Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

łowca

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. U nas komendant zwracał za Windowsa 97 w formie premii
 2. Teston - ja Ciebie rozumiem , bo też miałem Note 8 lat. Kupiłem Dustera II - niby lipa, ale każdy kogo przewiozłem- bardzo zaskoczony pozytywnie :)
 3. łowca

  Buty

  Tylko nie oszczędzajcie, od wyprodukowania macie około 8 lat zanim same się rozlecą. Warto lakierem bezbarwnym od wewnątrz pomalować przelotki na sznurówki, bo rdzewieją.
 4. łowca

  Buty

  Lowa Elite Desert, moje właśnie siadły ze starości po 9 latach, pianka PU się kruszy i Vibram odpada. Ale przed latem wymienię podeszwę:)
 5. łowca

  Buty

  Można kupić mocniejszą wersję lowa Zs6 z gtx lub bez. Zimą nie nosiłem więc nie wiem jak z poślizgiem - na lato są ok. Ja lubię tradycyjne z grubej pełnej skóry modele w teren, bo chodzę po górach z dużym plecakiem po kilka dni. Ale te miałem kilka razy na jednodniowych wyjściach i są ok. Co do modelu Zephyr - nie miałem ale znajomi z JWK noszą codziennie po koszarach, są zadowoleni- mówią że to buty na codzień dla nich.
 6. Takie zapamiętałem jak poniżej, był jeszcze jakiś chrono i ze 2 jakieś takie eleganckie.
 7. W TK maxxach są automaty po 1800, 2200 i 2600 zł przeważnie 2000 z groszem taniej niż w sklepach jak by kto szukał.
 8. łowca

  Nóż

  Z tych to bym wybrał drugi, znajomy w Gromie używał takiego na wojnach, w górach i na codzień i był OK. Ten pierwszy i ostatni będzie się masłem zapychał w tych dziurach ma ostrzu.
 9. łowca

  Teorie spiskowe

  Temat WTC jest oczywisty, nie trzeba wierzyć bo fakty są jednoznaczne, raczej brakuje dowodów za sensownością zamachu.
 10. Bulova dla kierowców w MotoBiedzie
 11. Możecie polecić jakieś moce światło na tył ? Do tej pory używałem Mactronic Walle - ale oba egzemplarze mają kruchy czarny plastik i się łamie po jakimś czasie - ale to można opaska ścisnąć, do tego baterie zżera wyłączona od miesiąca. Cena ok 100 zł.
 12. łowca

  Formuła1

  Będzie w pierwszej 10 ?
 13. Też szukam szarego silikonowego paska i chyba jakiś 22mm kupię, bo oryginalny ma 10 razy za wysoka cenę jak za takie coś z takiej firmy , jeszcze w porywach mógłbym dać 100 za ale 400... to nie jest tyle warte niestety. Ten brązowy skórzany co dają przy titanium jest piękny, ale za mało uniwersalny, a do brązowych butów to już człowiek ubiera jakiś ladny automat .
 14. łowca

  Formuła1

  Chyba w ogóle dla nas. Zobaczymy co będzie po weekendzie.
 15. Chyba tak, nie miałem wersji stalowej inoxa, ale inne moje stalowe zegarki mają mikro ryski. Ze zdjęć kolegów wnioskuję, że stalowe inoxy też łapią rysy. Na tytanowym nie mam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.