Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tessio

MARINA, MARina, marina...

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jedna, bo poszedłem na szybko coś pstryknąć i okazało się, że nie da zrobić się zdjęcia tego zegarka, ponieważ wszystko w nim się odbija. Jutro kolejna próba.

 

post-609-0-75744900-1331076346.jpg

 

post-609-0-03639100-1331076349.jpg

 

post-609-0-67055700-1331076351.jpg

 

post-609-0-49464600-1331076359.jpg

 

post-609-0-61212300-1331076365.jpg

 

obraz1135wd2.jpg

 

post-609-0-18623800-1331076410.jpg

 

post-609-0-25015800-1331076412.jpg

 

post-609-0-24399400-1331076415.jpg

 

post-609-0-27822800-1331076417.jpg

 

post-609-0-62505700-1331076419.jpg

 

post-609-0-57056900-1331076421.jpg

 

post-609-0-30726400-1331076424.jpg

 

post-609-0-04628000-1331076426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

fajna fota,

odbic nie unikniesz

chyba z zmienisz kąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest galeria - do bicia piany o MM jest już inny temat.

 

Tessio - chyba by pomogło, gdybyś nad tarczą potrzymał coś czarnego - kurtkę, sweter, tak, żeby się w niej nie odbijało niebo.

 

A pasek to chyba do wymiany...


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyzol, nie noszę ze sobą statywu, wszystkie zdjęcia zegarków robione są z ręki i do tego o czym mówisz jednej mi brakło :rolleyes: Pierwsze próby, też na szybko w sztucznym świetle, doświetlane telefonem komórkowym :) Tak, pasek będę zmieniał.

 

post-609-0-78361100-1331076457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyś Ty na Wawel poszedł zdjęcia robić? Bo robiłeś je na blankach, jeśli tak się to nazywa :rolleyes:

 

Ładne zdjęcia ładnego zegarka.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie cykłem przed momentem na murku kamienicy w której pracuję :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
To ostatnie cykłem przed momentem na murku kamienicy w której pracuję :rolleyes:

Fajnie Ci wyszła lewa część koperty zegarka. Odbija w ciekawy sposób cegły, dając taki efekt jakby koperta była przezroczysta, lub transparentna jak kto woli, a za nią widoczne były własnie cegiełki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Fajnie w ogóle wygląda zestawienie faktury cegły i faktury cyferblatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiony na poważnie, zostałem sprowokowany :rolleyes: Jeszcze serduszko:

 

post-609-0-10298100-1331076470.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, jak noże się robi to jest fajnie :rolleyes: Ostatnia, bo niektórzy mogą nam wysiąść:

 

post-609-0-42444700-1331076480.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tessio, gratuluje nabytku, a żeby nie było, że tylko tobie przybyło to dorzucę coś od siebie.

 

post-12553-0-24363700-1331076783.jpg

post-12553-0-64037900-1331076783.png

 

Kupiłem destro ale małe chińskie rączki tak szybko składały zegarek, że im się pochrzaniło i dostałem standarda ... ale przyjął się i zostaje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę nosił, nie widzisz ile radości mi sprawia? :D

 

post-609-0-11580300-1331077237.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawca Panerai, dlatego zapytam. Czy nie jest przypadkiem tak, ze firma OP w roku 93, wypuszczajac luminory, zrobila to "niehistorycznej", uproszczonej kopercie 44mm? I czy w zwiazku z tym, nie jest tak, ze MM kopiuje ten wlasnie, powstaly w latach 90, projekt?

Pytam z ciekawosci, pozdrawiam :rolleyes:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bić piany, trzeba wklejać dalej :)

 

post-609-0-31134800-1331078271.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ku mojemu zdumieniu klimat jakby się ocieplał.

Swoją drogą ciekawe,czy i na ile zegarki z Chin(może niekoniecznie podróbki) powiedzmy za kilka lat ograniczą szwajcarom możliwość podnoszenia cen swoich wyrobów(poza tymi z najwyższej półki) w tempie kilkudziesięciu procent rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panerai zastrzegło i czas zastrzeżenia już minął.

