Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kingcrimson

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,491 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 2 lata z Coltem jak z bicza strzelił
 2. Tak jak już tu napisano B17 jest na Ecie wiec ma 2 lata gwarancji, można ten okres wydłużyc za dopłatą. Mam w swoim Colcie B17 i przez ostatnie 5 miesięcy nie wymagał regulowania czasu co swiadczy że naprawdę jest bardzo dokładny. Jeśli to ma być Twoj jedyny zegarek to 40 h rezerwy chodu spokojnie wystarcza. Ja bym brał Brajtka
 3. Bo wiązałem z tym filmem spore nadzieje a zwiastun jest średnio zachęcający. Amerykanie pewnie z tego typu historii zrobiliby hit.
 4. Po 2 latach codziennego użytkowania nasuwają się pewne wnioski. Przez swoje rozmiary zwłaszcza grubość zegarek bardzo wygodny, może to tylko pospolita Eta ale jest bardzo dokładny, podwójny AR sprawia że jest doskonała czytelność praktycznie w każdych warunkach. Tak więc ma pewnie miejsce na nadgarstku, póki co nie szukam następcy 🙂
 5. Taki box od Riverside Długo się czailem ale w końcu mam. I dyskografia zespołu skompletowana. Słucham i spokojnie czekam na styczeń na nową płytę.
 6. Wygląda na to że już niezmiennie od dwóch lat
 7. Tak jest. I też mi sie podoba i kupie płytę, bo ja jeszcze z tych co kupują płyty
 8. Wracają po kilku latach świetnym singlem
 9. Zachęcony opinią Edmund Exley wypożyczyłem sobie Pustynię Tatarów. Wydanie równie stare jak ja, kartki pożółkłe ale przecież to treść jest najważniejsza a tutaj widzę już po kilku pierwszych stronach że to moje klimaty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.