Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

klapouch

Użytkownik
 • Content Count

  639
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About klapouch

 • Birthday 03/22/1986

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  6030223
 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Ten Ardmore to ostatnio moja ulubiona whisky. Pełna kompatybilność
 2. To ta sama fabryka? Czy to wypowiedź w stylu "VW Up! jest na pewno świetnej jakosci biorąc pod uwagę jak robią Mercedesy S-klasy" - w końcu to i to Niemcy. I nie rozumiem, dlaczego porównujemy nasz zegarek (który nie przekracza jeszcze cienkeij czerwonej linii w stosunku do Tudora) do wyrobów zegarkopodobnych, które cienką czerwoną linię już dawno przekroczyły? I jeszcze pytanie tym razem do QV : koperta będzie profilowana? Uszy zaginane? Jakoś nie widać tego na zdjęciach, a to dość ciekawa sprawa.
 3. Panowie nie rozumiem zapewnień o gotowości do zaakceptowania złej jakości. Pewnie - nie ma co wytworu za 400 pln oglądać pod mikroskopem, ale jeśli będą jakieś poważne niedoróbki zauważalne gołym okiem typu : rysy na tarczy, szpary pomiędzy elementami, wyraźne przesunięcia indeksów względem siebie - to ja np z zakupu zrezygnuję. Nie oczekuję tu jakości jak w zegarkach za kilka tysięcy, ale nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. Bez względu na kwotę.
 4. Dzisiaj tak. BTW AP naprawdę znakomity. Uploaded with ImageShack.us
 5. klapouch

  Jest okej

  Jest OK, bo można jeszcze znaleźć ludzi z dobrym podejściem do klienta. Ponad dwa lata temu kupiłem dla siebie i żony Smiths PRS-27 - ot chcieliśmy mieć takie same zegareczki. Jakoś niedawno zauważyłem, że nie zmienia się data w moim egzemplarzu. Pomyślałem, że zapewne do środka dostał się jakiś paproch i wystarczy przeczyścić. Niestety okazało się, że uszkodzeniu uległa zębatka i zegarmistrz ani nie może naprawić ani wymienić, bo "to bardzo rzadki modyfikowany mechanizm" - ot ronda z dużą datę. Napisałem do Timefactors - zastanawiając się, czy nie taniej będzie od razu zamówić nową sztukę. I tutaj niespodzianka - Eddie poprosił tylko o adres i wysłał cały mechanizm do podmianki, choć nie musiał, bo zegarek nie był już na gwarancji. Z wymianą mój zegarmistrz jakoś sobie poradził, a ja znowu mogę cieszyć się zegarkiem. Myślę, że takie podejście zasługuje na wzmiankę w szczególności, jeśli wziąć po uwagę zalew niekompetencji i ignorancji jaką nam serwują pracownicy obsługi posprzedażowej różnych firm i branż w naszym pięknym kraju.
 6. Atlas Chmur. Ciężko cokolwiek o tym powiedzieć, poza tym, ze warto obejrzeć. Jest po prostu ... inny. Czy wybitny? Chyba jeszcze nie, ale nie szkoda tych 3h w kinie.
 7. Tak, wbrew pozorom jest niezłej jakości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.