Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

łowca

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by łowca

 1. Jutro czy pojutrze premiera : Dacia Duster III
 2. łowca

  Buty

  https://glany.pl/category/glany?horizontal sklep we Wrocławiu - kupiłem tam 2 pary. Ale Przemyśl dobrze zakup bo miałem kilka par Martensów, mam obecnie 1 + 2 Solovair (podwykonawca w latach świetności). Tak bym podsumował obecną produkcję : słabe i delikatne materiały, mało wygodne, ciężko naprawić po gwarancji wulkanizowaną podeszwę- lubi pękać na łączeniu - i dotyczy to zarówno tyz z Azji i Made in England. Jedyny plus wygląd, osobiście nie lubię tych bez blachy.
 3. Trzy dni w Rudawach Janowickich - spanie tylko w wiatach
 4. Napadało? Pytam, bo jutro od pracy rano muszę dojechać , a zmiana kół dopiero w środę.
 5. łowca

  Nóż

  Ładny, ciemny zestaw na dlugie jesienne wieczory. Cóż to za ciekawy dlugopis ?
 6. łowca

  Latarka

  Niestety Fenix e12 v2.0 zasilany AA, który miał zastąpić zgubionego Olighta s1a Baton- nie podołał zupełnie jako EDC. Samo wykonanie bardzo solidne i dokładne - ta sama klasa co Oligh bez zwątpienia, niestety za mało światła i brak pamięci ostatniego trybu. Ponieważ nowe Olighty z tych tanich (do 250 zł.) są brzydkie to wybór padł na Fenixa e28r 🙂. Jest tu fajna opcja wskaźnik naładowania i oraz tryb 150 lm, więc na codzień powinno być OK. Jedyna kicha to klips - ale spróbuję przełożyć z innego Olighta - może się uda 🤔
 7. Pracuję niedaleko w dużym kwadratowym budynku... 😁
 8. łowca

  Nóż

  Mój mocno łapie rysy na ostrzu mimo, że prawie nieużywany leży w szufladzie. Dziwne.
 9. Wygląda jak ujęcie do nowego 007 comment_AwxXeZXXFcVJNFjeUbWmNKdaiJzM9OfH,w800.webp
 10. łowca

  Nóż

  Oby nie skończyli jak Camillus ...
 11. Hm... tylko Casio ? Może to nie jego ręka ? 😉
 12. W lipcu byłem w Rumunii niecałe dwa tygodnie. Roaming wyłączyłem przed granicą i wyciagnalem polską kartę SIM. Na miejscu kupiłem rumuńską kartę (nie trzeba rejestrować) a na granicy kupiłem za € rumuńskie leje i wszędzie płaciłem gotówką. Wracając - przed granicą węgierską usunąłem rumuńska kartę SiM, a polską włożyłem dopiero u nas. Chyba nikt z sektora prywatnego się nie skapnął, że byłem za granicą ?
 13. łowca

  Buty

  Wygodne jak na but tego typu, bo dobrze skrojony, ale jak ktoś przesiądzie się ze sportowych to raczej nie polubi. Twarda podeszwa bez amortyzacji w zasadzie. Taki but z lat 50... 🙂
 14. Koleżanka taki ma jak na zdjęciu, sama rama fajna, wiadomo osprzęt już słabszy, tu niestety cena ma znaczenie. Bateria też przecietna, bo pojemność 500 - ale na ramię Made in Poland - choć nie wiem czy to dobrze 🙂.
 15. Ja mam od pond roku - mtb full, cena też inna. Wczoraj koleżanka ze mną była na nowym rowerze - taki za 5500 zł na Pradziada wjechała i trochę po górkach też pojeździelismy. Na pewno brak tylnego amortyzatora przy szybkiej jedzie po kamieniach daje się zauważyć. Jakie mieliście wypożyczone i jakich szukacie ? W sensie mtb, turystyczne ?
 16. łowca

  Nóż

  Pierwsze użycie, kicz ale fajnie się rąbie co popadnie... 🙂
 17. Dziś Pętla Kłodzka i nie tylko. Po drodze trochę jeżyn podjadłem 😀
 18. Taki żarcik z wp.pl. 24 litry podzieliłem na 1,5l = 16 butelek
 19. U mnie od wczoraj komunikat "skontroluj system stop & start, lekko sie wkurzylem, bo dopiero 7000 km i 2,5 miesiąca ma samochod. Dziś otwieram maskę, a tam mały psikus 😁. Sierść psa, spray Liqui Moly na kuny .. nie wystraszył. Przegryziony kabel wraz z plastikową osłoną.
 20. Ten zbiorniczek już jest jakiś kapitalistyczny, napisy jakieś takie mało rosyjskie: MIN/MAX ... ?
 21. Made in Poland to II generacja. Te nowsze produkowane byly (są ?) w Pomigliano d'Arco we Włoszech - stąd już mniejsza popularność u nas . Kiedyś prawie kupiłem w salonie... na szczęście nie bylo na wyprzedaży ładnych kolorów.
 22. Jest tam jakiś Uaz chociaż ?
 23. Nie schodź czasem poniżej V4 😁
 24. Transalpina w Rumuni zaliczona - jak ktoś lubi chodzić po górach to będzie w niebie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.