Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

łowca

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. Poszukuję fajnego, mocnego kasku na E-MTB do lasu i góry. Na żywo przymierzyłem Bontrager Rally WaveCel - super wykonany, pasuje na moją głowę ale w środku jest dodatkowa warstwa amortyzująca - na pewno będzie ograniczać wentylację mocno i to mnie powstrzymuje przed zakupem. Możecie coś ew. solidnego podobnego polecić ? Waga nie ma znaczenia, po jesiennych wywrotkach w lesie stawiam na bezpieczeństwo :). Rower 25+120+mały plecak to będzie razem 150 kg 😁 . Full face to chyba jednak przesada ?
 2. łowca

  Latarka

  Na 18650 mam dwie, ale potrzebuję na AA, taką małą. Kupiłem w piątek Fenixa e12 v2.0 - niestety beznadziejna przy S1A... to byłprawdziwy skarb .
 3. łowca

  Tatuaże

  Tatry to bym zobaczył ...
 4. łowca

  Latarka

  Wielki smutek mnie dopadł - zgubiłem latarkę EDC Olight s1a zasilaną AA (14500) . Pomyślałem, szkoda - ale kupię nową i tu niespodzianka... w zasadzie wszystkie nowe mają słabsze parametry. Pozostaje chyba tylko Fenix. Może ktoś coś poleci zasilane aku 14500 + AA ?
 5. Panowie - coś dziwnego się dzieje z moim inoxem - z jakieś 3 tygodnie temu późnił o ok. 15 minut, wczoraj ubrałem , patrzę i znowu to samo. Pomyślałem, że to może bateria - ale czy wskazówka sekundowa nie powinna dac znać ?
 6. Ja wczoraj - takie na raz. Nic więcej.
 7. Fajny, ja sie rozgladam nie wiem tylko czy współczesnego SF czy jakiegoś Hansa z II wojny wybrać. Ten to jakiś niemiec ?
 8. DARK - serial na Netflixie - mi pierwsze dwa sezony się się podobały, trzeci zbłądził niestety- ale dociągnę do końca.
 9. Zielone wykończenie to tzw "lakier młotkowy".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.