Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spinner

FORTIS B-42 Pilot Professional Day/Date 645.10.11L

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Prosty lotnik plus dwa dodatkowe kubraczki, może fotki komuś pomogą w ewentualnych decyzjach... :-)

 

ce54ac6f7ee65dc1.jpg

 

37d308507590f1f7.jpg

 

306edda8ba50d04d.jpg

 

74b8979cced59e4d.jpg

 

39614479aaf02d60.jpg

 

90c0cefca8606592.jpg

 

08f0462881d4ea80.jpg

 

aa16933acd4e5810.jpg

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Świetny zegarek,po zdjeciach widać że fotografowanie to twoja druga, a może pierwsza pasja.Doskonałe zdjęcia, widać że operowanie światłem i głębią ostrości nie jest ci obce. Zwykle piszemy że "w rzeczywistości zegarek wygląda lepiej niż na zdjęciach", u ciebie jest odwrotnie.Fotografia jest jedną z moich pasji, tyle tylko że nie mam obcnie na to czasu ale dobrze wiem ile pracy wymaga zrobienie dobrego zdjęcia. Napisz jakiego sprzętu używasz Gratuluję zagarka i umjejętności fotograficznych, w dobie cyfrowych "małpek" to prawdziwa rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o tym jak fotografowałem jest w geleryjce gdzie pokazywałem Sinn 556...

 

To proste fotki i sa także prosto z aparatu... Jak znajdę czas zrobię może coś z urozmaiconym tłem jak mi już zasugerowano... Jeśli są jakieś pytania to, jeśli będę potrafił, postaram się odpowiedzieć :) Może kiedyś razem plenerek zrobimy :D

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Przyjemne, techniczne, katalogowe... :D Drugie zdjęcie najbardziej mi się widzi: lubię zdjęcia werków w takim półcieniu :D

Wrzucenie zegarka w jakieś otoczenie wskazane. Widząc jak masz opanowany warsztat może być jeno lepiej ;)

 

p.s. Ten czerwony pasek jest genialny. Co to jest i gdzie można zakupić :)

Znaczy podejrzenia mam, ale... :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za dobre słowo a czerwony pasek to Hirsch Nevada - WR100m :D brązowy to Hirsch Trapper a czarny to oryginalny Fortisa...

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
:D Może kiedyś razem plenerek zrobimy :)

Pzdr

Spinner

 

Jak powiedział jedan ze znanych w Polsce polityków" jestem za, a nawet przeciw" :D i nie bądź taki skromny, dobre efekty w fotografi można uzyskać przy zastosowaniu prostych technik i prostego sprzętu ale trzeba wiedzić jak to zrobić i TY to wiesz. Używając cyfrówki pracujesz na ustawieniach manualnych a to już rzadkość. Sam z braku czasu do fotografowania na co dzień( np. do wątku co masz dzisiaj na ręku, ba nawet do galerii) używam komórki, ale na szczęście mam bardzo ograniczoną mozliwosć wybrania niektórych parametrów. Jeszce raz gratuluję fotek no i oczywiście świetnego zegarka.

My Falubazy musimy się trzymać razem :)

Pozdrawiam Su22 dawniej sszwedo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre dzisiejsze komórki pozwalają na zupełnie fajne focenie jeśli chodzi o pokazanie czegoś przez net... A na Falubaz nie mogłem wczoraj już patrzeć... Młodziki tylko jechały...;-(

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Prosty lotnik plus dwa dodatkowe kubraczki, może fotki komuś pomogą w ewentualnych decyzjach... :-)

 

Oj pomogly, pomogly... Prawde mowiac, twoje zdjecia mialy decydujacy wplyw, choc ostatecznie wybor padl na Fliegera a nie na Pilota, ale nie zaluje ani troche. Dzieki! A swoja droga - bardzo fajne zdjecia, podswietlarka daje super efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość revue thommen78

swietny zegarek cacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Prosty lotnik plus dwa dodatkowe kubraczki, może fotki komuś pomogą w ewentualnych decyzjach... :-)

 

Mam tylko generalną uwagę, że paski Fortisa to jest po prostu tragedia. Jak można tak się nie starać! Wszyscy, którzy widzieli mój zegarek z oryginalnym paskiem, zaczynali swoją wypowiedź od: fajny zegarek, tylko ten pasek... Dlatego teraz Fortis porusza się po mieście w asyście Hirscha Liberty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja znam ten zegarek ? ;)

 

extra i trochę za nim tęsknię :)

 

pozdr!


PAM 312 | FC 345X5 | Longines Admiral ***** 1951r | Atlantic Worldmaster | G-Shock Riseman | Emporio Armani AR-0513 | kilka innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinner wybrałeś akurat bardzo proste, ale nadwyraz interesujące modele Fortisów. Można się czepiać do ich pasków, że to, że tamto, ale... jak się popatrzy na wygląd jako całośc oraz uwzględni ich funkcjonalność, m.in. WR200 to... dla mnie bomba :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dla mnie to idealne EDC:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyjść z zachwytu.Rewelacyjny zegar i do tego bardzo funkcjonalny. Ma wszystko co potrzebuję w zegarze - oprócz ceny :(

Gratuluje świetnego watcha. !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyjść z zachwytu.Rewelacyjny zegar i do tego bardzo funkcjonalny. Ma wszystko co potrzebuję w zegarze - oprócz ceny :(

Gratuluje świetnego watcha. !!!

 

coś widzę Kolego, że czas zacząć odkładać kaskę :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś widzę Kolego, że czas zacząć odkładać kaskę :]

nerwowy temat bo obiecałem sobie że chociażby nie wiem co to nie mogę przekroczyć granicy 2 tys. na zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwowy temat bo obiecałem sobie że chociażby nie wiem co to nie mogę przekroczyć granicy 2 tys. na zegar.

 

rozumiem, że walutą jest EURO :] dasz zatem radę :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze ceny będą w sklepach internetowych - poszukaj zatem, nie będę robił komuś reklamy ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze ceny będą w sklepach internetowych - poszukaj zatem, nie będę robił komuś reklamy ;)

zegarek naprawde moze sie podobać, a jak z dokładnościa chodu ze tak zapytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek naprawde moze sie podobać, a jak z dokładnościa chodu ze tak zapytam?

 

w środku jest zwykła ETA - zatem normalny szwajcarski standard :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w środku jest zwykła ETA - zatem normalny szwajcarski standard :)

No ale chyba nie eta w standardzie tylko przynajmniej elaborated?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.