 

Przedawnilo sie zastrzezenie projektu koperty z 1993 roku? Kiedy? :lol:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Przedawnilo sie zastrzezenie projektu koperty z 1993 roku? Kiedy? :lol:

 

Polecam dyskusję na ten temat na watchuseek.com. Tam jest wszystko dokładnie wytłumaczone co i jak. Oddaję głos mądrzejszym. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia owszem ladne, ale musicie brac pod uwage to, jak duza moc sprawcza maja zarowno one, jak i opinie wyglaszane przez klubowiczow. Latwo to zaobserowac czytajac forum. Przykladowo - tak zwane "zawyzanie przedzialu cenowego". Mnostwo ludzi po wstapieniu w szeregi tego Forum kupilo zegarek drozszy, niz byloby w stanie kupic nie przebywajac tutaj. Stalo sie tak, poniwaz tutaj znalezli racjonalizacje dla swojego zakupu. W zyciu codziennym ludzie nie spostrzegaja co nosimy na reku lub nawet ich to nie obchodzi, a gdyby dowiedzieli sie co i za ile, to jeszcze popukali by sie w czolo. Natomiast tutaj, wklejamy zdjecie swojego nowego zegarka i spotykamy sie z pelnymi aprobaty komentarzami, czesto mile lechcacymi komplementami itd. To winduje nasze widelki cenowe do pulapu, ktory normalnie odradzalby nam zdrowy rozsadek. Podobne zjawisko ma miejsce w przypadku propagowania kontrowersyjnych z etycznego punktu widzenia zegarkow, jak oslawiona juz MM. Znany i lubiany forumowicz Tessio, kojarzony przez stalych bywalcow jako posiadacz PO, czyli zegarka w ogolnym pojeciu ladnego i dobrego, a takze drogiego (co oznacza, ze Tessia stac :lol:) nabywa MM. Zapewne w formie zartu (jak mawia Piotr Baltroczyk - a kto bogatemu zabroni? :() po czym wykorzystuje swoj talent fotograficzny fotografuje owo jablko niezgody w sposob pomyslowy, w szokujacym, kontrastowym otoczeniu, lub w formie nasladujacej zdjecia zegarkow Panerai. Takie zestawienie - szanowany forumowicz, komentarze innych forumowiczow, rozumiejacych zamysl Tessia, lub zwyczajnie popierajacych MM, doprowadzaja do stanu w ktorym wielu marzycieli zbierajacych na PAMa uznaje, ze moze warto w oczekiwaniu, lub nawet w zastepstwie kupic Marine. Jedni sa z tym szczesliwi, inni stwierdzaja, ze to nie to, ze substytut nie zaspokaja potrzeb - nie wazne. Co jest wazne? Pointa - wazne jest to, ze czesto na ich decyzje miala wplyw wlasnie taka, a nie inna otoczka wokol MM na forum. Nie mowie, ze to zle lub dobrze. Mowie, ze wazne jest, aby osoby takie jak McIntosh, ze zgola odmiennie ukierunkowanym zdaniem na temat MM, jasno i wyraznie zabieraly glos w takim jak ten tematach - to keep the balance of the force.

 

PS - Moje prywatne zdanie na temat Mariny? Orydynarna podroba - ale jak kogos cieszy bubel, to nie mamy prawa odbierac mu tej radosci

 

Pozdrawiam


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowić się należy: czy to, że ktoś kupił MM daje powód do takiej wojny? Można było bić pianę jak ktoś się pytał czy warto kupić replikę. Teraz to nie ma sensu, chyba, że liczycie, że Tessio, czy ktokolwiek inny mający MM rozbiję ją na waszych oczach (na youtube) młotem, lub się potnie w uznaniu swego błedu. Mi nie zależy na tak gwałtownych reakcjach, więc nawet gdybym miał coś nieprzyjemnego do powiedzenia nic bym nie mówił.

 

A powiem na złość. ZDJECIA FAJNE I ZEGAREK FAJNY :lol:


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.