Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mavelio

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

56 profile views
 1. Odebrałem dzisiaj zegarek, obyło się bez dodatkowych opłat Dzięki wszystkim za pomoc.
 2. Na szczęście się ruszyło. Paczka jest w Niemczech. Opóźnienie ponad 48h w śledzeniu.
 3. Ale o ile dobrze rozumiem to paczka od 30 grudnia jeszcze leży w USA. Na stronie Deutsche Postu jest ta sama informacja co ostatnia na stronie DHL-u.
 4. Czekam na tą przesyłkę i się zastanawiam co się z nią dzieje. Na ten moment to wygląda jak na screenie poniżej. Od 30 grudnia nic się nie ruszyło. Zacząć się już tym interesować czy po prostu uzbroić się w cierpliwość?
 5. I powinien działać numer nadany przez DHL?
 6. Zamówiłem zegarek z Massdropa i w śledzeniu wychodzi, że paczka idzie jakąś usługą DHL Global Mail, ale sprawdziłem, że Polska chyba nie jest w zasięgu (wg strony DHL). Zamawiał już ktoś z was i szło w ten sposób? Wiadomo jak to wygląda? Przesyłkę przejmuje DHL Polska czy może Poczta Polska? I co dalej ze śledzeniem wtedy? Na forum ebaya znalazłem dyskusję, w której ktoś napisał, że szło przez Pocztę Polską i przerobili mu paczkę na zwykły list, przez co na 2 tygodnie zamówiony towar przepadł.
 7. Wygląda trochę jak SAB08003C8 z paskiem zamiast bransolety.
 8. O co chodzi z tym massdropem dokładnie? Doliczają coś za przesyłkę? Bezpieczne to jest?
 9. A te raz dłużej to ile? Pół roku?
 10. Ktoś się orientuje jak długo trzeba czekać aż uzupełnią towar? W ciągu kilku dni wykupiono u nich kilka zegarków, których rozważałem zakup. Niestety nie zdążyłem, zbyt długo się zastanawiałem.
 11. Rzeczywiście ta wersja kolorystyczna z granatowymi/niebieskimi wygląda świetnie. Teraz mam dylemat w wyborze między tymi dwoma.
 12. Witam, ostatni zegarek jaki nosiłem popsuł się ok. 10 lat temu i został wrzucony do szuflady i zapomniany. Od tamtego momentu nie nosiłem zegarka. Teraz postanowiłem sobie jeden sprezentować i w związku z tym mam kilka pytań. Generalnie zegarek, który mam na oku to ten z tytułu, a konkretnie: http://www.dutyfreeislandshop.com/orient-sac08003a0-bambino-version-4-japan-automatic-gents-elegant-watch Pytania dotyczą: 1. samego modelu, czy warto kupić? 2. czy tego typu zegarek nadaje się do używania na co dzień? 3. czy ten sklep jest pewny pod względem realizacji zakupów i oryginalności produktów? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.