Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

łowca

Nowy Użytkownik
  • Liczba zawartości

    40
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

370 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Dolny Śląsk

Ostatnie wizyty

3226 wyświetleń profilu
  1. Zdrowie najważniejsze, lekkie uszkodzenie, może jeszcze ktoś to odkupi za 800 000 do remontu... zderzak pewnie ze 100 000 ? Kolega z pracy wymieniał ostatnio z tyłu zderzak w GLE - niecałe 30 tys z przekładką srebrnych elementów ze starego - ASO oczywiście.
  2. W miasteczku obok ktoś rozbił Ferrari https://swidnica24.pl/2026/06/ferrari-uderzylo-w-inny-pojazd-i-budynek-kierowca-trafil-do-szpitala-foto/
  3. 😀 same sportowe, mi się podobał Suv Matra Rancho
  4. Piękny 🙂 mały przebieg , nawet opony ma oryginalne widzę.
  5. Ja się wytłumaczę, nie mam siana na 7, a w ogóle to wolę SUVy i następny to całkiem możliwe, że będzie to x1 lub x3, zobaczę za dwa lata czy będzie wciąż ładne i nowoczesne. Co do tabletów - mi w Australu jak najbardziej to obecnie pasuje - dwa duże tablety są wygodne.
  6. No nie 😦 z przodu i tyłu od biedy ujdzie. Ale w środku- coś nie tak lekko - dwa tablety po środku w innym stylu ?
  7. łowca

    Gry komputerowe :)

    Przeleciałem wszystkie Wolfy. Dla mnie najlepszy to Return to Castle Wolfenstein 😃. Czekam na najnowszy.
  8. łowca

    Latarka

    Padła z dnia na dzień Olight h2r nova- akurat na dziś w góry będzie potrzebna. Wkurzające. Szukam jakiejś tańszej - wybór padł na Fenix hm61r v 3.0 - może ma ktoś i coś o samym świeceniu napisze ?
  9. łowca

    Czy jest tu ktoś z USA

    Ja korzystałem kilka razy ale to z 10 lat temu z firm, które oferują taką możliwość. Wskazywałem co i skąd chcę i zawsze było dokładnie to co wybrałem. Sprawdziłem teraz pod hasłem "zakupy w usa" i pełno firm, nie wiem z której bezpiecznie nawet skorzystać, kiedyś była jedna 😬.
  10. Dzięki za cynk - dziś u siebie idę na mój najlepszy film wszechczasów 😀
  11. łowca

    Mój upragniony 🍊 UAZ...

    Eee... Rio - ta historia nie może się skończyć tak...
  12. Wow, nie spodziewałem się, że tak szybko Syrena się rozpędzała. Maluch to jednak kicha była bo ok 50-55 s 0-100.
  13. łowca

    Ceny paliw u Was

    Wpływ państwa, może nie mieć znaczenia, coraz mniej rafinerii na świecie, niszczone są kolejne- wiec tanie paliwo może się skończyć. Odbudowa też nie będzie szybka więc czeka nas być może nawet lato bez samochodów w imię niesienia demokracji na świecie....
  14. Gratulacje , podgrzewana szyba jest ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.