Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

kingcrimson

Użytkownik
 • Content Count

  665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6961 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. IWC od lipca zmienia forme dystrybucji w Polsce, będzie prawdopodobnie tylko jeden butik. Takie informacje uzyskałem z pierwszej ręki.
 2. A może niech w końcu Anglia sobie coś wygra.. bo ostatni tytuł to już prehistoria i wspominają go z takim rozrzewnieniem jak my ekipę Górskiego 😀
 3. Młode wilczki z Hiszpanii grają świetną piłkę.
 4. Mrocznie i ciężko czyli Riverside A.D. 2007 z nieodżałowanym Grudniem na gitarze.
 5. Moim zdaniem koperta pasuje w sam raz tylko te uszyska.. generalnie to bardzo fajny zegar.
 6. Monumentalne ( ponad 1000 stron) i kontrowersyjne dzieło. Druga wojna światowa, a dokładniej od inwazji Hitlera na ZSRR do wiosny 45 roku z perspektywy wysokiego oficera SS. Główny bohater to postać fikcyjna ale wydarzenia, fakty historyczne, inne postacie jak najbardziej prawdziwe. Pokazane zostało zło absolutne sprawców i totalna niemoc ofiar, a główny bohater jest doskonałym uosobieniem tego zła. Pozycja, która przeraża i wciąga.
 7. Tak słabych Włochów nie widziałem od lat. Taka gra to potwierdzenie, że 1/8 była nie dla nich będąc w takiej dyspozycji.
 8. Brajtek na nadgarstku, zimny Kozel w dłoni 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.