Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

łowca

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

196 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

1,001 profile views
 1. łowca

  Buty

  Wygodne jak na but tego typu, bo dobrze skrojony, ale jak ktoś przesiądzie się ze sportowych to raczej nie polubi. Twarda podeszwa bez amortyzacji w zasadzie. Taki but z lat 50... 🙂
 2. Koleżanka taki ma jak na zdjęciu, sama rama fajna, wiadomo osprzęt już słabszy, tu niestety cena ma znaczenie. Bateria też przecietna, bo pojemność 500 - ale na ramię Made in Poland - choć nie wiem czy to dobrze 🙂.
 3. Ja mam od pond roku - mtb full, cena też inna. Wczoraj koleżanka ze mną była na nowym rowerze - taki za 5500 zł na Pradziada wjechała i trochę po górkach też pojeździelismy. Na pewno brak tylnego amortyzatora przy szybkiej jedzie po kamieniach daje się zauważyć. Jakie mieliście wypożyczone i jakich szukacie ? W sensie mtb, turystyczne ?
 4. łowca

  Nóż

  Pierwsze użycie, kicz ale fajnie się rąbie co popadnie... 🙂
 5. Dziś Pętla Kłodzka i nie tylko. Po drodze trochę jeżyn podjadłem 😀
 6. Taki żarcik z wp.pl. 24 litry podzieliłem na 1,5l = 16 butelek
 7. U mnie od wczoraj komunikat "skontroluj system stop & start, lekko sie wkurzylem, bo dopiero 7000 km i 2,5 miesiąca ma samochod. Dziś otwieram maskę, a tam mały psikus 😁. Sierść psa, spray Liqui Moly na kuny .. nie wystraszył. Przegryziony kabel wraz z plastikową osłoną.
 8. Ten zbiorniczek już jest jakiś kapitalistyczny, napisy jakieś takie mało rosyjskie: MIN/MAX ... ?
 9. Made in Poland to II generacja. Te nowsze produkowane byly (są ?) w Pomigliano d'Arco we Włoszech - stąd już mniejsza popularność u nas . Kiedyś prawie kupiłem w salonie... na szczęście nie bylo na wyprzedaży ładnych kolorów.
 10. Jest tam jakiś Uaz chociaż ?
 11. Nie schodź czasem poniżej V4 😁
 12. Transalpina w Rumuni zaliczona - jak ktoś lubi chodzić po górach to będzie w niebie
 13. Właśnie jestem po hicie dnia wczorajszego - Pan Samochodzik Czy oni po nakręceniu filmu nie oglądają tego ? Leży dosłownie wszystko : brak scenariusza, fatalny dźwięk, aktorstwo, dialogi i cała reszta.
 14. Kolory takie żywe jak w Leniuchowo 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.