Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kingcrimson

Użytkownik
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja kupiłem 4 mieniące Colta wersje 41 mm automatic, i subiektywnie jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, obiektywnie dokładność chodu bardzo dobra mimo że to tylko tzw entry level. Mnie interesował rozmiar 41-42 mm więc większych nie brałem pod uwagę. Generalnie bardzo polecam
 2. To i ja po kilku miesiącach dowiedziałem się w czym rzecz. Pisałem o moim przypadku w kwietniu ale wtedy niestety nie było odzewu.
 3. Tak w Kruku i mnie też bardzo pasował ale nie miałem siły czekąc i tego wyjaśniać gdy otworzą sklepy. Moim zdaniem jest coś nie tak. Teraz mam Etę i w porównaniu jest wręcz bezgłośna.
 4. HeJ W kwietniu kupiłem omegę semaster railmaster, praca wahnika była bardzo głośna, taki świszczący szurający dźwięk przy każdym ruchu zegarka. Nie byłem w stanie go nosić wszystko było wtedy pozamykane wiec tego nie konsultowałem i zegarek z bólem oddałem.
 5. Tak wiem ja noszę ten zegarek 7 dni w tygodniu więc sprawdzimy czy to tylko wrażenie czy fakt
 6. Pasuje i będzie pasować przez następne lata koledze Desmo za kilka lat dam znać jak sprawuje się bransoleta, mam nadzieje ze sie nie rozleci
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.