinceta o długosci 11 cm.

To tyle dla nas.

 

Dodatkowo typowo do naprawy okularow :mrgreen: :mały płaski srubokręt 2 mm.Mała pinceta oraz zestaw śrubek(sztuk.4) + 4 uszczelki(nie wiem do czego :roll: )

Jakość oczywiscie adekwatna do ceny :wink: :mrgreen:

 

Oto to "cudo": :mrgreen:

 

c6fd5a77c9147daa.jpg

3d1e8fe416a7cf38.jpg

3b12dcec8438c93d.jpg

5854d519f17b4ae0.jpg


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki zestawik narzędzi do naprawy okularów otrzymałem dzisiaj od żony.Zakupiony w Tesco za uwaga:9,99 pln.Z informacji udzielonej przez sprzedawce wynika ,ze zestaw ten jest dostepny we wszystkich Tesco na terenie kraju.

 

W zestawie znajdziemy:

 

6x=> płaskich srubokręcikow:od 1 mm.do 3 mm.

1x=> szpikulec:wprawdzie nie skracałem bransolety ale moze się przydać.Długosc uzytkowa koncowki ostrej ok.4-5 mm.

3x=> krzyzaki.Najmniejszy powinien otworzyc kopertę.

1x=>pinceta o długosci 11 cm.

To tyle dla nas.

 

Dodatkowo typowo do naprawy okularow :mrgreen: :mały płaski srubokręt 2 mm.Mała pinceta oraz zestaw śrubek(sztuk.4) + 4 uszczelki(nie wiem do czego :roll: )

Jakość oczywiscie adekwatna do ceny :wink: :mrgreen:

 

Oto to "cudo": :mrgreen:

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rossi mam podobny zestaw zakupiony w OBI, próbowałem zmieniać paski tym czymś ale bez rewelacji, nawet "udało" mi się porysować zegarek (dobrze że był żony hehe).

Ogólnie nie polecam tego wynalzku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
próbowałem zmieniać paski tym czymś ale bez rewelacji, nawet "udało" mi się porysować zegarek

No jasne przeciez napisałem ,iz jest to zestaw do naprawy okularów... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozatym nie napisałem ,że polecam Tobie to "ustrojstwo"..Podczepiłem ten post pod Twój wątek aby nie dublować tematów... :wink:

Płaski nożyk oraz precyzja powinna pomóc wymienic każdy pasek bez jakichkolwiek uszkodzeń...

 

BTW.W kwesti przydatnosci to np.przy wymianie paska w ebelu,pamie lub jeszcze kilku innych moze sie "cos" takiego przedać... :wink:

:grin:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna kupic lub zamówic przyrzad pokazany na 2 zdjeciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja pragnę takiego bergeona ( swiss ) :)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie pamiętam czy 60 czy 80 zł kosztowały w TimePolu ustrojstwa bergeona ale 100% pewności nie mam - może ktoś z z warszawy wpadnie i sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś z z warszawy wpadnie i sprawdzi

Dajcie namiar to sprawdzę. Ja też bym takiego Bergeona przygarnął. Dość mam chińszczyzny.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.